за безплатните учебници и ....набор95

  • 25 494
  • 380
# 105
Ние ще имаме тази година два часа допълнително по Здравно образование /доколкото ме осведоми щерката/, ще им говорят за човешкото тяло, момчетата, момичетата, секса. Мисля, че е много добра идея. Писахме молба обаче, защото е свободно избираем май.
Вие ще имате ли такива часове?
Виж целия пост
# 106
аз все още нищо незнам, newsm78 за такива часове,
и в програма която са дали на сина ми -няма нищо подобно, Thinking

Amidala-в кое училище сте?много хубаво е че ще имате такъв час-според мен, Peace
Виж целия пост
# 107
  По отношение на английския-нашия също е на Лонгман-поискаха ни общо 39лв за учебник,тетрадка и уч по ЗИП май/който също е английски-миналата година беше руски но сина ми реши тази да се "прехвърли Mr. Green/
 

При нас комплекта е 52 лв, но ни дават да фотокопираме някои от нещата и излизат по 29 лв
ние сме на Go 3
Виж целия пост
# 108
Ако някой все още се интересува от учебници за 5 клас. Математика, бълг. език и литература, география, англ. език на Energy с диска и човека и природата .
Виж целия пост
# 109
Ние ще имаме тази година два часа допълнително по Здравно образование /доколкото ме осведоми щерката/, ще им говорят за човешкото тяло, момчетата, момичетата, секса. Мисля, че е много добра идея. Писахме молба обаче, защото е свободно избираем май.
Вие ще имате ли такива часове?
Да-да. Математика и информатика.
Дори може и руският да ни се размине.
Виж целия пост
# 110
Ако някой все още се интересува от учебници за 5 клас. Математика, бълг. език и литература, география, англ. език на Energy с диска и човека и природата .

Това е темата на шестокласниците.
Ето тук може да ги предложите http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222387.0

а тук са майките на самите петокласници  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220417.0
Виж целия пост
# 111
Ще имаме курс по "английска терминология в математиката". Вероятно ще струва 120 лв.

Какво имаш предвид под "курс"? Не е редовен предмет  или напротив?
Виж целия пост
# 112
Дотук равносметката е 155лв.  (поради ползваната отстъпка за целия клас).Сигурно ще се сетят за още нещо, така че ако прибавя и тетрадките сумата се окръгля порядъчно.
Виж целия пост
# 113
Ще имаме курс по "английска терминология в математиката". Вероятно ще струва 120 лв.

Какво имаш предвид под "курс"? Не е редовен предмет  или напротив?
Не.
Едномесечен курс е. Да се подготвят за състезания.
Виж целия пост
# 114
Кой го организира?
И кога и къде се провежда?
А вашите деца в математическа ли са?
Виж целия пост
# 115
И аз щях да питам дали са в математическа и за повече инфо  newsm78
Моя е петокласник в ПМГ и още на родителската среща, класната ни обясни, че е говорила с госпожата по английски да им преподава математическата терминология. Целта е същата - международни състезания. По принцип разрешавали да се ползва речник, но да не си губят децата от времето за решаване в търсене на думи, а да имат основни познания.
Изненадана останах в сряда, когато и в тетрадката по математика видях задачи на английски с извадени непознати думи
Виж целия пост
# 116
Моят е също в математическо, ама пък чак курс - ама то си знае детето. По такива състезания не иска речник. Ама аз му го набутвам.
Виж целия пост
# 117
Когато бях аз в гимназията, имахме една възрастна госпожа, която беше преподавала дълги години математика в Мароко и за да си "разнообрази" часовете и на нас ни я преподаваше на френски. Ужасно ни беше, тъй като "страдахме" от амбициите й, и чак когато ме пратиха на Кенгуру /а тогава и то беше непреведено/ осъзнах колко ми е било полезно. А аз когато ходих преди около 15 години никой не носеше речници. Нямам идея дали беше изобщо разрешено, защото и преподавателите не ни казваха да си носим. newsm78
Та исках да кажа, че и аз съм за подобни допълнителни знания  Peace
... ама пък за платен курс... не бях чула newsm78
Виж целия пост
# 118
Моя е петокласник в ПМГ .............

Amelia, честито! Приеха го значи! Много се радвам и му пожелавам бързо да свикне и да е щастлив от избора, който е направил!

dorothy, какъв е речника? Моята много иска да се класира да участва на международно състезание. Не се знае дали ще успее, но все пак да го видим какво представлява, да го разгледа. И да не ходи, от полза ще й е.
Виж целия пост
# 119

dorothy, какъв е речника? Моята много иска да се класира да участва на международно състезание. Не се знае дали ще успее, но все пак да го видим какво представлява, да го разгледа. И да не ходи, от полза ще й е.

Не съм купувала речник - това е двутомния речник от ученическите ми години - нищо специално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия