Множествена склероза

  • 160 418
  • 645
# 135
Мерси, Блонди...  Heart Eyes
Ама за Слави и ти ли не знаеш? Thinking В крайна сметка май има- вече от няколко места научавам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 136
Сигурно е така, не знам, знаех, че уж няма, но на майка ми колежка му беше някаква роднина. Та тя й беше казала, че има (и то отдавна беше това) и затова не иска нито да се жени, нито да има деца. Май така се оказва...  Confused
Виж целия пост
# 137
Защо да няма деца?! #Puppy dog Аз как имам... Thinking
Виж целия пост
# 138
Доколкото разбрах дядо му е страдал от това и смята, че малко или много е наследствено.
Виж целия пост
# 139
Да, наследствено е. Вече съм сигурна, че баба ми имаше, въпреки, че не й беше правен ЯМР.
За това наистина много се страхувам Sad При мен генетичният фактор явно е много силен, наследявам всички болести  Sick Боже, дано децата ми да не са така... Praynig
Виж целия пост
# 140
Чак сега виждам темата.
Рени, съжалявам за неприятностите, които преживяваш. Ти си ми една от най- симпатичните съфорумки Hug
Кураж! Бъди оптимист, бори се и не се отчайвай, положителното мислене има своята сила  bouquet
Виж целия пост
# 141
Стига, Рени, остава сега и за това да се тревожиш... Няма, всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 142
Много съм ви благодарна на всички за милите думи- и тук, и на лични Hug Чувствам се много по-окуражена да преборя гадната болест, диагнозата вече не ме плаши толкова Simple Smile Имам късмет, че срещнах толкова много подкрепа  bouquet
Виж целия пост
# 143
Рени, мила, ще се справиш! Много прегръдки и ако имаш нужда от нещо, насреща съм!  Hug
Виж целия пост
# 144
здравей! сега виждам темата и искам да ти кажа, че аз съм със същото заболяване от 17 години. казват, че е нелечимо засега, но най-важното е да поддържаш силна имунна система. пробвала съм и с нетрадиционни методи. последното, което направих преди 2 месеца, след една криза - отидох при хомеопат и имах рязка промяна. не съм излекувана, но видях, че хомеопатичното лекарство действа и се надявам по този начин да се поддържам със силна имунна система.
Виж целия пост
# 145
Рени,силна си и ще се справиш с гадната болест,знам аз! Hug

"Познавам" те от друг форум (в който вече не пишеш) и те мисля!Целувки на двете ти кукли! Heart Eyes
Виж целия пост
# 146
ЕКИМСКА, ти си първият човек с това заболяване, който се включва. Мисля, че и при мен процеса е започнал преди повече от 10 год.- от тогава ми се случва този проблем с очите. А отключващ фактор е смъртта на дядо ми преди почти 12 г.- не бях на себе си от мъка и го преживях ужасно, ужасно тежко (тогава се появи и друг проблем на психична основа, а имунитета ми направо рухна) Sad
Благодаря ти, че сподели успешният си опит с хомеопатията. Аз също ще посетя такъв специалист. А дано завбъдеще да се намери лек за болестта... Като много други заболявания, в частност автоимунните, и тази болест се разпространява все повече и все в по-ранна възраст.
ЕКИМСКА, а пробвала ли си с друг метод от алтернативната медицина?
Виж целия пост
# 147
Деска, благодаря ти Hug
Тук вече ми е по-уютно Simple Smile
Виж целия пост
# 148
Рени, сега виждам, че диагнозата се е потвърдила...
Ти си толкова светъл и смел човек и вярвам, че ще се справиш!
Прегръщам те виртуално! Всички тук сме насреща, мислим за теб и те подкрепяме...
Виж целия пост
# 149
Лора, благодаря.
Първоначалният ми шок отмина и се успокоих. Нищо не се е променило, освен това, че повече започнах да държа на здравословния начин на живот, в частност на храненето. Променя се и отношението ми към живота, приоритите ми. Всичко е към добро Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия