е понякога , че се сравнява за неща , които не може да постигне така или иначе най-малкото , защото е по-голяма от мен с 10 години и доса от тях вече ги е изпуснала !Ама кво да ви говоря яд е дори , че съм по-млада , а какво остава за други неща!Не сме правили сцени никога , защото аз не и правя чест нито да я слушам , нито пък и обръщам внимание , абе наистина не я отразявам!И само защото тя не го усеща си мисли , че всичко е ок и по-добре....добре си върша работата
!
, нищо, че е малко проста, милата...


Тя си му е сестра и така ще си остане.Хубава,лоша -той си я обича!Кръвта вода не става.Просто стой по далеч от нея и не настройвай мъжа си,просто няма да можеш.Бавно,тактично,с разговори без скандали,може да прозре истината един ден.Лошото е че тук вече става въпрос едва ли не кой е на преден план.Не мога да си представя моя мъж да застане срещу мен,заради който и да било,ако съм права естественно.Ако греша ще ми каже,но не скандали и обвинения.Не бих му простила
Ако тя или който и да е е по важен от семейството(аз,детето и той)нашето семейство,не неговото-прав му път!
Препоръчани теми