Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как реагират родителите и децата по време на стачката?
Какви са предизвикателствата, свързани с учебниците и учебния процес?
Как реагират учителите и директорите на училищата на стачката?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как реагират родителите и децата по време на стачката?
-
Какви са предизвикателствата, свързани с учебниците и учебния процес?
-
Как реагират учителите и директорите на училищата на стачката?
-
Какви са алтернативите на учебния процес по време на стачката?
-
Какви са последствията от стачките в училищата?
. Снощи сладуранките ми решиха да си надписват етикетите на тетрадките и учебниците. Един път в седмицата по два часа имат ФКРУ ??? Аз ги попитах - какво е това, а те ми казаха - ами как какво е бе мамо, разказваш интересни случки и т.н. Тетрадките, които им бяха казали да подготвят си надписаха така: Тетрадка по ФКРУ на Ани /на Ники/. А ме е срам да питам госпожата какво означава това съкращение
) като си прави закуска и пробутва и на мен. Сутринта ме зарадва с филия хляб с маслини, обилно намазана с топено сирене и поръсена с Нескуик
- уж била го объркала с чубрица, ама на нейната филия си беше баш чубрица, та просто размених филиите. Ще видя довечера дали го е изяла (още не се сеща да хвърля
).


Вчера си изрязал една табела от картон, на която пише : Детска стаR