Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2

  • 22 975
  • 281
# 135
lea, искрено се забавлявам с "творенията" на  твоя син  hahaha
А мен ме карат да обяснявам лихви и главници, дебит и кредит  ooooh!
Много реклами гледат тия деца Thinking
Виж целия пост
# 136
Елиа, сериозно ли се интересуват от лихви и главници newsm78 Моят Боби се интересува от банки, но не е навлязъл навътре в материята. Само преди година, когато надписваше картичка за Св. Валентин на едно момиченце, искаше отдолу вместо Боби, да пише Райфайзенбанк  hahaha Защото така звучало по-добре Joy
Виж целия пост
# 137
.
Ние снощи подвързахме първите 4 учебника, които ни дадоха. Да видим дали днес ще има още Rolling Eyes Моя син като видя бройката и каза: "Много малко учебници! А! Shocked И няма да учим математика!"
Вердад, бях забравила за тоя  кокок. Продължаваме, обаче да си измисляме думи. Подгребнат значи погребан, а бавничарец - човек, който ходи бавно Laughing
hahaha hahaha hahaha
Елиа, сериозно ли се интересуват от лихви и главници newsm78 Моят Боби се интересува от банки, но не е навлязъл навътре в материята. Само преди година, когато надписваше картичка за Св. Валентин на едно момиченце, искаше отдолу вместо Боби, да пише Райфайзенбанк  hahaha Защото така звучало по-добре Joy
hahaha hahaha hahaha
ох, не! ще ме уморите!!! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 138
Здравейте! Скоро не съм писала. При нас още не е минала родителската среща. Ще учат следобяд. Вчера дъщеря ми като си дойде от училище каза, че за днес им искат надписани бележниците и личните карти. И аз се вбесих като ги купуват - купих ги за 0.60 лв.,а на гърба пише 0.16 лв.  Не ми е за парите ама ни правят на балами. Учебниците още не били пристигнали. Не се знае дали ще дойдат и до края на седмицата. Подвързвахме тетрадки. Успех на всички ученици!
Виж целия пост
# 139
И ние все още нямаме учебник по математика. Другите ни учебници са стари, но запазени!
Ходим на частна занималня, 5,20 лв. ни е на ден, пари за храна давам отделно.
ЗА БЕЛЕЖНИЦИТЕ МИ КАЗАХА, ЧЕ РАЗЛИКАТА Е САМО В ГОДИНАТА НА ИЗДАВАНЕ И ЦЕНАТА!
Виж целия пост
# 140
lea, лихвите и главниците ни вълнуват покрай океанът от реклами на банки. А дебита и кредита- играе една игра с отглеждане на охлюви, та там прочете термините и трябваше да се осветляваме по въпроса  ooooh!
Виж целия пост
# 141
 Ха,снощи покрай една реклама  Петър ме накара да обяснявам какво е главница.
 Нещо не схващам-защо говорите за употребявани учебници.Не трябва ли да получат новички newsm78
Виж целия пост
# 142
Ние пък си дискутираме май по- често не на икономически, а на политически теми, като, напр., кабинет, министър- председател и президент, НС, монархия и република и т.н., понеже му е по- интересно. Пита си, добре, че поне по тези теми съм в час. след години, като зажули физиката и химият, на- дали аз ще съм светилото в къщи...
Виж целия пост
# 143
[.

Платена занималня ползват някои деца от класа на Трифон. За миналата година таксата беше 5 лв. на ден плюс 2 лв.  за храна. Очаква се да поскъпне от тази година, може би ще стане 9-10 лв.

Палето, много евтина е вашата частна занималня. Как излиза разбивката за ден?
Честно казано не знам дали е евтина занималнята, но излиза наистина към 90 лв на месец. Не включва храна, децата ходят на стол или си носят от къщи. Занималнята е към частна фондация, учителката ги поема от класната стая, води ги в стола , после играят в двора, имат занимания до 16.40ч. Посещава се от почти целия клас. Дори накрая на годината по желание полагат изпит по англ. за сертификат - Аnglia Examination Syndicate. Моят настояваше да се яви, платихме 60 лв, защото ги проверяват в Англия и сега ни казаха, че е изкарал максимален брой точки. Simple Smile
Виж целия пост
# 144
Палето, браво!
Ние нямаме частна занималня към училището. Занималнята е безплатна, но в момента няма учители и нямаме занималня Confused Държа Боби в офиса, а той сутринта ме попита кога ще си получи заплатата от офиса. Брееей, меркантилни деца!
Виж целия пост
# 145
 paleto,браво на младежа!

 Развеселихте ме с тия словесни бисери.
Виж целия пост
# 146
paleto, браво на юнака и от мен! Зачопли ме любопитство и ето от тук току що разпечатах тестове - First Step. Има и други - Junior, Pimary, Preliminary...
Намерих работа на щерката smile3508
Виж целия пост
# 147
Мерси момичета Hug
 Verdad , точно тези тестове им дават на изпита.
Виж целия пост
# 148
А вие получихте ли учебниците за втори клас?Или само при нас се бавят.
Виж целия пост
# 149
Още на 15.09- писала съм вече по темата на кои издателства са по отделните предмети.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия