Гоблени-10

  • 44 662
  • 513
# 255
Здравче много са хубави конете.

Аз най-накрая приключих с Мечо Пух. http://images21.snimka.bg/004064067.jpg
С голям мерак го почнах, но накрая нещо се разочаровах. Мисля че два знака бяха разменени. Едва се изпра молива с който си бях разграфила в началото, хем толкова малко драснах.
Сега мисля малко коледни мотивчета да пошия.

spinki, кажи ми, мниого те моля, как пра молива? имам проблем с подобно таzмаzване. Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 256
хора, да не ползвате меки моливи, та не ви се перат  newsm78 те са малко мазни. взимайте възможно най-твърдите  Peace с тях не съм имала проблеми
Виж целия пост
# 257
хора, да не ползвате меки моливи, та не ви се перат  newsm78 те са малко мазни. взимайте възможно най-твърдите  Peace с тях не съм имала проблеми

как переш твърдите моливи? само вода стига ли? слагаш ли препарат? сапун?
Виж целия пост
# 258
По темата за моливите, има едни флумастери на ДМЦ (струват около 3.50 лв. бройката) - с тях се разграфява идеално и после при изпиране няма проблем. Аз имам такъв син и първия път като си разграфих панамата помислих, че това чудо никога няма да се изпере, но хората са го измислили - излезе без проблем.
Виж целия пост
# 259
Аз по принцип не разграфявам,но си ги пера по най обикновения начин,с хладка вода и сапунче....

geniko,я ми кажи ти по тая схема ли ги ши твойте ягодки или по друга.

А аз да питам,някой знае ли магазин в който да продават гоблени на "Орхидея",в моя любим ДМЦ -няма..
Виж целия пост
# 260
Не.Мойте бяха готова комплектовка.Пак от нета предполагам.Дори сега исках да сваля тази схема от китайския линк,но нещо мн. ситни схеми.
Виж целия пост
# 261
Да ситни са ,аз затова те питам,а твойте на коя фирма са.
Виж целия пост
# 262
кetri,не са на фирма.Една баба го държи магазинчето и тя си ги окомплектова от нета.мн. е находчива Laughing.Купувала съм го преди 2г.,когато нямах нет.
Виж целия пост
# 263
Зравейте!
Радвам ви се доста честа често на красотите съдадени от вас!
Харесала съм си една от безплатнисте схеми на Солария http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html св.Богородица умиление, но никога не съм събирала гоблен сама - не ми става ясно от  кой цвят колко трябва да си купя и въобще заслужава ли си да си комплектоваш сам гоблена или е по-добре да си го поръчаш готов.
Виж целия пост
# 264
Зравейте!
Радвам ви се доста честа често на красотите съдадени от вас!
Харесала съм си една от безплатнисте схеми на Солария http://www.solaria-gallery.com/gobleni/index.html св.Богородица умиление, но никога не съм събирала гоблен сама - не ми става ясно от  кой цвят колко трябва да си купя и въобще заслужава ли си да си комплектоваш сам гоблена или е по-добре да си го поръчаш готов.
Заслужава си и то много:)
Обаче комплектовай по оригинална схема ,а не по ерзац.
На солария свободно можеш да си комплектоваш и сама- те нямат кодирани конци. А и разработките са добри.
Обаче ,ако шиеш на милена стил,заря по-добре предварително виж легендата и цветовете.
В много случаи техните комплектовки са пази боже:)
Виж целия пост
# 265
spinki, кажи ми, мниого те моля, как пра молива? имам проблем с подобно таzмаzване. Благодаря  Hug
Там е работата, че почти не се изпра и на места се вижда. Слагах сапун и търках с нокти от опаката страна.
ще се огледам за тези фулмастри.
Виж целия пост
# 266
m_acid@abv.bg 

Здравче ако не те затруднявам прати ми щастливите коне ама с малко обяснения-кръстчета ли са шие ли се фон
щото аз си имам вече второ конче и май почвам да давам заето-за втория ми син да ви почерпя както мога    party023    Gift    beer3
Виж целия пост
# 267
молива си го изпирам с вода и сапун. за мен по-удобно и сигурно да си купувам комплектовките, стига да има съответния модел, ако го няма си го правя сама
Виж целия пост
# 268
Момичета по бул.Янко Сакъзов и в района на паметника Левски има ли други магазини за гоблени освен този на Ленарте?Същото искам да попитам за кв. Дружба?
Виж целия пост
# 269
KATYA KOCI,
качих няколко схеми тук
Ще кача и още няколко ,но утре по някое време:)
На мен ми харесват и мисля ,че са подходящи за кухня,
но , това е мой вкус:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия