A tavolaa.....è prontooooo! или Мами в Италия - 4аст 67

  • 20 543
  • 287
# 120
Леле, Фата Моргана, страшно са сладки малките! Честит им първи месец и да са ти живи и здрави!  Heart Eyes
Честити 7 месеца и на Марги!
Захранващи мамчета, особено неходещите на работа, а защо не правите сами "омодженидзати"? И по-вкусно е, и по-евтино. Моят син е опитал няколко пъти в живота си омодженидзати, и хич не ги одобри (и аз също), всички аз му правех. Не отнема особено време, и като направиш повече, в хладилника или фризера и готово!
Лени, мерси за комплиментите за тестото  Embarassed. А иначе неаполетанската пица изобщо не е дебела или препълнена отгоре, явно  вашата "неаполетанска" пицария е минала покрай Наполи.
Алия, теб ли те беше страх да пресичаш в Наполи?  Laughing Ми че то в София си е по-страшно! Тук колкото и трафик да има, всички спират, като тръгне пешеходец. И никой няма да ти засвири с клаксони - ако някой тръгне да обръща посоката на движението насред задръстване, просто те изчакват и после продължават. Щото на всеки се случва да го прави, та просто са търпеливи.  Grinning
Кала, поздрави за Марко за утре (ако не се включа), както и за Гери и свекъра й.
До скоро! (заела съм се с градинарство)
Виж целия пост
# 121
Здравейте моми4ета на бързо Hug
4ета ви на две на три когато мога,но не успявам да пиша винаги Crazy
Морган4е много са ти сладки мъни4етата,да са ти живи и здрави и много послушни Peace
4естит рожден ден на Марко на Кала утре newsm59.Весел празник и вси4ко най-най хубаво  bouquet
Анджи а пък моя Габриеле е ве4е 6кг и е дълъг 62см #Crazy.Разте като за световно това дете Rolling Eyes
Виж целия пост
# 122
Цитат
Алия, теб ли те беше страх да пресичаш в Наполи? 
Аха  Embarassed  Оцеляхме! И на мен ми направи впечатление, че пешеходците тръгват без да се оглеждат, явно наистина винаги им спират и ги изчакват. Явно е въпрос на навик, но аз в такъв трафик не бих шофирала.  Thinking Честит първи месец на сладките близначки! Много харесвам близнаци! Да са живи и здрави!
Виж целия пост
# 123
Ники, 6 кг..много бе  Rolling Eyes Пожелавам ви все така  Hug

И на мен неаполетанската пица ми е любима. Много често съм се чудила, защо на друго място не могат да я издокарат такава  Rolling Eyes
В Неапол се яде добре...мноооогоооо вкусно всичко там.

Виж целия пост
# 124
Фата, честито и оттук на близначките  Heart Eyes Страхотно изглеждат, големи са сладурки!
Като те гледам с 2, особено при кърменето, ти се възхищавам истински. Ние с по едно да не сме тръгнали да се оплакваме значи Crazy

Моето бебе голям сън му удари днес, сега ще го събудя за папа, че иначе ще ми излезе през носа нощес  Sunglasses

Днес ходихме тримата  на спеза в чентро комерчалето, после имахме гости- малко им се изнервих на всичките здии и пр. да му висят на главата и да искат да го пипат  Twisted Evil

Вие през зимата пускате ли хора до бебето в къщите си?

Мами, ходите ли в местните поделения на Азл, където има консулторио за бамбини?

Честито в аванс на Марко и от мен! Да е все така добро дете и да слуша много мама   bouquet

Ники, голям мъж! Да е здрав и само положителни емоции да ти създава  Peace

Виж целия пост
# 125
4естит рожден ден на малкото миШле Марко Heart Eyes  bouquet  bouquet smile3525 Gift newsm59 nbirthday newsm67  ura


Желая му много здраве и безгрижни игри, прекрасно детство и мнооого да радва мама и тати Heart Eyes

и весел празник днес и утре Wink
Виж целия пост
# 126

 Маркооооо, Честит Рожден Ден!!!! Да си все така чаровен и усмихнат и много подаръци ! newsm59

Виж целия пост
# 127
За празнуващия Марко,и куклите Джордана и Мариза,един весел клоун



Да са весели,послушни,здрави и късметлии Peace
Много щастие и на свекъра на Гери  bouquet
Аз днес съм с половин гръб блокиран,да видим как ще изкараме....
Виж целия пост
# 128
Добър неделен ден!  bouquet
Честит първи месец на момиченцата на Фата!Да са послушни и все така добре да се хранят с апетит!  babyuu  babyuu newsm06 newsm06
Честит рожден ден на мишлето АМрко на КАла! Да е здрав, весел и послушен!  party023
Италинка, май като мен щеш не щеш трябва да кръжиш с болен гръб ли с болна глава и какво да е из дома, без нас нищо не става. И аз съм с проблеми с гърба и от доста вече не мога да си позволя и болна и "спряня от действие" да съм, съчувствам ти, защото наистина е много неприятно в такива дни на болежки Hug
Анджи, ама наистина, в КАмпаня се пшапа чудно, а също и в Пулия!
Сонита, ох, аз още с излизането от опрационната бях тръшната с беба в стаята на клиниката, заобиколена от хора нон стоп по цял ден до късно вечрта, а после и у дома повече от месец и нещо се изтърсваха цели тумби хора, та затова и млекото ми спря от нерви и умора, де!
Виж целия пост
# 129
Сон4е и ние още с прибирането ни в къщи запо4наха да идват всеки ден,та приятели не бяха та роднини ли не бяха Twisted Evil,денонощно пристигаха хора.Някой дори не се обаждаха и се изтърсваха то4но когато къпехме детенце или спеше и стояха с 4асове #Cussing out.Понякога така се изнервях #2gunfire.Аз оба4е въобще не се съобразявах с тях.Взимах си детенце и си стояхме в неговата стая а оставях баща му да се оправя с гостите Wink
Така,4е хи4 не се съобразявай с хората,детенцето ти е по важно да знаеш Crossing Arms Naughty
Виж целия пост
# 130
До сега стоях да чета края на старата тема и сега с ужас виждам, че "новата" вече е на седма страница.
Записвам се и толкова. Ще чета още после.
Виж целия пост
# 131
Сонита, да аз ходя в консулториото да я тегля редовно:)

Виж целия пост
# 132
Кала !

Честит Рожден Ден на Марко !
Много здраве и весели игри !

Моргана , честит мини рожден ден и на твоите момичета , да растат все така добре и да са послушни !  bouquet
И в нас идваха гости , е едва ли както при вас , но не съм крила детето !
Е не давах на децата на зълва ми да го пипат по ръцете и устата , но иначе го държаха всички под ред .

Отивам да приготвям нещата на ученичката и на сестра и , че в 10 трябва да сме там .
Първата седмица ще са от 10 - 12 , като първите дни е желателно родителското присъствие .
А в 15 часа съм на видеозон , дано да се види какво ще е бебето ни . Така , че до утре .
Ако съм пропуснала да честитя на някой за нещо моля да ме извини не е умишлено , но нямам време да ви чета подробно .
Лека нощ и  Hug за всички ви !
Виж целия пост
# 133
 Успешна нова седмичка на всички! Hug

При нас е направо есен- от през нощта вали. Tired
Мерси за пожеланията за свекър ми. Hug

От мен есенна закуска и до после... Wink



Виж целия пост
# 134
ЕЕЕтооо мееее  Crazy

Благодаря много за пожеланията  Heart Eyes

От Гери кафенцето...от мен долчето  Mr. Green


При нас днес е купона  Party ,обаче миШлето кашля и сега ще пращам смси на мамитата да си направят сметка  Rolling Eyes много гадно....дано дойдат всички  Praynig стискайте палци моля  Praynig

Нямамееее Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия