Любители на КУЧЕТА

  • 59 656
  • 602
# 330
Ами с удоволствие ще се сгодим за ас, но смятаме да изчакаме поне още година, че тя сега е на 2 год. и още си е детенце и си играе с играчки.  Crazy

Ок, ще изчакаме Grinning
А вие от кой град сте?
Виж целия пост
# 331
Къде ли съм гледала досега! Привет на всички Любители на Кучета!Имаме си страхотен , черен американски кокер , казва се Дарк. Много е игрив , любвеобилен , глезен и разбира се - лаком ! Вече е на 2год. , а преди него си имахме болонка- Сарче , която почина на 16г 3м.Мислех си , че няма да мога да обичам така друго куче , но съм грешала. Сарче беше по-голяма като я взехме , а Дарк беше на 40 дни , когато го донесох у дома и просто не мога да си представя , че някога сме живели без него!
Виж целия пост
# 332
shushi7777, дълбоко ти съчувствам. И аз съм решила следващото ми куче да бъде от улицата, да помогна на една бездомна душичка

Това е албумчето на моя Макс  Heart Eyes
Виж целия пост
# 333
Къде ли съм гледала досега! Привет на всички Любители на Кучета!Имаме си страхотен , черен американски кокер , казва се Дарк. Много е игрив , любвеобилен , глезен и разбира се - лаком ! Вече е на 2год. , а преди него си имахме болонка- Сарче , която почина на 16г 3м.Мислех си , че няма да мога да обичам така друго куче , но съм грешала. Сарче беше по-голяма като я взехме , а Дарк беше на 40 дни , когато го донесох у дома и просто не мога да си представя , че някога сме живели без него!
Само от любопитство Дарк да не е дете на Айк?
Виж целия пост
# 334
Привет , Иглика! Дарк е брат на Айк , ако става въпрос за едни и същи кучета . Майка им се казва Анабел , а таткото така и не разбрах как се казва. По-късно ще гледам да кача снимки , а щи питам и за името на таткото , че то е срамота!
Виж целия пост
# 335
shushi7777, дълбоко ти съчувствам. И аз съм решила следващото ми куче да бъде от улицата, да помогна на една бездомна душичка

Това е албумчето на моя Макс  Heart Eyes


Благодаря ти мила   bouquet
Макс е страхотен бонбон  Grinning
Гледам ,че е голям любител на куфарите  Joy Hug
Виж целия пост
# 336
Става дума за този Айк
http://www.nn-com.com/ike/ikepage/start_bg.html
Той е шоколадов имаше връзка с жълта женска и черни бебета. Но може и да не е той таткото. Дори не знам връзката преди колко години беше. Просто той е единствения американски кокер , който познавам.
Виж целия пост
# 337
Иглика , явно става дума за съвпадение на имена .Таткото на Дарк е черен , с бели петна , а Бела е черна , с кафяво на лапите и веждите.Дарк прилича повече на нея , има много красив бял медалион на гърдите от таткото.Бела роди три бебета - две черни и един пясъчен.Пясъчният се казва АЙк. Като мога да кача снимки , ще се запознаеш с още един американски кокер.Надявам се да ти хареса ! Твоите кучета са разкошни , а снимките с бебо , съм показала на всичките ми познати.  bouquet
Виж целия пост
# 338
Да, явно е съвпадение.
но пък американските кокери са ми слабост. Чакам с нетърпение снимките.
Виж целия пост
# 339
Ето и обещаните снимки на Дарк!


http://konstantinphotography.com/lucy/
Той е черният с дънковата риза!
Виж целия пост
# 340
Ето и обещаните снимки на Дарк!


http://konstantinphotography.com/lucy/
Той е черният с дънковата риза!

Голями красавци  Hug
Какви торти само ............страхотно  Simple Smile
Виж целия пост
# 341
Благодаря , Шуши ! Тези снимки са от 7 рожден ден на майката на Дарк -Бела! Стопанката и по традиция прави големи празненства  за РД , с торти и всичките му салтанати!Онзи , с големия нож , дето се готви да "резне " главата на Бела , е личното им джи-пи!Наистина са много красиви всички , ама Дарк- най! Grinning
Виж целия пост
# 342
................ ама Дарк- най! Grinning

Подкрепям  Wink
Виж целия пост
# 343
 smile3525Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 344
 Страхотни снимки! Всички кокери са сладки, а стопанката на Бела ме развесели с тематичния си маникюр. Супер настроение.  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия