Мънички завездички, през ДЕКЕМВРИ ще си гушнем всички!

  • 16 327
  • 287
# 60
Добро утро и от мен!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  PEOOPI  bouquet
dani t, понеже видях, че е на квадрати пелената и реших, че е сложно, пък не бях забелязала, че плетката е обикновена Wink
Аз отивам на изследвания за гестационен диабет(май така му се вика) и затова съм станала толкоз рано, иначе не ми мърда спането почти до обяд Blush
Не знам защо в Бг си правят оглушки и не пускат изследване за токсоплазмоза, но тук на мен вече два пъти ми го пускаха.

lionkata, ама Дани не беше ли учителка или аз нещи обърках никовете newsm78
Приятен ден на всички и да си починете добре Hug
Виж целия пост
# 61
Честит рожден на peoopi и от мен! Бъди здрава и щастлива  Hug
Венчо, за жалост само пицария мога да ти препоръчам, но вярвам Дари ще се включи.
Виж целия пост
# 62
някой знае ли хубав ресторант в русе, да не е супер тежка атмосфера, но да не е и пицария. с българска кухня най - добре

Най-предпочитан е Чифлика , сега му направиха и обновление, обстановката е типично българска. Българска кухня и вкусно най- вече. Ако искаш мога да ти направя резервация, само ми дай име, дата и час  Simple Smile
Виж целия пост
# 63
veshti4ka, на 5 години е наистина,но тук в Англия започват на тази възраст да ходят на училище.Дотгава всеки се оправя кой как може,а яслите им са много скъпи.
Честит рожден ден,Peoopi!Жива,здрава и мноооого щастлива.
Тази сутрин едва си раздвижих таза и особено опашната кост,голямо схващане.Да ви кажа вече започна да ми натежава корема и дишам все по-трудно.Хубавото е,че декември наближава.
Целувки на всички.
Виж целия пост
# 64
chiges, dari, благодаря

дари, нека да уточня колко точно човека ще сме и може да те помоля да резервираш, видях в нета някакъв телефон, та може и да не те тормозя, ако е актуален

тук е слънчево, но ние ще заминем на село (до елена) веднага след като мина на лекар в 3 часа. надявам се да не е много лошо времето, но и да е, ще си чета книжки и ще мързелувам (все едно тук щях да правя друго)
хубав уикенд ви пожелавам на всички
Виж целия пост
# 65
peoopi, честит рожден ден! Много късмет, любов, здраве и послушно бебче!
Кажете го този плетачески сайт, да погледна и аз. Отдавна не съм плела, но може и да пробвам нещо, да видя сега как ще ми подейства.









Glitter Graphics
Виж целия пост
# 66
zhaygarova, ето ти сайта, има и много списания за далнлоуд от които може да си избереш модели за каквото искаш Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=220564.0

Венчо, казвай бързо какво трябва да спазвам, хранителен режим или друго, че имам малко висока захар и ще ми правят пак изследвания във вторник. Не ми казаха стойностите, а и не питах, но все пак си му звучи страшно каквато съм хипохондричка Mr. Green
Виж целия пост
# 67
валка ами по добре попитай какви са ти стойностите. спираш всяква захар и мазнотии, ядеш салати и риба, пиле, такива неща. но едва ли е чак толкоз страшно при теб де Simple Smile
Виж целия пост
# 68
ограничаваи колкото можеш захара от менюто си
Виж целия пост
# 69
валка, квото ти е казала анайс
+ ограничи хляба, картофите, сладките плодове (особено диня, грозде, сливи). не прекалявай и с млечните продукти (особено прясно мляко). в много неща има захари, но те са различни и различно действат
но е важно да видим кви са тия стойности, лекарите си ги интерпретират различно. на гладно ли мери. засега това до вторник и да видим, сигурно няма нищо притеснително, може и да е само моментно
Виж целия пост
# 70
Валка,предполагам,че при теб е гестационен диабет,нали така му се вика,който изчезва след бременността,така че слушай момичетата,които имат опит,и се надявам,че не е нещо притеснително.А и питай там лекарите,да ти обяснят по-подробно,какви са стойностите на захарта,каква диета да спазваш...
 Аз напоследък се движа много пеша,разходки,а и до работата ходя пеш и се чувствам много по-добре,по-малко се схващам вече,и по-малко ме болят тазовите кости.Ами след едномесечното обездвижване заради счупения крак имам нужда Grinning
  А,Валка,за професията ми-учителка съм,наистина,преподавам пиано в Музикално у-ще LaughingДаже се чудих с Лионката да не сме колежки от Академията,тя нали е оперна певица..
Виж целия пост
# 71
Момичета, всички ли ходихте на фетална ехокардиография? А ще ходите ли пак на фетална морфология?
Виж целия пост
# 72
Честит рожден ден Peoopi! Бъди здрава и щастлива и да ти се падне най-хубавото бебе през декември  bouquet
zhaygarova, след ФМ в 13 и 20 г.с. при Марков много се чудих дали да ходя и на фет. ехокардоиграфия, но накрая се реших и другата седмица ще ходя при Томова на ехокардоиграфия. А после май ще отида пак при Марков в 30-32 г.с на ФМ, но по-скоро за да види дали ми се е вдигнала плацентата и как ми се развива миомата, която ми откри предния път. А и в 32 г.с. мисля, че на хубав ехограф ще се види бебето какви размери има, едро или дребно върви.
Виж целия пост
# 73
Аз бях в сряда на ФМ при Марков и той отдели доста внимание на сърчицето и на всичко останало по бебка, така че не знам дали има смисъл от ехокардиография. Пък и аз ходя само там , където моя си Доки ме прати и правя каквото той каже. Ако каже човека ще отида, но за сега нищо не е споменавал.
Виж целия пост
# 74
Shantal, ти ли си на картинката с кучето? А то какво е? Много пухкаво и сладко е Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия