Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 767
  • 1 162
# 675
намерих кука,игла и нож

ами другата някой завърши ли я?
Виж целия пост
# 676
Зареждам я.
***
Имам само Щанга и някакво пар4е дъска. Каде са другите неЩа?
***
Намерих и ножица.
Виж целия пост
# 677
много хитро  Grinning
няма глава  Sad  ааа, намерих я  Grinning
а с юни какво се прави? Трябва ли да го правя красавец?
Виж целия пост
# 678
много хитро  Grinning
няма глава  Sad  ааа, намерих я  Grinning
а с юни какво се прави?
Хитро,хитро, но ми се вдърви показалеца от кликане...
Не знам, до тук съм зациклила.
----------
Коте, с какво да го разкрасим, дай идеи.Само нож и лост ми останаха.
Виж целия пост
# 679
само на юни изписва, че е грозен
опитах да му ремонтирам главата с крика и ножа, но не става  hahaha
Виж целия пост
# 680
С ножицата отрязох главата на август. За къде ли е? Къде са иглата и ножа?
***
Намерих и маркер.
Виж целия пост
# 681
отрязах косъм от носа на онзи, който наднича през ключалката и намушках куклата
 newsm78 нищо не се промени
излязох  Grinning
Виж целия пост
# 682
отрязах косъм от носа на онзи, който наднича през ключалката и намушках куклата
 newsm78 нищо не се промени
С ножа ли?
-
Стана.Забих косъма в звездата и тогава с ножа.
-------------
Излязох.
Виж целия пост
# 683
отрязах косъм от носа на онзи, който наднича през ключалката и намушках куклата
 newsm78 нищо не се промени
С ножа ли?
май да
отварях и затварях шпионката и цъках на ножа и крика
а може и да е било с вратичката  newsm78
Виж целия пост
# 684
Къде е куклата?
Виж целия пост
# 685
КукКуклата я сглобяваш ти, след като вземеш дрехи и ги напълниш със слама.
Коте, като забиеш ножа иди на вратата и там където се появяваше пазача, кликни с лоста.
Виж целия пост
# 686
Къде са дрехите?
Виж целия пост
# 687
КукКуклата я сглобяваш ти, след като вземеш дрехи и ги напълниш със слама.
Коте, като забиеш ножа иди на вратата и там където се появяваше пазача, кликни с лоста.
аз излязох още преди малко  Grinning
Има ли ново предложение?
Виж целия пост
# 688
сгънати са в шкафа
Виж целия пост
# 689
Бонитка, разрови сламата и дай зум-има игла, с нея набоцкай май и оттам ще ти стане ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия