Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 135
[

а разширения от къде мога да го дръпна?
аз я имам ,но трябва да я намеря.
Само ,че сега трябва да излизам за съжаление.
Ако не  е толкова спешно и не ти я  прати някой друг до довечера ще ти я пратя аз
Виж целия пост
# 136

а разширения от къде мога да го дръпна?
Аз мисля че и без разширение можеш да се справиш,голичкото/лицето и ръката/можеш да шиеш 1:1,а всичко останало 1:4.
Но за всеки случай,моля и Марулич,да даде мнемние,понеже го е шила.
Виж целия пост
# 137

Ето ти я







Виж целия пост
# 138

Ето ти я

 Hug Hug Hug Hug е-ееее страшна си!!!! Heart Eyes






Виж целия пост
# 139
радвам се,че помогнах.
Ако търсиш нещо само питай:)
Виж целия пост
# 140
Хипатия, преди време мисля че беше показала схеми за Коледни картички. Ако може да пуснеш линкче с някакви миниатюрки, че времето лети.
Виж целия пост
# 141
Хипатия, преди време мисля че беше показала схеми за Коледни картички. Ако може да пуснеш линкче с някакви миниатюрки, че времето лети.
видях в албума ти едни картинки с дядо коледа!това шито ли е?твое творение ли е?ако межеш дай схема!предварит 10х!  bouquet
Виж целия пост
# 142
Относно дамата с воала, както казах лицето, венеца и ръката се шият 1:4, останалото е 1:4. Аз лично много го харесвам този гоблен, в шафа ме чака и Пролетина, много нежни гоблени са.
Виж целия пост
# 143
marulka_s,  лицето, венеца и ръката не бяха ли 1:1?
Относно дамата с воала, както казах лицето, венеца и ръката се шият 1:4, останалото е 1:4.
Виж целия пост
# 144
аз мисля, че ако в схемата няма изнесен детайл, не може просто да се шие една част 1 към 1, а друга 1 към 4, защото детайлната част ще стане наполовина по-малка.
Виж целия пост
# 145
marulka_s,  лицето, венеца и ръката не бяха ли 1:1?
Относно дамата с воала, както казах лицето, венеца и ръката се шият 1:4, останалото е 1:4.

Опаа, грешка в писанията, 1:1 са, права си.
Виж целия пост
# 146
Напълно вярно  Peace. Обикновенно детайлите, които се шият 1:1 се дават отделно  Flutter
Виж целия пост
# 147
KATYA KOCI,
в кой албум си видяла картинки? Аз обикновено слагам и схемите там.
Последният ми ,коледен албум е този
За съжаление стигнах лимита и спрях да качвам схемите ,които имам.
Е ,не  е малък. Т.е май е един от по-големите дето се намират в интернет -пространството.
Добре  е някой да сложи линк към него в началото на новата тема-пари не вземам Mr. Green

Тук  лани бях слагала също няколко схеми
А това, това  и това са  чужди албуми .
Запазих линка им евентуално ,ако някога имам време да ги разгледам:)
Виж целия пост
# 148
Здравейте момичета! И аз да се запиша тук. Цяло лято не съм пипнала гоблена. В момента шия "Слънчев кът". Ушила съм 2/3 и забих яко. Сега като захладнее ще го изям за нула време и почвам "Момичето с мандолината". Тия дни ще сложа и фото. Не съм си снимала гоблените до сега.Успех на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 149
Момичета влизате ли във форума за гобленните? На мен непрекъснато ми дава че не може да намери такъв сайт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия