КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ

  • 81 656
  • 584
# 345
Спряхме се на комбинация долни шкафове - венге, горни - бели гланцирани вратички.
Какъв цвят гръб и плот според вас ще подхожда на тази комбинация?
Виж целия пост
# 346
МММ doreta аз също съм на тази идея и ще следя с интерес ,а ако аз попадна на нещо ще покажа  Wink
Тук видях супер тазкава кухня но е в един магазин и вечер когато е затворен ще щракна една снимка  Mr. Green   Hug

http://me4encata.multiply.com/photos/album/4

Оп намерих засега това от моя архив идея си нямам от къде съм сваляла Simple Smile
Между другото имам няколко папки с различни снимки само за кухните са около 250 бр сваляни от всякъде ако някой не му се рови, а иска да гледа наготово кажете и ще ги кача някъде като цял файл
Виж целия пост
# 347
Sisa,моля те прати файла на лични да разгледам.Благодаря ти предварително.
Виж целия пост
# 348
Между другото имам няколко папки с различни снимки само за кухните са около 250 бр сваляни от всякъде ако някой не му се рови, а иска да гледа наготово кажете и ще ги кача някъде като цял файл

Супер!Давай ги насам! Peace
Виж целия пост
# 349
http://images18.snimka.bg/003265764.jpg
http://images18.snimka.bg/003265768.jpg
http://images18.snimka.bg/003265772.jpg
http://images18.snimka.bg/003295201.jpg
...това пък е моята кухня, правена е преди 7 години, цветовете тогава ми харесваха, за следващия ремонт планираме смяна-покритието е със специална тефлонова боя, която си изшкурва, и се боядисва наново, и въобще няма да е сложна задача...
Виж целия пост
# 350
Здравейте , наскоро се преместихме в нов апартамент и искам да ви покажа и моята кухня
 http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3058514
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139872&photo=2

А сега сме си поръчали и маса със 6 стола , като я направят ще я снимам и нея
Виж целия пост
# 351
Risha, много е хубава!  Peace
Виж целия пост
# 352
Здравейте и от мен, обадиха ни се, че на 06.11 ще ни монтират кухнята - нямам търпение и толкова се вълнувам, дано е станала така, както очакваме Praynig
Виж целия пост
# 353
Спряхме се на комбинация долни шкафове - венге, горни - бели гланцирани вратички.
Какъв цвят гръб и плот според вас ще подхожда на тази комбинация?
Бял и гръб ,и плот.Аз бих те посъветвала да пробвате и с долни тъмен орех,също стои много добре./ако фирмата-производител има подобни варианти като цветове и фурнири/
Виж целия пост
# 354
 t_ilieva  , благодаря
Виж целия пост
# 355
Между другото имам няколко папки с различни снимки само за кухните са около 250 бр сваляни от всякъде ако някой не му се рови, а иска да гледа наготово кажете и ще ги кача някъде като цял файл

Супер!Давай ги насам! Peace

Качвай ги и  давай да гледаме  Hug
Виж целия пост
# 356
Страхотни идеи давате, момичета!
Аз още нямам кухня, но вече съм я намислила... И аз ще я направя с долен ред тъмни и горен ред светли шкафове.
Нещо като тази:http://images20.snimka.bg/004418313-big.jpg


А вие кой профил на вратичките предпочитате?
Гладкия - http://www.cantydesigns.com/images/doors/big-lyptus-slab.jpg
Или този - http://www.cantydesigns.com/images/doors/cherry-veneer-a.jpg
Виж целия пост
# 357
Готово само да се извиня, ако някой си познае своята кухня да ме извини ама нямах идея кои точно са вашите  Embarassed, а съм сваляла от 2 години и не помня коя откъде е  newsm78
И да благодаря за супер темата ,защото не само снимките които съм събирала ,но и споделеното от всички майки е от голяма полза   bouquet  bouquet  bouquet   Hug  големината на файла е 35866 KB

http://rapidshare.com/files/67271414/kuhni.rar





п.с. имам и други такива папки ако трябват на някой да свирка ще ги кача и тях ,тъй като това е само за кухни затова пускам само тях  Wink

 
 
Виж целия пост
# 358
Не мога да го сваля. newsm78
Виж целия пост
# 359
sisa g, благодаря за линка. Много обичам да разглеждам кухни и аз като правихме нашата бях събрала една папка със снимки. Peace

П.П Познах си и мойта кухничка, както и на много други мами от форума. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия