НОЕМВРИйче скача,рита бясно,скоро във корема ще му стане тясно

  • 13 978
  • 287
# 285
Ноември бавно наближава,любов с чували ще раздава!
Ей тва много ме вдъхнови,пускам него Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225412.msg5024667#msg5024667
Виж целия пост
# 286
ProstoAz  страхотни идеи за заглавия си дала просто са невероятни.
За козметиката май ще остане не нивея за начало пък ще видим какъв ще е резултата.
Сеге ви казвам лека нощ на всички и приятни сънища без лоши кошмари да си сънувате хубавите бебоци Hug
Виж целия пост
# 287
юл4е  добре,че си ти...аз още май не съм разучила всичко и така и не бях се светнала,че това е термоотделение,но сега...видях   bouquet [/b]

 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия