Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 767
  • 1 162
# 615
аз - не
Виж целия пост
# 616
защо си мисля че ако се изиграе играта от там ще се покаже код не знам То просто не виждам къде иначе ще има код Освен ако не пише там в онази бележка нещо дето е на китайски
Виж целия пост
# 617
но как да започнем играта ? нали пише че е свършила ? освен z друго в инвентара нямам
Виж целия пост
# 618
Отказвам се Мисля да почна тази:
http://709709.com/game/esk2.htm
Виж целия пост
# 619
Играта не се игрaе, оставете я.Вижте последователността  на лампичките които светват на пинбола/ червен, син,жълт, розов/, после погледнете схемата и запишете стойността на жетоните към всеки цвят-това е кода.
Кода е : 53104
Виж целия пост
# 620
  bouquet
излязох
Виж целия пост
# 621
Сапфира супер си   bouquet
Виж целия пост
# 622
ragtime , тази е интересна / играла съм я преди /  http://709709.com/game/esk2.htm
излизам. утре ще продължа
Виж целия пост
# 623
ragtime и аз съм я играла, но ще я заредя за малко по-късно.
-----------------------
При мен квадратчето покзава,че е = на 0.
Уф, не издържах....започнах я.  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Сапфира дай подсказка Взех вилица, тенджерата я напълних с вода и сложих яйцата в нея Изплува ми с 7 И май съм дотук
Виж целия пост
# 625
 а на мен ми изплува 4 от яйцата
Виж целия пост
# 626
Това е старото яйце, за което "пише" в хладилника и ви показва каква фигурка е с неговото число.
С вилицата вземате решетка от печката и май едно листче.
Решетката се слага встрани на дупката на мишката и кликате по мишока, тя се скрива отзад и ви изкарва иззад шкафа нож за пици, който прекарвате по указанията в шкафа под фурната.
После  поглеждате в шкафа над мивката и въвеждате числата на фигурките в сейфа, които сте взели след като сте минали с ножа за пица в шкафа под фурната. Взема се тирбушон от сейфа.
Тирбушона се слага на чекмеджето без дръжка-взема се фолио, което се налага на масата и ви изписва на ?е = звездата. При мен е 5.
Виж целия пост
# 627
при мен е 2
и после Сапфира

как да си взема ключа от опашката на мишката
Виж целия пост
# 628
при мен е 2
и после Сапфира

как да си взема ключа от опашката на мишката
трябва да и дадеш тортата
Виж целия пост
# 629
а как да открия стойноста на Х
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия