НОЕМВРИ бавно наближава,любов с чували ще раздава!

  • 13 005
  • 282
# 180
Тиха Вода ...това за крака ти не е срамно! По-скоро е страшно,неприятно,и болезнено! Така,че почивай и СЕ оплаквай Simple Smile Затова сме бременни  Laughing 

Jutoo аз пък мисля да пренаредя моя гардероб,защото е по-голям хаус и от коша за пране!  Laughing

[/quoteАми който си има дрешки- подрежда си ги- в моя се гонят един гащиризон и два панталона за бременни, плюс две блузки и две жилетки /това ми става в момента/ Joy,новичък ми е заедно с цялата мебелировка на спалнята, но още не се е виждал пълен...А иначе шкафовете ми, например кухненските, никога не са добре подредени, аз съм доста разхвърляна, и винаги отварям шкафа с тенджерите с повишено внимание-нещо да не ме тресни по и без това празната в момента глава...Отивам да ви видя на снимчиците и да ви се порадвам...
Виж целия пост
# 181
Добро утро и от мен.Mfase добре съм и ще се видим с теб на 26 GrinningМного мило ми стана,като видях че си загрижена LaughingАз си имам контракций и това си е,но явно така ще е до края.Надявам се да устискаме до края.Доста ходя пеша през деня,въпреки забраните на доки но иначе не се издържа.
Виж целия пост
# 182
Много сте свежи всички на снимките, и изглеждате адски щастливи. Пу, пу, пу...
Виж целия пост
# 183
Дес, може да има причина да чакат. Дано всичко да е наред...
Mоже,но все си мислч че при такова положение нетрябва.Аз неисках да се оплаквам,просто да споделя.А всеки си решава вече какво да прави.И пак да кажа- не търся помощ Naughty
Виж целия пост
# 184
Здравейте и от мен  Hug

Добре дошли на новите мами   bouquet (виждам че двечки от тях са с моя термин...супер Laughing)

Дес, дано всичко със сестричката ти е наред, стискам палци скоро да се радва на здрав сладък бебок  Hug

И при мен общо взето нищо ново...май започва гърло да ме боли та незнам...дано само да не се разболея Praynig

Аз още две седмици съм на работа и чааак тогава излизам в болнични (малее вижда ми се мн.далеч)

Лека и безпроблемна седмица на всички  Wink
Виж целия пост
# 185
Дес, вярвам, че всичко ще е ок. Не вярвам да са чак такива злодей, че да чакат за пари.

Тиха Вода , ти пък как успя да се нагласиш с този глезен?! Лоша работа. Скривай се вкъщи да почиваш и това е. Може даже да вземаш пример от мен  bowuu аз вече един месец лежа  Tired
Виж целия пост
# 186
O... TIHA VODA ...   и аз съм много разхвърляна  Laughing  и всеки път си викам "Ето - сега го подреждам тоя шкаф и вече винаги ще го потдръжам подреден..."  Е да,ама не...

     И от както видях,че не мога да осъществя така бленувания от мен план да бъда подредена започнах да цитирам разни сентенции от сорта на " Слабите се стремят към порадък,а силните владеят хаоса"    Joy  Joy Все някакво успокоение трябваше да намеря
Виж целия пост
# 187
добро утро, момичета  Laughing
Jutoo, моле те, сподели след това за цените в шейново /горе-долу са им еднакви/, че и аз натам съм се насочила.и аз тия дни мисля да проведа тоя разговор с моя док, че да няма после изненади  Rolling Eyes.
Ditta , изглеждаш прекрасно и депресираш някои от останалите /разбирай мен в случая   Embarassed/-засрами се-/шегувам се, остани си докрая така  Hug/
ProstoAz , ужасно е това със зъболекаря-дано не се повтаря.на мен пък ми казаха да издържа, ако има нещо и после да се оправям.аз по принцип имам мании относно зъбите и сега даже кървенето не венците супер ме дразни.
Дес, офисът ми е на една спирка от майчин дом-ако има нужда от нещо-свиркай-за 10 мин съм там.
аз как ви подкарах подред... Wink
хайде да хвърля едно око на колегите и до после  Laughing
Виж целия пост
# 188
ProstoAz , откъде я изкара тая сентенция...
на мен пък нещо ми е станало напоследък и само чистя и подреждам-направо ако дойдат от отдел'убийства', няма да намерят нито един отпечатък  Embarassed
Виж целия пост
# 189
Здравейте момичета Hug
   Хубава седмица желая на всички - без проблеми и болежки Praynig
Дес, стискам палци за сестричка - сигурна съм, че всичко ще е наред...А за лекарите - без коментар, защото каквото и да кажа...все ще е свързано с майките им #Cussing out
    Аз влизам само да ви се маркирам и ще си почивам, че вече ми тежи всичко - даже и да гледам Grinning
Тая сутрин трябваше да отида на изследвания, но благодарение на таксиджийските фирми просто не успях. Нашият татко пътува днес и нямаше кой да ме закара...И след едночасово звънене се оказа, че е сложна работа да м ипратят такси...И си се отказах, оставих го за утре....
   Хайде цунки и до после Hug
Виж целия пост
# 190
talyyy като говоря с доктора ще кажа  Simple Smile
mishunka поръчай си от вечерта такси за конкретен час - така е най-сигурно, че иначе наистина сутрин е ад.
Виж целия пост
# 191
O... TIHA VODA ...   и аз съм много разхвърляна  Laughing  и всеки път си викам "Ето - сега го подреждам тоя шкаф и вече винаги ще го потдръжам подреден..."  Е да,ама не...

     И от както видях,че не мога да осъществя така бленувания от мен план да бъда подредена започнах да цитирам разни сентенции от сорта на " Слабите се стремят към порадък,а силните владеят хаоса"    Joy  Joy Все някакво успокоение трябваше да намеря

Снощи коментирахме в къщи, че напоследък шкафовете в къщи не достигат. Стана ми гузно-може би ако са по-подредени щеше да е друго...
 Дита, а ти в стачка ли си? Един учител на сина ми не стачкува, и той днес ще ходи на училище, за да кара само неговия час.  Използваме стачката, за да порешаваме малко задачи, и за малко частни уроци по англииски език-пълна ни е мъгла-аз говоря немски и руски свободно, а италиански-до степен "разбиране", но с англииския въобще не се справям, и може би за това ми се вижда малко сложна програмата по език за четвъртокласниците...
Виж целия пост
# 192
Добро утро!  bouquet
Дойдох все пак на работа, ще видим до колко часа ще устискам ooooh!
За шкафове не ми се мисли. Лудница е! Аз все се успокоявам, че нали уж живот и здраве ще се местим в друг апартамент и тогава ще нареждам всичко. Но е редно сега поне да изхвърля ненужните неща, защото после ще има и бебе и няма да мога да се занимавам безкрайно много с шкафове и гардероби.
Виж целия пост
# 193
TIHA VODA, аз съм в болнични Wink А програмите по езиците наистина понякога са токова необмислени и натоварващи децата...Казвам го като преподавател по английски  Wink

talyyy, благодаря за хубавите думи  Hug
Виж целия пост
# 194
Добро утро, ха така кой се оспа днес, АЗ - чак в 9,30 станах,а това за мен е многоооо Grinning,изчетох ви набързо и аз 4аткам тук да се присъединя,да не се мина нещо:)Очите ми се отвориха от прокрадващото слънце навън, толкова обичам такова време,ама и ако имаше с кой да поизляза да се разходим с корема, защо не съм си в София сега да ви забера някои мами и да се мотаме и говорим на воля.....?Sad
Много се смях на изказването на talyyy, за отпечатъците и отдел убийства, аз съм същата, майка ми вика:"абе на кой си се метнала такава подредена бе, а аз викам добре че съм си се метнала на себе си,иначеее зор,ако тр да разчитам на нея:))))))"
Такива ми ти работи, лигавя се на 1 чаша млчко с нес кафенце и зяпам тъпата ТВ, то нищо няма......А-а-а--а,започвам да звъня на някой да ме изкарва като кученце на разходка:) (без каишката)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия