Любители на КУЧЕТА

  • 59 655
  • 602
# 105
Бухтичка, голямо сладурче е.
Виж целия пост
# 106
И аз сега виждам тази тема.  Laughing

Имаме си един дивак в къщи - Кристофър Робин (накратко Крис) на 3 години.. Най-лудото и гръмогласно куче в цялата градинка.  Laughing

Ето го като бебе


А тук вече е голям


А тази снимка е без коментар. (жив да го ожалиш, горкичкия  Mr. Green)
Виж целия пост
# 107
Бухтичка, много сладко кученце! Да ви е живо и здраво и да се разберат с приятелчето! Grinning

Лалка, моето бонбонче е почти същото като твоето, но очите му се виждат ясно и носът му е розово-кафяв.  Grinning
 
Виж целия пост
# 108
Да се представим и ние с нашите лабрадори Баркли и Багира


това е техния сайт
www.lordbarkley.info

И едно тяхно слайдшоу
http://www.youtube.com/watch?v=Jc0boHTlJ34

А това е сайт за всеки,който иска да се запознае с породата
www.bglabradors.com

лабрадорите са страхотни с деца с нетърпение очаквам момента в който Вики ще проходи, надявам се с тяхна помощ. Сега за сега си общуват така


Поздрави на всички вас и домашните ви любимци.
Виж целия пост
# 109
Това е нашия сладур, но преди 4 месеца. Сега е значително по-голям и по-инат  Laughing
Виж целия пост
# 110
големи сладури са вашите кученца.
Виж целия пост
# 111
аз имам ирландски сетер,казва се Ричи и е на 6 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Имаме кокерка почти на 3 г.
Искам да взема и йоркширски териер, обаче мъж ми ще ме изгони. След време и това ще стане.
Виж целия пост
# 113


лабрадорите са страхотни с деца с нетърпение очаквам момента в който Вики ще проходи, надявам се с тяхна помощ. Сега за сега си общуват така


Поздрави на всички вас и домашните ви любимци.
[/quote]

leleleee
много са сладки двамата Party
а има хора които казват куче и дете - НЕ
..не мога да ги разбера...
в парка имаме една немска овчарка, която не се отдела от бебето...и като малката падне, кучо ходи и я побутва да стане  Mr. Green
Виж целия пост
# 114
За мен кучета и деца трябва да са задължително заедно. Особено лабрадора, на който можеш да имаш пълно доверие като на детегледачка. Аз ги събрах отдавна . Тук Вики е на два месеца и полувина


Тук сме на кучешко училище, където мъжа ми преподава


Така се разхождахме лятото


А тук Виктор язди Нюфаундленд


Виктор така се радва, като види куче, дори в бебешките филмчета Бебе Айнщайн се засмя с глас на един голдън с коледна шапка.
Виж целия пост
# 115
Това е нашия сладур, но преди 4 месеца. Сега е значително по-голям и по-инат  Laughing

това хъски или маламут е?
иглика: и нашият женски лабрадор се казва Багира:-)
Виж целия пост
# 116
Иглика, много сте фотогенични  Hug чудесни снимки.
Виж целия пост
# 117
иглика: и нашият женски лабрадор се казва Багира:-)
Поне черна ли е? Защото на нашата Багира името и беше планувано, като за черна лабрадорка, а накрая си взехме жълта.
Ако имаш желание това е форума в който си пишем стопаните на лабрадори http://bglabrador.borda.ru/

Можеш да се присъединиш и да ни разкажеш за Багира, илюстрирано със снимки разбира се! Grinning Имаме и други лабрадори от Варна Заза, Рая, Грей, Дарк и т.н Имате и нова кучешка поляна, за която всички ви завиждаме. Wink

Иглика, много сте фотогенични  Hug чудесни снимки.

Благодаря Embarassed
Виж целия пост
# 118

Имате и нова кучешка поляна, за която всички ви завиждаме. Wink
Къде се намира? Не че моите стават за там, но ми е любопитно.
Виж целия пост
# 119
Да си призная, аз във Варна не се ориентирам. Това е темата за полянката http://dog.bg/forum/index.php?topic=9232.0

Това е репортаж по тиви 7 http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=200&bm=3  търсиш 2007-10-13 19:00:00

Това са снимки от откриването да я видиш как изглежда
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180080
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия