Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 767
  • 1 162
# 645
запис

излязох

коте боте играеш ли,до къде стигна
изписа, че съм намерила чук и два ключа
Виж целия пост
# 646
http://terminalhouse.com/rentalhouse_jp.html
Тази играна ли е? Трябва ми помощ Praynig
Виж целия пост
# 647
играна е
Виж целия пост
# 648
запис

излязох

коте боте играеш ли,до къде стигна
изписа, че съм намерила чук и два ключа

отказвам се от тази
Виж целия пост
# 649
Кажете за тази игра... Rolling Eyes
налях синята напитка+чаша вод+ таблетката в теглилката, или каквото е там, С фенерчето видях код 87 зад картината, имам половин бележка ....по картината виждам, че трябва да добавя и червената, ама закъсах...обкалям като гламава Blush Как се отваря синия шкаф? И какви са кодовете?
Виж целия пост
# 650
Кажете за тази игра... Rolling Eyes
налях синята напитка+чаша вод+ таблетката в теглилката, или каквото е там, С фенерчето видях код 87 зад картината, имам половин бележка ....по картината виждам, че трябва да добавя и червената, ама закъсах...обкалям като гламава Blush Как се отваря синия шкаф? И какви са кодовете?
втората част то бележката е под сейфа. Тя показва кода за сейфа
Виж целия пост
# 651
Кажете за тази игра... Rolling Eyes
налях синята напитка+чаша вод+ таблетката в теглилката, или каквото е там, С фенерчето видях код 87 зад картината, имам половин бележка ....по картината виждам, че трябва да добавя и червената, ама закъсах...обкалям като гламава Blush Как се отваря синия шкаф? И какви са кодовете?
втората част то бележката е под сейфа. Тя показва кода за сейфа
Мерси, коте. Обаче пак не ми се отваря сейфа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 652
Бележката показва кода за сейфа 74862.
Искаш ли още да ти подскажа?
Виж целия пост
# 653
http://onlinegames24.blogspot.com/2007/09/work-it-was.html
Виж целия пост
# 654
Зареждам я.
-------------
Имам зелен и кафяв ключ за шкафа. Една мухотрепачка и 3 линийки-розова, синя и жълта.
Виж целия пост
# 655
Зареждам я.
-------------
Имам зелен и кафяв ключ за шкафа. Една мухотрепачка и 3 линийки-розова, синя и жълта.
от къде линийки Намерих жълтата и синята

имам ключовете за горното и долното чекмедже. Нямам кафяв
Виж целия пост
# 656
намерих нещо като отверка,а в най-горното чекмедже има сейф,ама не зная кода

вече имам и син ключ


На китайски ли ви излизат надписите??
Виж целия пост
# 657
Къде е зеленият ключ? И само една жълта линийка имам  Sad
Виж целия пост
# 658
зелен нямам,син намерих и кабел за компа,ама пак иска парола

другите лентички ,къде newsm78
Виж целия пост
# 659
Намерих и синя лентичка в библиотеката, ама розовата още ми се губи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия