Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява портбебетът?
Какво е мнението за нанасянето на корема с масло или крем по време на бременност?
Какво е мнението за нанасянето на масло по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява портбебетът?
-
Какво е мнението за нанасянето на корема с масло или крем по време на бременност?
Нанасянето на корема с масло или специален крем по време на бременност, като Mustela, за предотвратяване на стрии е индивидуално. Други използват растителни масла като зехтин или масло от пшеничен зародиш. Важно е да се отбележи, че резултатът може да зависи от индивидуалните характеристики на кожата.
-
Какво е мнението за нанасянето на масло по време на бременност?
-
Какви са отзивите за количката в simonovi-bgshop.com?
-
Какви теми се обсъждат в публикациите?
И аз чакам резултати от мамите които са на преглед.
:bad- words: преди обяд ми се обади и ми каза, че няма да може да ме приеме тази вечер в 18.40 както се бяхме разбрали. ако искам може да ме запише или утре сутринта преди девет, или в 13.40 часа. аз го попитах, в случай, че не мога да отида утре какво правим, и той отговори, че в момента записвал часове за 19.10 и ще трябва да се помисли къде ще може да ме вмъкне, евентуално. МНОГО КОФТИ МИ СТАНА! Бях се настроила, бяхме се организирали с татето, правейки суперсложни комбинации, заради работата ни, и накрая..... голямо разочарование! а утре Миро е дежурен и би трябвало да си стои в Перник, и ще поемем риска да отидем до София, пък дано Господ е с нас! евала му поне на доктора, че ми се обади, че ако бяхме отишли и не го го нямаше, не ща и да си мисля, какво може да направи една разярена 70 килограмова бременна женица!!!

Дано да се оправи бързо !

Утре чакаме хубави новини. 

А Рд-то може леко да го отложите щом не искаш без нея да празнувате. Или като си дойде да си направите още един малък празник. Какво да се прави, понякога сметките не са наши
А тела ми ако не съм го дала на някой още е 0889 483 105