Моите братя са далеч от години. Виждаме се веднъж годишно. Дори едната ми снаха идва по-често в БГ от брат ми, другата не съм виждала от години. Имало е период, когато сме живели всички в една къща. Пререкания е имало, особено с едната ми снаха. Понеже и двете сме открити като личности сме говорили за проблемите м/у нас, които са били чисто в битов план, не на личностна основа. Отношенията бих казала, че са много добри в момента, но не защото сме далеч, просто намерихме общ език
Говорим си за децата си, даваме си акъли една на друга, спорим дори, но това не разваля отношенията ни. Всеки сам си взима решения за детето си.
Ако ми се наложи ще го правя без да мърморя и да показвам, че ми е неприятно, но не значи, че ще съм във възторг 
.
Май повечето пререкания идват от точно такива предубеждения. И за свекървите се отнася!
Моите братя са далеч от години. Виждаме се веднъж годишно. Дори едната ми снаха идва по-често в БГ от брат ми, другата не съм виждала от години. Имало е период, когато сме живели всички в една къща. Пререкания е имало, особено с едната ми снаха. Понеже и двете сме открити като личности сме говорили за проблемите м/у нас, които са били чисто в битов план, не на личностна основа. Отношенията бих казала, че са много добри в момента, но не защото сме далеч, просто намерихме общ език
Говорим си за децата си, даваме си акъли една на друга, спорим дори, но това не разваля отношенията ни. Всеки сам си взима решения за детето си.
Ако ми се наложи ще го правя без да мърморя и да показвам, че ми е неприятно, но не значи, че ще съм във възторг 

!Обичам я , а и тя ми отвръща със същото! 
Препоръчани теми