НОЕМВРИ бавно наближава,любов с чували ще раздава!

  • 13 005
  • 282
# 105
Абе хора вашите докита само ви изписват нещо, а моя толкова ли е смотан, изписа ми фолиевата киселина в началото и сега естествено полижинакс/незнам дали го написах правилно/, че имало някакви бактерийки и да ги изчистим
Виж целия пост
# 106
Пак всички изчезнаха, ами лека ви нощ  love001
Виж целия пост
# 107
Привет и добре дошли на новите мами и от мен.
Днес, голямо писане сте му ударили, та докато ви изчета гледам 22,20ч. станало.

А пък се включвам и да ви се похваля, че си взех днес първия държавен изпит с (5) и съм изключително доволна от себе си, защото това е най-трудният от трите държ. изпита, които държат "правистите" - гражданскоправни науки. Завършвам второ висше - "Право" и се надявам до края на октомври да си вема и другите два държ. изпита, та както се казва да отида да родя бебока на спокойствие.
Лека нощ от мен на всички.
Виж целия пост
# 108
Привет!
Само да ви известя за две ноемврийски бебета  Grinning. Моята приятелка - унгарска ноемврийка, роди вчера близначетата си /термин 14.11/. За съжаление ще трябва да останат в кувьоз за известно време, дано да е кратко. Момченцето е 1800 гр., а момиченцето - 1600 гр. Останалите ноемврийки ще чакаме  newsm10
Виж целия пост
# 109
Привет!
Само да ви известя за две ноемврийски бебета  Grinning. Моята приятелка - унгарска ноемврийка, роди вчера близначетата си /термин 14.11/. За съжаление ще трябва да останат в кувьоз за известно време, дано да е кратко. Момченцето е 1800 гр., а момиченцето - 1600 гр. Останалите ноемврийки ще чакаме  newsm10
Aми те много мънички бе//////,оле-оле!Да са живи и здрави малките мишоци:)МАМИ, ние стискаме още, никакво раждане и кувиози!!!
SAILY2-браво за изпита  Hug,само така-ще ги вземеш и другите.Лека ви нощ и от мен,че аз сега се прибрах,хайманата/
Виж целия пост
# 110
SAILY2 честито!Аз тая година се дипломирам и  то...трябва 10 изпита наведнъж до март да взема,мисия невъзможна май!
Сузи нека ме извини и мен-малко необмислена реакция,ама нали прекарвам много време във форума и ми направи впечатление!
Аз си хапнах обилно на късна вечеря и досега се въртях изгледах един филм и ии ми тежи още,стомаха ми май се намира до гърлото почти и ме пристяга отвсякъде,само седнала дишам нормално(дали да не се пробвам така и да спя Laughing)
Мишунка,абе как така не спряха тия контракции? Нали пиеш нещо,а и сигурна ли си,че не са подготвителни?
Виж целия пост
# 111
Здравейте и от мен най-накрая Hug
Докато ви изчета минаха два дни Crazy и пак не можах всички теми да изчета. Embarassed
Добре дошли на новодошлите мами  smile3525
Да ви се похвала и аз направих някои дребни покупки за бебо, но утре ще ги снимам и кача в албумчето Flutter
patriciaa и на мен ми ги изписаха ама като прочетох упътването не мога да се навия да ги "почна".Колко дни трябва да ги слагаш (ако са свещички)?При мен казаха 12 дни, това значи две опаковки Thinking
madchen и аз бях се спряла на "Карерата" ама нещо почнах да се разубеждавам...мисля че е много тесен коша и летния вариант няма напълно легнало положение, иначе тя води с това че е адски лека.А и свекърва ми ми каза че не било пък хубаво да е лека защото можела да се обърне newsm78 Направо съм толкова объркана с тия колички че не е истина.Сега съм харесала пак на Cangaroo "Exclusive carry cot".Само на картинка ми хареса де, пак не знам дали е лека, има ли летния вариант напълно легнало положение... Rolling EyesАко някой знае нещо за този модел да помага, че не остана време а още не знам коя ще е.
Страхотни покупки имате всички, направо така се размечтах за момента...  bouquet
Виж целия пост
# 112
Добро утро мами Simple Smile

Аз ... малко не съм в кондиция,снощи за пореден път се карахме с милото и за пореден път си обещахме никога повече да не го правим,защото беба трябва да е щастлива с двама ни...ще видим до кога ще издържи обещанието ни!

Аз вчера бях на зъбар... станаха доста неприатни неща,слагаха ми упойка,от болката ми падна кръвното,припаднах,после...повръщах Sad абеее супер гадна история. Никога не ми се беше случвало. Та след това ми се размина и аз и викам "И тъй и тъй си ми сложила упойка - прави го!" Е да ама НЕ!  Зъба си ме боли...интересното беше,че преди 3 седмици с такава упойка ми ВАДИ НЕРВИ НА ЗЪБ  Shocked   а сега от съвсем дребна повърхностна манипулация - страшна болка.  Болна съм от мозък май

Иначе хубавото е,че си взех много хубав панталон - за мен тоя път стога за беба  Twisted Evil  Laughing  Laughing

Сега съм се опулила от 6ч,милото изчезна,че трябва да прави изненадващи проверки на майсторите...и аз сега си пускам един филм и започвам да ям пред него!
Беба рита страшно много,понякога се побърквам.
Предписаха ми Лагофер....за нисък хемоглобин...

Другото покрай мен е,че май ще раждам нормално ... и до онзи ден беше 90 към 10 за секциото,сега е обратното... седнахме с милото и си поговорихме хубаво и двамата решихме - нормално. Тй ми обеща,че ако после секса не е същия,ще ходя на козметична операция да ме оправят  Joy  посмяхме се де...

Добре дошли на новите мями Simple Smile
ЕЕЕЕ ама и вие какви сте изнудвачки,как предизвикахте момичето да се запише тука.Аз въобще не съм забелязала,че някой ни шпионира  Blush

Честито за държавния изпит SAILY2 

Дес гащеризона е СТРАХОТЕН!  Галакси,твотйто зелечко също - браво!

Аз да ви кажа...няма анимация дето да не съм я изгледала...  Blush  такова съм си детенце! И ...много мразя Мечо Пух защто ми е много тъп (сладичък,ама като че ли е слабоумен.А прасето ми прилича не пчела) и затова не купувам нищо с него  Rolling Eyes   Laughing  Откачам си ...

ladybebi  - ми не изчезвай за толкова дълго  Hug
Виж целия пост
# 113
ку-ку добро утро и от мен, днешния ден се очертава също толкова мързелив и скучен пред компа.Вчера пуснах 1-та пералня с дрешки на малчо и сега ще гладя,имам още 1 пералня да пусна и да се мотам тук-там, ще взема да изчистя малко и да позабърша малко прах.В нас идва една женица да чисти за 10лв 1 път в седмицата,доволно е и е чистичко,затова не се претрепваме за сега с чистката за идването на бебо,по-сериозни ще се почистванията към 5-10 число на месец Октомври,сега няма смисъл, то пълно с прах и мръсотия навън.....,веднага се праши и все тая......,лек и успешен ден на всички ви  Crazy Stop Heart Eyes
Виж целия пост
# 114
saily2, честито за изпита! Пожелавам ти и другите да вземеш преди да се появи бебчо! Peace
rimi, добре дошла!  bouquet И аз бях така с контракциите и се паркирах за три дни на системи в болницата. Лошото беше, че и шийката ми се е скасила... Дано твоя случай не е такъв, но непременно се обади на лекаря си.
ladybеbi, аз последно реших да е инфинити - уж с 4 колела да е по-стабилна. Но с килограмите не мога да направя компромис, защото сме на втори етаж без асансьор. А и по нашите улици разходките ще са си "ходене с препятствия" Joy
Днес сме на обяд у кръстниците и се чудя какво да занеса. newsm78 Сигурна съм, че те ще са си приготвили всичко за ядене и пиене...
Galaxy, и у нас идва да чисти един младеж hahaha Тоест съпруга ми е поел това бреме, иначе преди го правехме двамата и ставаше за нула време
Виж целия пост
# 115
Добро утро и от мен!

Ама че ужасно време днес - аз вчера се трепах да чистя с надежда днес да излезна да се разходя, ама като гледам каква е мъгла тук в София, направо ми се връща в леглото...Ама няма - ще се облека и като стане милото отиваме да се разхождаме, че мамите дето ще раждаме нормално трябва много да ходим  Confused

Галакси, аз вчера след едно мрънкане реших въпроса с чистенето. Милото намери една фирма (за мамите в София това е "Свежест") които взимат много прилично, а чистят професионално. После се оказа, че майка ми ги е викала да и чистят след ремонт и за 90 лв. на 120 кв, апартамент направиха чудо - това и аз си го спомням - 7 човека за 6-7 часа така го излъскаха, че остана само мебелите да си сложат наще. Снощи им гледах уеб сайта и чистят всичко и директно мисля да ги викна другата седмица да ни видат апартамента, да кажа какво искам да изчистят докато съм в родилното, да си дадат офертата (която като гледам няма да е повече от 100 лв) и направо да си ги викне мъжа ми като му дойде времето...Имат и абонаментно почистване, та като ме запознаят ще го решим Simple Smile Много съм щастлива Simple Smile Но към прах съм алергична, а препарати не трябва много да вдишваме - така че никакво чистене вече Wink Почвам със шкафченцата на бебчо Simple Smile

Добре дошли на новите мами Simple Smile Обаждайте се по - често Simple Smile

saily2, честито за изпитчето, ама стягай и следващите два, че после с бебе на ръце няма да е лесно да четеш Simple Smile Аз моя последен го изтеглих за 7-ми септември и го взех и вече съм пей сърце Simple Smile Само дето сега осъзнавам, че е по-лесно да се чете за изпит отколкото да се вършее из къщи с парцала, но няма начин Wink

А за двете близначета дето са се родили - ами те са малки защото са 2 newsm78...според мен де...При всички положения, никакви бебета в 8-мия месец - на някои от вас им остава много малко - изчакайте си 9-тия, за по-сигурно WinkКажете на бебоците, че 8 месеца са седяли вътре, да си поседат още някоя друга седмица Simple Smile Аз едва тази седмица влязох в 8-мия, та съм малко назад...Ама преди 2 седмици се оплаквахте че бебетата много мърдат и сега разбирам какво сте имали в предвид... Дано само не ме споходат и мен контракциите, въпреки че да чукам на дърво нашия мъж така добре си живее, че за сега няма признаци че иска да излиза . . .

Хубав ден на всички ви ,че пак се отнесох . . .


Виж целия пост
# 116
За добро настроение на всички във форума се погрижих да ни сготви този младеж. Bon appeti!


mmmmmmmmrrrrrrrrrrrrr  Hug
Виж целия пост
# 117
Привет!
Само да ви известя за две ноемврийски бебета  Grinning. Моята приятелка - унгарска ноемврийка, роди вчера близначетата си /термин 14.11/. За съжаление ще трябва да останат в кувьоз за известно време, дано да е кратко. Момченцето е 1800 гр., а момиченцето - 1600 гр. Останалите ноемврийки ще чакаме  newsm10
Честито - да са живи и здрави и по-бързо да са при мама и татко   bouquet
Аз вчера нещо не успях да се разпиша във форума, обаче прочетох всичко. И аз успях да си купя комплектче за изписването, както и на каката тоалет за рождения ден  Simple Smile
m_face много добре си го измислила с фирмата за почистване. Аз мисля другата седмица да викам жената да мие и прозорците, че да не оставям в последния момент.
SAILY2 честито за изпита - хайде и другите два да вземеш и после да си спокойна за бебчето.
Днес времето е много хубаво, та мисля да си направим едно барбекю на двора - може и за последно да е тази година.
Утре ще снимам покупките и ще кача, че като няма никой вкъщи ми е по-спокойно.
Приятен ден   bouquet
Виж целия пост
# 118

m_face много добре си го измислила с фирмата за почистване. Аз мисля другата седмица да викам жената да мие и прозорците, че да не оставям в последния момент.


Тарифата за прозорци е 0.50 ст на квадратен метър. И аз ще ги викам, но по-другата седмица Wink
Виж целия пост
# 119
Добро утро и от мен!

Честити ви покупки, сега отивам да разглеждам  Flutter Ех, как ми липсва пазаруването за бебока ...ако можеше пак всичко наново на купувам...ама няма. Заринали сме се от дрехи и милото ще ме разтсреля  Laughing

Сега съм седнала пред комп-а да закусвам на спокойствие и пак отивма при малкия. Колкото по-голям става, толкова повече го боли и толкова по-трудно е с лекарствата. Когато беше на 6м си му капех капки в ушите без проблем. Сега ми идва да го завържа за леглото, така се мята и не дава. А и отделно, че вече явно си усеща, като голям човек, а не като бебче. Цяла нощ хлипа си скимти, милото...на майка си се е метнал с тия болни уши. Спомням си, че до 1-2 клас все имах ядове...пукаха ми тъпанчето, абе...дано не ме повтори на 100%.

Хайде, още малко се помотвам и отивам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия