Какви са отношенията със зълвата ?

  • 27 479
  • 214
# 75
като със свекървата хич ги няма.....абе проявяваме търпимост!
Виж целия пост
# 76
Като зълва гледам отношението ми към моята снаха да е такова, каквото искам да е отношението на зълва ми към мен самата.
Резултатът е - разбирам се безпогрешно и с двете.
Виж целия пост
# 77
Добри! Но все пак е дъщеря на свекърва ми  Mr. Green,( а аз хи4 не и спестявам като ме ядоса майка и .)
Виж целия пост
# 78
Обтегнати  Twisted Evil
Виж целия пост
# 79
Зълви, етърви, все тая! Тресне ли ги злобата, нищо добро не чакай! То май си е до човек. Аз като се оженихме с моя сладур много се радвах, че с етърва ми и мъжа й сме прозорец срещу прозорец! Колкото е по-голямо семейството, толкова е по-добре. Така си мислех до тогава, а то какво ми дойде до главата.....! Не знам, двоумя се дали да разказвам с подробности.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 80
е, аз пък съм зълва и много съм гледала моите племеннички, особено по-голямата, когато аз още не бях семейна. Е, техните деца и сега често са на гости вкъщи, а моето веднъж не са го взели при тях.  Иначе сме в нормални отношения, т.е. не сме се карали, но не сме и приятелки със снаха ми.
Виж целия пост
# 81
е, аз пък съм зълва и много съм гледала моите племеннички, особено по-голямата, когато аз още не бях семейна. Е, техните деца и сега често са на гости вкъщи, а моето веднъж не са го взели при тях.  Иначе сме в нормални отношения, т.е. не сме се карали, но не сме и приятелки със снаха ми.
Разбирам те чудесно! В подобно положение съм. Племенницата ми ме обожава. Навсякъде я водя с мен, глезя я и често и правя подаръци без повод. А моето дете един бонбон не е видяло, а да го вземат при тях-и да ми се наложи трудно ще стане. От етърва ми-много злоба и подли постъпки и то подмолно, без да са предизвикани от моя страна. Иначе гледам да си мълча и да поддържаме нормални отношения. Не искам децата ни да не се познават, или пък братята да не поддържат връзка по между си. Ама какво ми струва да преглътна, аз си знам!
Виж целия пост
# 82
Никакви,не поддържаме такива.Нито аз,нито мъжа ми.
Виж целия пост
# 83
Нямам проблеми.
Виж целия пост
# 84
Моята е супер! Много си я обичам! Невероятен човек!
Виж целия пост
# 85
е, аз пък съм зълва и много съм гледала моите племеннички, особено по-голямата, когато аз още не бях семейна. Е, техните деца и сега често са на гости вкъщи, а моето веднъж не са го взели при тях.  Иначе сме в нормални отношения, т.е. не сме се карали, но не сме и приятелки със снаха ми.
Разбирам те чудесно! В подобно положение съм. Племенницата ми ме обожава. Навсякъде я водя с мен, глезя я и често и правя подаръци без повод. А моето дете един бонбон не е видяло, а да го вземат при тях-и да ми се наложи трудно ще стане. От етърва ми-много злоба и подли постъпки и то подмолно, без да са предизвикани от моя страна. Иначе гледам да си мълча и да поддържаме нормални отношения. Не искам децата ни да не се познават, или пък братята да не поддържат връзка по между си. Ама какво ми струва да преглътна, аз си знам!
С моята етърва - същата работа, злоба, завист и копиране безкрай. За съжаление, човек не може да си избира роднините. Опитвам се да не обръщам внимание и да не се карам. Ама е трудно понякога...
Виж целия пост
# 86
Зьлва ми / между другото много грозна дума/ е най-добрата ми приятелка - като сестра ми е. Познаваме се от 14 години, бяхме сьученички. Ако имам проблем знам, че на сто процента мога да разчитам на нея. Дьщерите ни са с 1 година разлика и се стремим да ги научим да са винаги опора една за друга и да растат и те като сестрички  Grinning Аз много обичам племенницата ми, и моята дьщеря сьщо е много обичана от леля си!
Като чета повечето постове трябва да сьм благодарна на Бог, че имам прекрасни свекьрва, свекьр и зьлва Crazy
Виж целия пост
# 87
С моята зълва се уважаваме,не ми се меси в живота,гледа ми детето,когато се налага,но е малко мамино детенце
Виж целия пост
# 88
С моята сме в отлични отношения, сигурно защото живее в Испания. Чуваме се по скайп и много се обичкаме
Виж целия пост
# 89
С моята зълва сме в добри отношения, уважаваме се и за сега нямаме проблеми  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия