Обратното броене наближава - до НОЕМВРИ мъничко остава

  • 11 885
  • 295
# 165
здравейте, момичета  Laughing
сядам най-накрая, ама докато ви прочета...
много добре ми дойдоха почивните дни, попътувахме си и си купихме столче за кола за бебешората /не че е най-спешно, но започваме   Rolling Eyes/
m_face , къде е точно тоя магазин под колоните, че май ще се наложи да го посетя и аз.коремът ми расте напоследък с дни /, за да не изостава от задника, но това е друга тема, де  Embarassed/
днес набързо се "спретнах" за работа с едни тигрови боти и пола и съм си малко смешна като се опитвам да се правя още на мацка, ама само тях ги пригодих-няма какво да обличааааааам  Rolling Eyes. ох, при мен пък няма угодия с времето и това е!
TIHA VODA , много добре те разбирам за "оранжевата стая и розовите чаршафчета"-колко подигравки отнесох и аз с моите подбирания с цветовете.ама какво да се прави като сме такива естетки  Wink
хайде, лек ден засега и много усмивки  Joy Joy
Виж целия пост
# 166
Shantal , не се притеснявай, то не че можеш да изключиш съвсем, но май не трябва да им се връзваме толкова и на лекарите.
на мен от самото начало ми казват, че бебето ми върви 2 седмици по-малко, а аз просто съм сигурна кога сме го направили  Embarassed.те твърдят, че не е възможно да е тогава и че много знам, ама... така си излезе.
добре дошли и на новите мами  Peace-колко хубаво, че ставаме повече.
последния месец няма да си смогваме вече с темичките /Дес няма да ни смогва, де, ама го казах тактично да не я плаша  Wink/
Виж целия пост
# 167
talyyy, това е магазин Асита и се намира на Граф Игнатиев, 3. Като вървиш от Попа посока Витошка по десния тротоар, точно под колоните малко след "Та-Ту". Не можеш да не го видиш - той е на 2 етажа - долу са нещата за бебоците, а горе за техните мами. След като си купих тези панталони, честно да ти кажа друга дреха "приодена" за бременни не обличам Simple Smile

Уфф, аз сега направих списъка с покупките, сега трябва да доуточня някои марки и трябва да направя бюджет колко парички ще трябва да има нашия тати като тръгне да пазарува...И честно да ви кажа, да ни е живо и здраво детенце, ама направо ми се изправя косата...
Виж целия пост
# 168
Т`ва с черните дупки изчезналите дрехи и при мене го има,от много време си търся 3-4 нещица(не,че ще ми станат сега,ама къде са Shocked),преравям всичко и ги няма...ходих да гледам спортни к-ти,ми то направо анцузи де,че с тях ще ми е най-удобно,ама нищо не ме грабна...Или ластика ще е много стегнат или друго нещо Crossing ArmsИ аз не знам какво ще нося! Днеска айде топло-един 3/4 панталон грозен сложих,ами после newsm78 Пак нещо се депресирах,защото от малкото ходене днеска направо ми беше ужсано..така ме болят срамните и тазови и бедрени и всякакви кости едва се сдържах по пътя да не се разохкам,кой знае каква измъчена физиономия съм имала Mr. Green
Виж целия пост
# 169
Уфф, аз сега направих списъка с покупките, сега трябва да доуточня някои марки и трябва да направя бюджет колко парички ще трябва да има нашия тати като тръгне да пазарува...И честно да ви кажа, да ни е живо и здраво детенце, ама направо ми се изправя косата...
нали..и аз днеска минах през два магазина и то колички ли не щеш,какво ли не няма,а една биба на Чико 7лв Shocked,шашнах се от гледане и ходене,отаях се относно бюджета колко пари ще идат и сега ще похапна...пак..че до вечеря има време Mr. Green
Виж целия пост
# 170
Здравейте и от мен,
Сега се прибирам от консултация и съм леко притеснена - казаха ми, че бебето е много ниско долу и вече се намества в таза, да пия ношпа и магнезии и да лежа, че поне да устискам и да вляза в 9-ия месец. На всичко отгоре лекарят при който ще раждам е в отпуска до края на тази седмица и не мога и с него да се посъветвам. Утре и на работа трябва да отида, че имам нещо неотложно... Sad
Та понеже и багажа за болницата не съм си приготвила още, сега пътьом минах и си взех набързо туй-онуй, че да не ме изненада съвсем бебчо.
Отивам да си легна и по-късно пак ще пиша.
Виж целия пост
# 171
Jutoo,а ти по нещо усети ли,че бебо така се намества вече в таза ти ниско? Питам щото тия болки в междйрачието дето му викат са бая силни напоследък,имама чувството,че и ще ми се кръцнат направо...И какво ти казаха-много ли е опасно,ако бебо сега се появи?Междувременно ти стискам палци! Praynig
Виж целия пост
# 172
Сладурка, търси анцуг с широк колан без ластик и/или с връзчици и с по ниска талийка. Ти си слабичка, сигурна съм че ще си намериш. На мен майка ми донесе един такъв от Ирландия (за 5 евро го е купила от разпродажбите), обаче е много мек и удобен.

