КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 81 633
  • 584
# 90
ov4eva, да знаеш, че един ден, живот и здраве, ще ти изплагиатствам кухнята Mr. Green
Виж целия пост
# 91
Ако не бяха снимките от галерията, не знам как щях да обяснявам на майстора колко дебели да са алуминиевите лайсни. Hug
След един месец снимки и от мен.
Виж целия пост
# 92
Аз държа гъбата за чиниите в поставка за течен сапун, закачена на стената  Mr. Green
Виж целия пост
# 93
Кажете ми сайтове за кухненско обзавеждане от където да може да се поръчва чрез доставка
Виж целия пост
# 94
Кажете ми сайтове за кухненско обзавеждане от където да може да се поръчва чрез доставка
Няма да получиш отговор,на питането си!
Виж целия пост
# 95
запис.....
Виж целия пост
# 96
Кажете ми сайтове за кухненско обзавеждане от където да може да се поръчва чрез доставка
ooooh!
пак ли ти?!?
Виж целия пост
# 97
Хм, пропуснала ли съм нещо. Относно Сладко и сосено имам пред вид, защото кухните ги знам наизуст.


Ох, обърках й ника исках да кажа Сладко и Солено.
Виж целия пост
# 98
Хм, пропуснала ли съм нещо. Относно Сладко и сосено имам пред вид, защото кухните ги знам наизуст.


Ох, обърках й ника исках да кажа Сладко и Солено.
само тук не се беше появявала с безсмислените си постове Rolling Eyes
Виж целия пост
# 99
Хм, пропуснала ли съм нещо. Относно Сладко и сосено имам пред вид, защото кухните ги знам наизуст.


Ох, обърках й ника исках да кажа Сладко и Солено.
само тук не се беше появявала с безсмислените си постове Rolling Eyes

Че какво безмислено има да попита за сайт  newsm78 Съвсем по темата си е  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 100
записвам се да събирам идеи. сега започвам с разглеждането на снимките на първа страница. харесала съм си за цвят на кухнята тъмно червено, може би с тъмно дърво.
Виж целия пост
# 101
Че какво безмислено има да попита за сайт  newsm78 Съвсем по темата си е  Rolling Eyes
писах ти
Виж целия пост
# 102
Имам питане: в предишната тема някой показа помпичка за веро , която се "вгражда " в мивката. Когато си поръчвах тези дни кухнята ми казаха , че можела , но само ако мивката е алпака. Така ли е , или спорих напразно. Моля отговорете , че утре трябва да дам окончателно решение за избор на мивка.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 103
За съжаление нямам помпичка под ръка за да погледна и да ти кажа. Предполагам, че е заради дебелината на мивката. Не знам колко може да е дебел плота, на който се монтира, т.е. отдолу, където се завива...сещаш ли се? Най-добре отскочете до някой магазин,  в който се продават такива дозатори за веро и го огледайте хубаво. Може и да са прави хората...дори и да се закрепи, тръбичката няма да стига до дъното на шишето.
Виж целия пост
# 104
minka1, не е вярно това. Моята мивка е композитна и имаше готов отвор, който е по принцип за бутон за сифона, но го махнахме и там сложих дозатор за сапун. Но пък в магазина на Лексгруп от където я купихме, ни питаха от коя страна ще е батерията за да пробият отвор и за нея, така че явно може. Но знам че това се прави със специална машина и може би не навсякъде има такива. Питай в магазина от където ще купуваш мивката.
Diana_T, проблема най-вероятно не е в дозатора а в това, дали могат да пробиват отвори на композитните мивки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия