


, но истински гадняр няма да каже такова нещо
Следователно си готина
(аз съм "гърмяна" снаха)
и аз непонасям моята зълва. обаче аз съм й показала,че не я понасям и не говоря с нея и не потдържам никакви отношения.обаче е хитра и действа подмолно с/у мен.
всичките ни скандали с мъжът ми са заради нея и от известно време включвам в това число и свекъра и свекървата.
дали пък гаднярката е успяла да наговори и тях с/у мен?!
!ейййй,добре ,че я има тая темичка,че да се оплача и аз.
А не се ли опасяваш, че може да налети в БГ мама и да те засече?
Пък ако тогава се пожалиш, като се зажени синчето - задължително 
дали пък гаднярката е успяла да наговори и тях с/у мен?!
А не се ли опасяваш, че може да налети в БГ мама и да те засече?

Препоръчани теми