Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са мненията за избора на педиатър?
Какви са препоръките за продукти като Lansinoh и бебешки колички?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са мненията за избора на педиатър?
-
Какви са препоръките за продукти като Lansinoh и бебешки колички?
Във форума има препоръки за продукти като Lansinoh, като се споменава, че може да бъде намерен в определена аптека и струва 12 лева за тубичка. По отношение на бебешките колички майките споделят своя опит с различни модели, обсъждайки предимства и недостатъци, като например удобство, маневреност и проблеми с дръжката и дъждобрана.
-
Какви са съветите за бременност и грижи за бебето?
-
Какво мислите за педиатъра, който ми препоръчаха?
Как мислиш че стигнах до извода че не трябва да ям вечер - след няколко нощи безсъние от киселини и разходки до банята на всеки 3 часа
Е, кажете ми това какво е? Да им занеса разрешение от мъжа ми, че мога да живея в апартамента му
Е няма такава тъпотия - направо седях и гледах като трясната. Та сега утре това ще правя - ще искам разрешение от мъжа ми да живея вкъщи

Гъбка, проходи ли твоя юнак вече?
То толко им е акъла

. Уж малко позатихнаха тези контракции , но..... все пак би трябвало да си полежавам повече.
Не се плаши от прегледа на магарето, и аз бая се бях вцепила, но трае наистина по-малко от минута и доктора пипа много леко.
Сега с мъжа ми "живеем" на различни адреси