А това за костите - разбирам те - много е гадно. Мен снощи като ме боляха нямаше оправия...Да не би да се преуморяваш и за това да те боли? Хайде малко остана - виж вече си в осмия Simple Smile  

Jutoo, то не е ли нормално вече да започват да се намества детенце? Аз четох някъде че вече трябва да заема поза, защото започва да му става тясно. При всички положения лежи си, не се притеснявай и не се стресирай, не вдигай тежко и без много физически подвизи (като чистене и други), пък дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 173
sladurka , то и мен ме болят всички кости от кръста надолу  Embarassed-странна работа, лекарят казва, че е още рано, но ето...даже обяснявах на милото, че ме боли все едно ми е натъртено направо, сякаш съм карала колело из Търново/да ме прощава Ditta  Wink/
ей, момичета, какво ви става с тия болки и контракции-Jutoo , стегни се, нали се разбрахме да стискаме Naughty
Виж целия пост
# 174
Значи е нормално така да ме боли силно,че на мен направо крака ми се схваща и имам чувството,че направо костта ми се отваря и беба ще изскочи всекимиг от там,като отивам да пишкам и направо имам чувството,че се разтварят костите....Ще ме урочасате с това слабичка Laughing,преди носех 28 размер дънки,вчера в 30 не можах да се вмъйна и надолу не ми личи,ама бутчетата и дупарата... Wink
Виж целия пост
# 175
sladurka , то и мен ме болят всички кости от кръста надолу  Embarassed-странна работа, лекарят казва, че е още рано, но ето...даже обяснявах на милото, че ме боли все едно ми е натъртено направо, сякаш съм карала колело из Търново/да ме прощава Ditta  Wink/
 

 Joy hahaha Joy
Сравнението ми хареса... Laughing
Виж целия пост
# 176
Jutoo,а ти по нещо усети ли,че бебо така се намества вече в таза ти ниско? Питам щото тия болки в междйрачието дето му викат са бая силни напоследък,имама чувството,че и ще ми се кръцнат направо...И какво ти казаха-много ли е опасно,ако бебо сега се появи?Междувременно ти стискам палци! Praynig
Ами имам болки ниско долу и даже си пия от време на време ношпа и магнезии като много ме заболи.
Jutoo, то не е ли нормално вече да започват да се намества детенце? Аз четох някъде че вече трябва да заема поза, защото започва да му става тясно. При всички положения лежи си, не се притеснявай и не се стресирай, не вдигай тежко и без много физически подвизи (като чистене и други), пък дано всичко е наред  Praynig
То е нормално да почне да се намества ама мойто било вече слязо в таза. Още на 17-ти отивам при моя лекар, че на тази на консултацията много-много и нямам вяра аз.
Виж целия пост
# 177
Хрумна ми заглавие за следваща темичка:
Време до НОЕМВРИ не остана и аз ще стана скоро мама  Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Хрумна ми заглавие за следваща темичка:
Време до НОЕМВРИ не остана и аз ще стана скоро мама  Simple Smile
браво за заглавието! И аз има предложение,макар мен рядко да ме оснява нещо свястно-"Още месец или два и с малките слънца НОЕМВРИ ще сме у дома!"
абе мацка кога намираш веме и на работа и да готвиш по толкова,и това съчетание на зелеви сърми със салата отдомати ми хареса-ядат ли го твоите хора? сори за офаа
Виж целия пост
# 179
Хрумна ми заглавие за следваща темичка:
Време до НОЕМВРИ не остана и аз ще стана скоро мама  Simple Smile
браво за заглавието! И аз има предложение,макар мен рядко да ме оснява нещо свястно-"Още месец или два и с малките слънца НОЕМВРИ ще сме у дома!"
абе мацка кога намираш веме и на работа и да готвиш по толкова,и това съчетание на зелеви сърми със салата отдомати ми хареса-ядат ли го твоите хора? сори за офаа
Хахаха - салатата първо с аперитива, сърмите са основното и десерта е ясен - каката без него не става от масата  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия