
. Мерех го преди и след кърмене, беШе коШмар (болна за мен тема и не искам да я коментирам повче). Но до 6 месечен караШе САМО на кърма. Норвегия е "Меката" на кърмето и в болницата много ме подкрепяха да продължавам, да не се отказвам от кърмата. Почна да пълнее, чувствах, че му вливам сили така. Искам да кажа и на теб да не губиШ вяра, влизам всеки ден да прочета какво става с Криско и с теб и стискам палци. Медицината напредва с бързи крачки в наШи дни и генните технологии се развиват. Каквото няма лечение днес, Ште има утре. 


Аптеката в момента е в обедна по4ивка, но после Ще йм се обадя, ако могат да го поръ4ат и да пристигне до утре сутринта, Ще го имаШ в други ден. Стискайте палци
Аптеката в момента е в обедна по4ивка, но после Ще йм се обадя, ако могат да го поръ4ат и да пристигне до утре сутринта, Ще го имаШ в други ден. Стискайте палци 
Препоръчани теми