КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 81 657
  • 584
# 405
violet, тази малка мивка, в ъгъла, удобна ли е за ползване? Питам, защото и на мен ми предстои да правя малък ъглов бокс.
Аз да ти отговоря - имам ъглова мивка с две корита. Не е лоша и се ползва, но ако за втори път правя кухня, няма да си слагам мивка на ъгъл.
Виж целия пост
# 406
violet, тази малка мивка, в ъгъла, удобна ли е за ползване? Питам, защото и на мен ми предстои да правя малък ъглов бокс.
Аз да ти отговоря - имам ъглова мивка с две корита. Не е лоша и се ползва, но ако за втори път правя кухня, няма да си слагам мивка на ъгъл.
Аз не мога да отговоря, тъй като не съм я ползвала все още.
Ние нямахме много голям избор, помещението е малко и нямаше място за по-голяма, размерите й са 62/50 см, ясно ми е, че една тава трудно ще измия, ама какво да се прави
Виж целия пост
# 407
Ето снимки от ъгловата ми мивка. Малко ми е тясно на мен на ъгъл. И трябва да се извъртам, за да оставям измитите съдове.
Определено следващия път мивката ми няма да бъде в ъгъла:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190713
Виж целия пост
# 408
Ето снимки от ъгловата ми мивка. Малко ми е тясно на мен на ъгъл. И трябва да се извъртам, за да оставям измитите съдове.
Определено следващия път мивката ми няма да бъде в ъгъла:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190713
На мен ми изглежда удобна  Shocked как лъже външния вид, сигурно ако ми се налага да я ползвам всеки ден друга песен ще пея  Blush
Виж целия пост
# 409
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239584.0

Това е темата където пускам всички мои снимки   Hug които има за дома .За банята ,коридор,детска,спалнята,хол,всякакви сборни идеи и малко  и за мека мебел а кухни също са там сложени с добавени няколко снимки .

 Peace
Виж целия пост
# 410
Това си мислех иаз, че нма да е удобно  Blush violet, миялна, можеш ли да си позволиш?
Виж целия пост
# 411
Това си мислех иаз, че нма да е удобно  Blush violet, миялна, можеш ли да си позволиш?
Не, до печката ще е пералнята, с 300 зора ще я натъпчем и нея там и това ще е...
Викаш мивката да има само украсителна функция да не си играя много-много Laughing За съжаления обаче ще ми се наложи да мия
Виж целия пост
# 412
Сложи онези батерии, дето са душ. Така ще ти е по-удобно с големите съдове.
Виж целия пост
# 413
Няма да е с душ, а от онези по-извитичките батерии, не знам как се казват точно, сме взели
Виж целия пост
# 414
Темата е прекрасна  bouquet
Предстои ми да правя кухня в новият ни апартамент и ще я разглеждам на воля.
Дид о Линка - с каква програма направи твоя проект?
Аз имам доста идеи, но друго е да мога да ги начертая и то в 3D.
Виж целия пост
# 415
violet, със здраве да си ползваш кухнята.  Peace

Не мога да се стърпя да не кажа обаче - какво е това строителство, какви са тия архитекти!
То бива кухненски бокс, ама то е наистина box.
Виж целия пост
# 416
Готова е, готова е!!!   Новата ми кухня!   ura Майсторите тъкмо довършват монтажа! Grinning Grinning Grinning Утре ще гледам да пусна снимки.  Е, още е без хладилник и миялна, тях ще си ги занесем като се преместим  Sunglasses
Виж целия пост
# 417
Готова е, готова е!!!   Новата ми кухня!   ura Майсторите тъкмо довършват монтажа! Grinning Grinning Grinning Утре ще гледам да пусна снимки.  Е, още е без хладилник и миялна, тях ще си ги занесем като се преместим  Sunglasses
Честито! Чакаме снимки Peace
Виж целия пост
# 418
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239584.0

Това е темата където пускам всички мои снимки   Hug които има за дома .За банята ,коридор,детска,спалнята,хол,всякакви сборни идеи и малко  и за мека мебел а кухни също са там сложени с добавени няколко снимки .

 Peace  В момента ги качвам ако се чудите защо ги няма всички файлове Simple Smile

Благодаря!
Виж целия пост
# 419
ето и от мен малко снимкиhttp://images20.snimka.bg/004463474-thumb.jpghttp://images20.snimka.bg/004463474-thumb.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия