за безплатните учебници и ....набор95

  • 25 494
  • 380
# 45
 Hug ХАЙ, тепърва ще ни се разкаже играта... та да кажа... учебниците на "Просвета" вече са факт... ХАЙДЕ НА СПИСАЦИТЕ...
Като кажа някъде за... "......6ти кл..... "  smile3532  Защооооо  newsm78 Малко ли са ни дугите страдания  newsm78
Виж целия пост
# 46
Нас поне униформите ни подминаха тази година - за щастие.  Praynig
Виж целия пост
# 47
И аз вече видях продаващи се нови учебници за 6-ти клас на Анубис и на Просвета по 12 лв
Виж целия пост
# 48
Готови сме със списъка. Днес минахме покрай училище с щерката и бяха го лепнали да вратата. Сега вадя калкулатора и почвам да смятам  Crazy
Виж целия пост
# 49
Не бързайте да купувате. Нищо, че има списъци. Изчакайте още малко, може нещо да се промени. Говорете с преподавателите.
При нас в момента избрахме математика на издателство "Архимед", но шефката каза, че е много възможно от "Анубис" да ни отпуснат безплатни учебници или някакви други екстри и да се наложи да се преориентираме. А техният учебник(на Анубис) е ужасен.
Виж целия пост
# 50
Ние си събираме пари. И родители ходят да купуват за целия клас на едро. Не знам колко спестяваме, но е доста по-удобно. Време със сигурност пести  Wink
Виж целия пост
# 51
При нас учителите всеки предмет събира пари и купува, но без отстъпка, защото отстъпката отива за помощни материали
Виж целия пост
# 52
Привет и от мен момичета,   bouquet
аз съм майка на петокласник
Искам да ви питам старите учебници продадохте ли ги вече?
Дойде ми една идейка - да пусна тема "Борса за учебници" и да сложа линк в темите за петокласници, че гледам още много майки не са се сдобили с учебници.
Аз днес обикалях и също не съм намерила още някои
Какво ще кажете за тема от тоя сорт? Дали е удачно  newsm78
А в кой форум - Обяви ли или На пазар  newsm78
Виж целия пост
# 53
Привет и от мен момичета,   bouquet
аз съм майка на петокласник
Искам да ви питам старите учебници продадохте ли ги вече?
Дойде ми една идейка - да пусна тема "Борса за учебници" и да сложа линк в темите за петокласници, че гледам още много майки не са се сдобили с учебници.
Аз днес обикалях и също не съм намерила още някои
Какво ще кажете за тема от тоя сорт? Дали е удачно  newsm78
А в кой форум - Обяви ли или На пазар  newsm78


Чудесна идея, аз съм от София и имам още непродадени учебници. Също имам връзка с родители, които не пишат в този форум и мога да помогна и на тях и на вас.
Виж целия пост
# 54
Майка съм на 6-чка ,ама нито сме по старата нито сме по новата въобще м-у двете и като всяка година никой още не казва какви ще са ни учебниците  newsm78 newsm78
Другата ми госпожица е 4 -ти клас по новата система е при нея поне е ясно
А малчо тръгва на градина от 17 та в момента ми се иска банка да обера  smile3511Тео права си найстина растат като гъби,и тия 200 лева можеха поне спортни комплекти и гуменки.Ама яко бачкане с таткото и всичко ще е ок.А списъка ще го чакаме няма как  Thinking Thinking Thinking
[/b]
Виж целия пост
# 55
Ние купихме няколко учебника: 
Математика - Анубис -12лв
Български език- Просвета - 9,60 лв
Литература-Просвета - 13лв
Музика-Просвета - 9,60 лв
за другите ще почакаме да заредят книжарниците.
Виж целия пост
# 56
Аз днес се вбесих, че от целия квартал, май само нашето училище не е изнесло списъци с учебниците  Close
Не стига, че са над 150 лева, не стига, че всяка година са нови по нова система ами и още чакаме последния учителски съвет за да видим дали няма да има ПОСЛЕДНА  Shocked промяна!!!???
Да не говорим, че истерията по книжарниците след 15 септември е ужасна и се редиш на опашки все едно раздават пари  Crazy
Не ми се говори направо - ГАДИ МИ СЕ ОТ ЦЯЛАТА НИ ОБРАЗОВАТЛЕНА СИСТЕМА  Sick
Виж целия пост
# 57
Аз днес се вбесих, че от целия квартал, май само нашето училище не е изнесло списъци с учебниците  Close
Не стига, че са над 150 лева, не стига, че всяка година са нови по нова система ами и още чакаме последния учителски съвет за да видим дали няма да има ПОСЛЕДНА  Shocked промяна!!!???
Да не говорим, че истерията по книжарниците след 15 септември е ужасна и се редиш на опашки все едно раздават пари  Crazy
Не ми се говори направо - ГАДИ МИ СЕ ОТ ЦЯЛАТА НИ ОБРАЗОВАТЛЕНА СИСТЕМА  Sick
Все едно аз съм го писала,и при нас е същото не е само при вас до 15 октомври търсим учебници и помагала  Crossing Arms
Виж целия пост
# 58
и при нас е така,,а най-лошото е че докато се уточнят някои помагала,,и тръгнеме да ги купуваме ---се оказва--че са изчерпани!!!!
Виж целия пост
# 59
В нашето минах вчера и бяха изнесени, а и за една приятелка ходих днес до 51-о и там има
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия