Мънички завездички, през ДЕКЕМВРИ ще си гушнем всички!

  • 16 327
  • 287
# 255
Аха. И ние сме стигнали до 4-ти сезон. Първите три ги изгълтахме през почивните дни. Голяма мания! Mr. Green

konic , лично аз шофирам. Предишният път го правех до последно, докато родих.
Виж целия пост
# 256
anna_nik  - да те питам като бебчо е полегнал настрани можеш ли да спинкаш нощно време!
Мойто беше за една седмица и направо ми разказа играта!
Постоянно го побутвах отстрани докато не се обърне......
И аз все още шофирам....не ми пречи за сега!
 
Виж целия пост
# 257
И аз все още шофирам....не ми пречи за сега!
  Аз също. Peace
Виж целия пост
# 258
Baba Tonka през деня ще се появявам че съм на работа, а за вечерите...незнам Joy
И аз шофирам и неми пречи, само имм едно наум да се пазя малко повече че има идиоти всякакви...но ако всичко е наред мисля да не спирам да карам, поне докато съм на работа...
И нашия юнак е легнал настрани и на която страна да легна...лелеее какво става...революция.Според мен поне още месец ще е така...
Виж целия пост
# 259
За ТРЕТО РАЖДАНЕ със СЕКЦИО незанм защо в БГ има точно такова мнение по въпроса и то в мед.средите !?! Братовчедка ми род имомиченце през 1996 със секцио, а през 2004 второ момиче, а през 2006 трето и всичките със секцио,но това в Испания!!!
Приятелките й са с по 3 до 5 деца!!! и всичките родени по-същия начин....доколкото знам износването е по9трудо заради изтънялата мускултура на коремната стена, но при всеки се възстановява различно... Та братовчедка ми иска и четвърто по възможност да е момче!!!  Laughing А аз я бъзикам,че ако 4тото не емомче да го карат до откат доката стане! мъжа й е съгласен така че невиждам проблема....
Иначе и аз искам три деца, но само ако имам материална възможност, две да си родя и едно да осиновя!
Виж целия пост
# 260
Бабче, нъл' ти казвам, всеки ден вися в темата. Обикновено като погледнеш горе в дясно на страницата показва кой чете темата. Единия скрит потребител винаги съм аз.  Mr. Green Вися, чета, тръгвам да пиша, с две думи уж съм постоянно присъствие, а пък никаква ме няма.
   Клерски, време беше да се появиш.   bouquet
   Не се сдържам и ще се оплача. Катеря килца  с математическа скорост и ракетна бързина. Като цяло явно ми се трупат на шкембето, но като гледам съм отвъртяла и едни бутчетааааа...лиги да ти потекат ако си падаш по свинското. Дупето ми и то  наедря, целулита се вихри на воля, а апетита ми го гони. За сметка на това се сдобих с няколко допълнителни новости - нередовен стомах и съпътстваща го екстра /да не я казвам, че я открих преди малко и ми се реве  Cry/, гаднярските кожни образувания ми бъркат в здравето. От контракциите съм се оплаквала досега, но пък напоследък нашия малък герой се опитва да ме изтърбуши като чушка /слава Богу поне за сега неуспешно/ и като ми набие някой шут докато ми е втвърден корема виждам Млечния път посред бял ден.
   Имам и още, но ще си оставя за оплакване и за утре.
Виж целия пост
# 261
Розичке, кАжи си джанъм болката. Ако съпътстващата на нередовния стомах болка започва с "хемо" и завършва на "роиди" имам невероятно мазило, което една приятелка ми го прави в Медицинска академия, та мога да помогна. Направо ми светна пред погледа откакто го ползвам.
munieca, аз всъщност не знам защо е опасно, но ако е заради изтъняване мускулатурата на коремната стена (идея си нямам какво означава това), то сигурно може да се провери дали е така и след туй да се забременява.
А докато ние се лигавим с туй секцио я вижте майки-героини какво правят:
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-09-12&article=203264  Shocked
Виж целия пост
# 262
Бабо Тонке, пиши го това мазило, че никой не е застрахован!

Розичке, ще отслабнем и ще се турим във форма, спокс!
Виж целия пост
# 263
baba Tonka, може да си сигурна, че тази майка-героиня едва ли е знаела предварително колко се очаква да тежи бебето при раждането, просто защото никой не си прави труда да провери /имам приятелка в този край и знам какви консултации и провеждаха/. А баба ми е родила третото си дете 4500 г и след това използваше цял живот един медицински пръстен, който се поставя във влагалището, за да не и изпада матката отвън/аз дори не искам да си го представя/. Предложиха и операция, когато беше вече 55-60 годишна и вече нямаше смисъл. Така, че като ми казаха на мен, че ще имам бебе 4кг хич не се поколебах да си попитам за секцио въпреки, че моята лекарка се опита да ме успокои, че аз съм висока и лесно ще родя. Сега също не си помислям да опитам дали ще е лесно, направо си знам, че си отивам за секцио. То и сега беболината върви като тогава с една седмица напред и на морфологията ми дадоха прогнозно тегло около 4200-4300 на термина. За трето детенце не съм толкова смела, а и на колко години ще бъда за още една бременност, а и мъжът ми е с 11 години по-голям от мен и има един син от първия си брак. Така, че мечтата ми за две дечица си я изпълнявам и после ако ни се прииска още едно, по-добре и ние да си осиновим едно.
И в тази връзка, ако има някоя мама за секцио в Шейново в началото на декември, свиркайте, аз ще съм там ако всичко върви по план.






Виж целия пост
# 264
Много пишем и ще ни заключат темата, Иве, помощ!
Виж целия пост
# 265
И аз съм се срастнала с колата и си мисля да карам докато корема не ми опре във волана - въпреки, че всички роднини са се обединили. Мъжът ми още миналата седмица ми разправя, че в началото на следв месец ми връщал табелите в кат и ме спирал от движение Wink
Ще я видим тая работа
Виж целия пост
# 266
Здравейте и от мен, аз редовно чета, но редовно не ми остава време да пиша.

И при мен бебо няма никакво намерение да се обръща засега, като легна наляво, където е главата и започва бомбандировката. Имам чувството, че и моята коремна стена съвсем изтъня.

Аз пък съм се срастнала с работата, май гледам да си наваксам за 2-те години, в които ще съм в майчинство - съпруга ми започна да се убеждава, че май ще раждам в офиса ако продължавам така да се пазаря с акушерката и лекарката, кога да изляза в болнични.

За нередовния стомах като моя, днес ми препоръчаха сладко от рози - нямало грешка  newsm78
Виж целия пост
# 267
Много пишем и ще ни заключат темата, Иве, помощ!

мила, аз съм в "бойна готовност" с новата темичка...само чакам да прехвърлим на 15 страничка и я пускам Peace
за шофирането и аз шофирам, не че ходя кой знае къде, но карам...скоро една съседка ме вижда с майка ми и вика: "недей да й разрешаваш да кара...като я видя, че се качва на колата и настръхвам..." - при все, че съм на 41, майка ми да ми казва кво да правя...ама тя жената да си каже... Grinning

...и нашата мома е много ритлива, особено като легна...лелелееееееее все едно е на боксовия ринг, каква ще я бъде не зная Wink
Виж целия пост
# 268
Шоколоадче Simple Smile, ами спя си, само че като полегна настрани и се започва голямото ритане и наместване, не знам и аз защо така се е разположил, беше си главично в 26-та седмица, сега се е обърнал, надявам се и аз да си застане пак като хората и само го побутвам оттук оттам Simple Smile

Момичета, и аз си шофирам ама по-малко от преди, нали и не работя сега, но започнах вече да свалям седалка назад, за да ми е по удобно на коремчето, но независимо дали аз шофирам или ме возят си получавам контракцийки.
Виж целия пост
# 269
за шофирането май е по-опасно кой е срещу теб на пътя!!! такива идиоти напоследък,че чак се ужасявам.....

амаче съм завеяна забравих да се отчета от днешния преглед: 28 см, 720гр. и сме вече в 7 ми месец ,термина ми ако растем така ще е преди коледа, а и все още сме момиче!!!
питах пак за тази токсоплазмоза и ми се скараха, че ако сме имали такова нещо щяла да има малоформации и щяли да се видят! да ама аз не вярвам защото знам,че тя пречинява повече заболявания като слепота, глухота, които как ще открият когато бебо е в мен!?!? ама д-ра се опита да ме разубеди,че се виждало .... Shocked
За тестовете за упойки, нали ми казаха по-рано да отида при алерголог, сега пък нямало смисъл защото като ти поставя анестозиолога упойката прави предварителен тест?!? тези които са били с упойка нека кажат!
Питам аз д-ра ами ако тръгна да раждам в 7ми месец, защото брат ми е 7мак, майка ми и баба ми също,къде да отида и какво да правя, а той се смее и ми вика " Ааааа от де тоз късмет в седми месец да ме отървеш, тука при мене до девети ще се влачиш!!!  Laughing  Laughing  Laughing " та така....
за болките в кръста и той каза,че след декември ще ми минат!

Валката исках да те питам дали си пазаруваш от VENCA - www.venca.es
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия