и не се заеха с лечението ми.
, нито посиняват, нито ме болят.
Здравейте и аз имах същият проблем преди няколко години. Казвам преди няколко, защото вече няма и помен от това заболяване. Бяха ми се подули и двете ръце и не можех нищо да правя. Много трудно ми беше тогава. За радост обаче взех на време мерки и се излекувах. Направиха ми нужните изследвания и предписаха лекарствата който ми помогнаха. В началото ги пиех по три пъти на ден. Предписаха ми Дрозунал и витамините Герамитин. Направете обаче първо нужните изследвания, защото на вас може да ви предпишат друго. Вземете мерки на време и успех.
Здравейте и аз имах същият проблем преди няколко години. Казвам преди няколко, защото вече няма и помен от това заболяване. Бяха ми се подули и двете ръце и не можех нищо да правя. Много трудно ми беше тогава. За радост обаче взех на време мерки и се излекувах. Направиха ми нужните изследвания и предписаха лекарствата който ми помогнаха. В началото ги пиех по три пъти на ден. Предписаха ми Дрозунал и витамините Герамитин. Направете обаче първо нужните изследвания, защото на вас може да ви предпишат друго. Вземете мерки на време и успех.
? Препоръчани теми