за безплатните учебници и ....набор95

  • 25 495
  • 380
# 150
И аз като Лиляна, докато не видя - не вярвам.

Иначе мързела и Скайпа и при нас не прощават. И най вече, проявява невъобразим прагматизъм "Това не ми е интересно....  това няма да ми трябва..."  ужас  ooooh!

По математика е на 4 място на националното състезание, но по история има 4 за срока  Sad
Виж целия пост
# 151
И аз като Лиляна, докато не видя - не вярвам.

  Peace

Evgenia* Честито   bouquet
Много се радвам за успехите ви по математика наистина. Да ти е жива и здрава и все така добре да се справя детето !!!

за историята - споко, може и не съм права, ама тя тази история, пък с тези учебници...зубрашка работа  Rolling Eyes пък и до 12 клас колко пъти пак ще я повтарят ... и моя е с 4 при Русенова ама хич не си го сложих, като я чух на род.среща как говори  Wink

Мен ме е яд, че моя вече и задачи да решава го мързи  #Cussing out
Виж целия пост
# 152
според мен --учебника ни по история е отвратителен
Виж целия пост
# 153
според мен --учебника ни по история е отвратителен


И не само по история. 


Ние какви ниски оценки направо нямам думи. А по математика сме на 14 място на зимните математически игри за цяла България - при условие че стачка след това до средата на декември нямахме учителка -  е да ама 5 за срока. Отишъл три пъти без домашно. А домашното е за затвърдяване на материала нали?
Виж целия пост
# 154
Хай  Flutter
Значи без пари на есен.
А аз имам и първокласничка. Направо си е ЖИВА далавера  Joy
Не знам какви са ни оценките за срока  Embarassed Имаме много шестици. И май някаква петица.
Evgenia*, кое е националтното състезание?
Моята хубостница е на 3-то място на състезанието в Плевен (02.02.). Но на първите 3 места са момичета и сме много горди от факта  Laughing
Виж целия пост
# 155
Знаток ти мама Знае ли си. Честито на Лили.
Виж целия пост
# 156
Дороти, благодаря. Аз съм.
(то си ми го пише в профила)

А сещате ли се, че догодина ние ще сме изтрещялата тема на кандидатстващите  Shocked
Леле като си го помисля само  Crazy
Виж целия пост
# 157

А сещате ли се, че догодина ние ще сме изтрещялата тема на кандидатстващите  Shocked
Леле като си го помисля само  Crazy

Аз с първото няма да изтрещявам, ама второто ми връща и за първото. Е как може да са коренно различни.
Виж целия пост
# 158
Не бързайте да се радвате, че иде смяна на правителство и министри, та не се знае какво ще им хрумне на новите.

minkin, обърни внимание на правописа си, че ако детето гледа от теб, ще му бъде доста трудно.
  #2gunfireкоментара ти е отвратителен
Виж целия пост
# 159
Амелия, благодаря!   Hug

Знаток, и аз за Плевен говоря, но го казах така - описателно. Все пак темата не е за ЗМС и може не всички да знаят. Честито за 3-тото място! Браво!
Виж целия пост
# 160
...
А сещате ли се, че догодина ние ще сме изтрещялата тема на кандидатстващите  Shocked
Леле като си го помисля само  Crazy

 Mr. Green Ще истерясваме взаимно!
Виж целия пост
# 161
 PeaceЗа нас срока завърши к а т а с т р о ф а л н о! Close-не ми се коментира-ине е виновна само стачката Crossing Arms-иде ми да го размажа #Cussing out-а срещам такъв непукизъм и ирония че от безсилие ми идва аз да се размажа Mr. GreenИзтрещявам още от сега-за догодина не знам ooooh!Засега отивам да чета в темата на сегашните седмокласници,че ме вълнуват много неща и ме посъветваха да чета там. Hug
Виж целия пост
# 162
teo_71---спокойно !
не е само стачката виновна--периода им е един такъв--пуберски Mr. Green
Виж целия пост
# 163
О, това с непукизма направо ме изкарва извън нерви.
Аз говоря - насреща стена ..
Ша му'й на скапания пубертет ..
Виж целия пост
# 164
Същата работа и в нас.
Вълнува се само какво ,ще облече на другия ден.
2 часа пред огледалото/не се майтапа/ Едвам издържах да не го счупа ,а нея набия.
Изкарва ме извън релси.

Тази година като ги направят учебниците безплатни до 7 клас ,даже няма да можем да ги продадем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия