КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 81 664
  • 584
# 315
 Hugблагодаря ви,и аз много си я харесвам
а за диванчето-от Иввекс е, и не е от този вид дамаска, не помня точно каква е  ooooh!
Виж целия пост
# 316
Да се запиша и аз Grinning
Моята кухня трябва да пристигне след две седмици по последни данни Praynig
Лакиран МДФ - бяло и черно.
Виж целия пост
# 317

Ох ooooh! ...до сега наистина ИСКАХ САМО ЧЕРВЕНА КУХНЯ, но ме разубеждават, че бързо ще ми омръзне Confused и ще искам да я сменям.
За сега решението е да е бяла кухнята, а само допълнителните аксесоари да са в червено Peace

трудно ми е да избера, понеже като си видя една от моите скици и ми се иска да е в червено, но ....както казва МирО - то няма да стане 1:1 и се разубеждавам...а и като не мога да намеря в града ни подходящи плочки и други неща и ....се отказвам Tired

Мон_шер, приятна кухничка Peace...и на мен вазата ми хареса Wink
Виж целия пост
# 318
Дълго време ви четях и разглеждах снимките на кухните ви и не можех да си преставя дали и аз някога ще доживея за кухня и тайничко ви завиждах! Rolling Eyes Ето обаче, че  и моята кухня е готова, показвам ви я с голям кеф и задоволство, направихме си я с много мерак.

http://images20.snimka.bg/004382130.jpg
http://images20.snimka.bg/004382155.jpg
http://images20.snimka.bg/004382159.jpg
Виж целия пост
# 319
Дълго време ви четях и разглеждах снимките на кухните ви и не можех да си преставя дали и аз някога ще доживея за кухня и тайничко ви завиждах! Rolling Eyes Ето обаче, че  и моята кухня е готова, показвам ви я с голям кеф и задоволство, направихме си я с много мерак.

http://images20.snimka.bg/004382130.jpg
http://images20.snimka.bg/004382155.jpg
http://images20.snimka.bg/004382159.jpg

Еееее Страхотна е  Peace със здраве да си я ползвате  Grinning
Виж целия пост
# 320
И аз да се похваля с новата си кухня Flutter  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187872
Виж целия пост
# 321
мамка на въшка мъжка!!!, много ми харесва кухнята ти. Само не знам как е за поддръжка /аз имам само един иноксов уред, но моите калпазани се считат за длъжни да го пипнат винаги, когато минават покрай него, та затова е почти непрекъснато в пръстчета/.
DVV , и твоята кухня е готина, а и доколкото виждам имаш един домашен любимец, който вече я употребява!

Искам да питам дали някой вече си е поръчал от онези, шарените плотове, които бяха показани малко по-нагоре в темата. Интересуват ме няколко неща: има ли от всички модели на склад, какви са цените, самите плотове дали са грапави или са гланцирани?
Виж целия пост
# 322
DVV, честито! Със здраве да си я ползвате!
Виж целия пост
# 323
DVV, като гледам хич не си за мислене.. Чиниите ги мие Ники Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Хубави са ви хуфните,разгледах всичките.ама ....  newsm78щото според заглавието "цветни"....,а моята като е черна? Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Хубави са ви хуфните,разгледах всичките.ама ....  newsm78щото според заглавието "цветни"....,а моята като е черна? Mr. Green

Че то и черното е цвят бе Laughing
Виж целия пост
# 326
Хубави са ви хуфните,разгледах всичките.ама ....  newsm78щото според заглавието "цветни"....,а моята като е черна? Mr. Green

...да го сменям ли newsm78 Mr. Green

 Wink

® стилна кухничка Peace
Виж целия пост
# 327
Благодаря на всички Hug

Коте  той и фурната много харесва Crazy
Виж целия пост
# 328
мамка на въшка мъжка, кухнята ти е изключителна. Поздравления! Между другото взехме наскоро аспиратор като вашия. Таурус Помпиду. И докато махах защитното найлонче и мъжа ми го монтира останаха петна от пръстите ни по тръбата. Сега нещо не мога да ги изчистя....пробвах препарат за стъкла, спирт, веро...стоят си. Имаше ли такъв проблем? Thinking
Виж целия пост
# 329
Вземи си препарат за инокс. Като купувахме нашия аспиратор ни посъветваха да не чистим инокса с други препарати освен със специалните за инокс ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия