Ние НОЕМВРИйки сме щастливи,а в коремите ни - бебчета игриви

  • 10 299
  • 285
# 285
ПростоАз, много си хубава и стройна като бременна. Ти да видиш аз какъв тумбак вадя, чак се плаша.

Момичета, да ви попитам, може ли да влизам в морето бременна 7 месец вече, че много съм се наплашила.
А също мога ли да се пека на слънце, чувала съм че не може да се стой много време на слънце, ама съвсем ли никак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия