Умопобъркваници и мистерии - 14

  • 32 780
  • 1 162
# 570
на вас ви падна решетката стана сиво и видяхте чука така ли ?
ако е така при мен няма чук дору рестартирах играта и пак нищо

искам си чукааааааа
Виж целия пост
# 571
Решетката падна и върте имаше чук.
Опитай първо да отвориш шкафа с отверката - цъкаш там къдети би трябвало да има дръжка, после отвори долния капак с копчетата в шкафа и тогава пробвай решетката. Може да ти се появи чук, знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 572
вертикалната вратичка на шкафа ли отвори? Къде да цъкам? В ляво?
Виж целия пост
# 573
Вертикалната. Цъкай в дясно, някъде посредата, там където би трябвало да има дръжка.
...
Излязох.
Виж целия пост
# 574
взех и ключа, но не мога да изляза. Трябва ли да търся още нещо?
Виж целия пост
# 575
отворих вратата и вътре има едно червено и едно синьо копче натиснах ги и другата вратичка не се отвори
какво да правя  newsm78

отказвам се ще чакам нова  Embarassed
Виж целия пост
# 576
Коте, мушни ключа в ключалката вътре в шкафа. После излизай през вратата.
Корнелия, без чук не можеш да продължиш, с него се взема една кука, с която дърпаш стълба към горния люк. Не знам защо при теб играта не тръгва както трябва.
Виж целия пост
# 577
Чакам нова игра.
Предложения?
Оранжевата е яко бъгава. Пада ми решетката-нищо не мога да взема-няма го чука, 2 пъти я рестарирам и все е така.
Виж целия пост
# 578
Коте, мушни ключа в ключалката вътре в шкафа. После излизай през вратата.
Корнелия, без чук не можеш да продължиш, с него се взема една кука, с която дърпаш стълба към горния люк. Не знам защо при теб играта не тръгва както трябва.

ooooh! блея
отивам за кафе
започвам тази http://www.no1game.net/games/jp/game001.html
Виж целия пост
# 579
Зареждам я, Коте.
----------
Взех някакви рози и монетка. На дъното на вазата има още една монета май?! Жетон е.
Взех и ножици.
Виж целия пост
# 580
намерих и фенерче и топче
взех си тюленче
монетата от куклата ли е взе?
ножица и батерии
Виж целия пост
# 581
Да, от пингвинчето. А жетона е от вазата с розите. Пуснах монетата на оранжевата врата и взех още 3 жетона. На мен чак сега ми позволи да доближа пейката за да взема фенера и отстрани на масата-за топчето.
Батериите къде са?
-----------
Изиграх един пинбал и взех синьо-бяло топче за билярд е май?!- в него има бележка. Взех си тюленче от играта.
Виж целия пост
# 582
Да, от пингвинчето. А жетона е от вазата с розите. Пуснах монетата на оранжевата врата и взех още 3 жетона. На мен чак сега ми позволи да доближа пейката за да взема фенера и отстрани на масата-за топчето.
мерси, бях си взела само единия
в синьото топче има попивателна за могрия житон
от жабите взех и зелено топче
намерих отверка, крушка и схема
Виж целия пост
# 583
Как взехте жетона от вазата ?
Имам и ножица
Виж целия пост
# 584
Как взехте жетона от вазата ?
изсипи водата в квадратното до диваните
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия