НОЕМВРИ бавно наближава,любов с чували ще раздава!

  • 13 005
  • 282
# 150
Привет и от мен!
Тъкмо се прибирам от едно дъъълго пребиваване в столицата,от 9 сутринта сме насам натам,направо без сили останах.Ходихме на свиждане на сестра ми,тя още не е родила.От това което разказва вече 200% НЯМА да раждам в Майчин дом Naughty Naughty Naughty Ще търся друга алтернатива живот и здраве Rolling Eyes

ПростоАЗ,моята зъболекарка ми каза никакви упойки в това състояние,но съм чувал че има такива дето са им слагали,може би за спешни интервенции дето болката е нетърпима,знам ли....Ама защо не почакаш,още месец и после си направи всичко което имаш Thinking,то май вече е късно да казвам това де.

Диана,аз това космонафтче го купих за 16лв.

Оооо щях да пропусна най-важното,да се "похваля" че снощи за първи път усетих киселини.Честно ви казвам незнаех какво ми се случва.Първо взе да ме дразни нещо на гърлото и аз си мислех че се разболявам нещо.После като почна едно парене,един ужас.Викам се какво ли е това.Тогава се сетих че само киселини може да са.Никога не съм си мислела че това нещо може да бъде толкова гадно,отврат Sick Дано не се повтаря,въпреки че се съмнявам и ако продължат се радвам,че казвате че има лек,сода посмъртно немога да сложа в устата си,ще върна поръчката моментално Confused

А междудругото аз именно нея смятам да използвам, много ми я препоръчват ползвали я вече мами. Ама прегледах сайта www.cosmeticsdatabase.com който Eli=== е дала в предната темичка и имаше някои продукти на Мустела с по 5-6т. Там продуктите са категоризирани за опасности от по десетобалната- 0т. за най-безопасните, 10т- най-опасни... ама нещо не ми стана савсем ясно, нали е на английски...  Embarassed Бих помолила някоя по-разбираща мама ако може да погледне и да внесе по- голяма яснота, че аз съм си решила да взимам Мустела и това е.......
Ами ти сама казваш и от класацията е видно че те са на първо място по вредни съставки в съдържанието си така,че си преценявай.Наскоро се говореше тук по тази тема Wink

Валенсия,честита ти годишнина!Бъдете щастливи още много по 13години и нека милото никога не престава да ти бъде мило!Недей се стиска а дай тука една торта аааааааааааааа Joy
Виж целия пост
# 151
Аз забравих да се "похваля",че се сдобих с две нощници за "сакчето"-от ълва ми,едната не е обличана,другата само за няколко часа и са безформени,ама нови-то и без това,аз няма на ревю да ходя я,почти съм готова,само сутиен или безшевно бюстие никъде подходящо не намерих.
Виж целия пост
# 152
Ей Дес,снощи докато се въртях  леглото се сетих,че чакахте сестра ти да роди,тъкмо мислех днес да те питам какво стана и тая лютеница ми все акъла ooooh! Защо още не са и предизвикали раждането(нали така щеше да бъде),как е тя и какво прави тогава там?
Виж целия пост
# 153
Лежи,разхожда се насам натам и чака на някой да му стане кеф да и направи секциото.Защото при нея друга алтернатива няма,бебето е седалищно,има миома и прегрдна стена на матката.Плацентата и е напълно узряла и вече не храни бебето,освен това последното нещо е, че има увита пъпна връв и тия стоят и чакат (вероятно за пари става дума).А докторката изрично я предупреди,че при такава патологична бременноста един лев не трябва да дава на никой.
Виж целия пост
# 154
Дес, защо се отказваш от Майчин дом? Извинявай за невежеството ми на софиянка, ама Майчин дом, Първа АГ и Тина Киркова са едно и също, нали? Какво става със сестричка и защо е в Майчин Дом?
Виж целия пост
# 155
Лежи,разхожда се насам натам и чака на някой да му стане кеф да и направи секциото.Защото при нея друга алтернатива няма,бебето е седалищно,има миома и прегрдна стена на матката.Плацентата и е напълно узряла и вече не храни бебето,освен това последното нещо е, че има увита пъпна връв и тия стоят и чакат (вероятно за пари става дума).А докторката изрично я предупреди,че при такава патологична бременноста един лев не трябва да дава на никой.
Мале...ужас   ooooh! може ли да са толкова  Money
Виж целия пост
# 156
Майчин дом и Т.Киркова са две различни болници.А това което разбирам е че в Майчин дом дори да си платиш за избран лекар легално не се знае дали той "ще има време" да те изроди.Е,това мисля че е достатъчна причина Close
Виж целия пост
# 157
здравейте отново

тъкмо се връщам от разходка край моренце и кафенце и ми е малко по-добро настроението. Мерси на всички за пожеланията.  Hug А тортичкатаааа - ей сега отивам да я ам и още куп неща  Mr. Green Сега се чувствам нещо самодоволно - след такова самозадоволяване .... Crazy

А вие момичета да се оправяте че малко остана.  Няма да предавате фронта на края я  Naughty

Хайде лека вечер
Виж целия пост
# 158
Лежи,разхожда се насам натам и чака на някой да му стане кеф да и направи секциото.Защото при нея друга алтернатива няма,бебето е седалищно,има миома и прегрдна стена на матката.Плацентата и е напълно узряла и вече не храни бебето,освен това последното нещо е, че има увита пъпна връв и тия стоят и чакат (вероятно за пари става дума).А докторката изрично я предупреди,че при такава патологична бременноста един лев не трябва да дава на никой.
оле,ужас! аз затова като стане дума за лекари съм #Cussing out,как така ще чакат пари бе,все пари искат и при такова положение ли? ми питайте ги колко искат тяхната мама,може ли да мъчат така и нея и бебето,което не се хран пък хич! коя седмица е вече тя Дес?
Виж целия пост
# 159
 Valenciq честита ви годишнина желая ви море от любов
Виж целия пост
# 160
Момичета, има ли някоя от Вас познат лекар в Майчин дом, да се обади, ако може  да помогне нещо за сестричката на Дес, то така не бива и на нищо не прилича. Аз не познавам никои, но утре като отида на работа ще поразпитам колежки.
И между другото само да кажа, че Дес ме научи как се качват снимки в албумчето ни и току що се справих с едно фото на мойто семейство. Чао за сега и ако разбера утре нещо за лекар ще кажа.
Виж целия пост
# 161
Здравейте и от мен, аз съм решила да раждам в Тина Киркова, секцио, но още не съм си избрала лекар
Виж целия пост
# 162
Давам и аз един негативен глас за BG лекарите,мисля че е недопустимо да се държат така с една родилка, особено след като виждат,че тя има и не  един проблем и трябва бърза,експертна намеса, но......Да ги хванеш и .... им е малко!!!!То аз и по този повод много дълго избирах клиника,защото от 3г живея и работя в София,родом съм си от Ст.З,а избора ми на клиника е в Пловдив (Селена), еми там хората говорят,говорят,че отношението е човешко, дори повече.......,даваш пари(нормално 650,секцио 850), ама знаеш какво даваш и след това виждаш,че си заслужава всяка стотинка.Ако някой иска инфо да ми пише......Аз идващия weekend ще ходя на консултация:) да го решаваме вече......беб4о.А също и ако някой проявява интерес към една мн хубава бърза и лесна гозба да ми пише да я публикувам,да не дразним народа.(с картофи е)....! Crazy
Виж целия пост
# 163
Не ти ли е малко далечко чак в Пловдив, щом живееш в София?
Виж целия пост
# 164
Не ти ли е малко далечко чак в Пловдив, щом живееш в София?
Ами сега съм си в Ст.З в нас при мама и тати,от както влезнах в 45 болничен,ама то разтоянието то СЗ до Плд и от Сф до Плд е все едно и също, но не... не ми е далечко.Няма и 1ч, а сега от 5 Октомври пускат и отсечката за магистралата до морето.Ако Господ е отредил всичко да стане както искам и плануваме ще е в Пловдив,ако ли не.......СтЗ няква частна имало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия