Ето,че НOЕМВРИ наближава скоро малко бебче ще се гушка в мама

  • 11 461
  • 286
# 105
Jutoo мила много неприятно това с кръста - стискам ти палци бързо да се оправяш.

Ние от днес сме си вкъщи с Ники - градината им стачкува от днес. Аз както си правех сметката, че от утре съм болничен и няма да ходя на работа и ще си почивам - на ми сега една почивка. Стопява ми лагерите направо, нямам и секунда спокойна. Добре че сега заспа, та да отдъхна и аз. Беше много сладък сутринта като обясняваше на баща си, че няма да се возим с него в колата, защото в градината има "активна и несрочна стачка" , баща му го гледа и не може да разбере и пита "Каква, каква стачка?", малкия мисли и казва "Абе хубава стачка"  Joy Joy Joy

Аз снощи се притесних - ми то ми остават най-много месец и половина до раждането, а вероятно и по-малко, нали ще съм секцио. Та се чудех, като се роди Ники живота ми се завъртя на 180 градуса, ако и сега е така, значи ли това, че ще се намести както си беше  Wink

ProstoAz питай таткото - може и да знае как се слагат памперси - мен нашия татко ме научи как се слагат памперси  Laughing

Виж целия пост
# 106
Момичета, вчера в Практикер видях, че има промоция на кошници за бебета за кола - "Чиполино", струваха 50 или 60 лв. Аз лично няма да си купувам, защото и двамата с мъжа ми сме кореняци и няма къде да пътуваме с малко бебе, но ми се видя доста изгодна цената , а и изглеждаха добре.
КЛЕР - имаш ли представа кошницата и столчето за бебе за кола, едно и също ли са? Аз не съм в час и сега ми е времето да питам, не ми се смейте много, само малко може;)
Виж целия пост
# 107
Ние от днес сме си вкъщи с Ники - градината им стачкува от днес.
Какво говориш вече ТРЕТА седмица стачкува нашата градина  Weary
вече незнам как издържам...детенце си иска своето, аз пък съм тромава и
не мога да и угаждам на всичке желания...тя се е изнервила  Cry и аз
покрай нея с моите бошуващи хормони...
Prosto_az и аз като родих Стефи и това ми се струваше най-страшното...как ли ще сменям памперси  Thinking
Оказа се МНОГО лесно...е в началото може да поизхабиш някой друг памперс, но не е нищо страшно!
Ще гледаш акушерките в болницата и не се тревожи! Това е най-малката грижа!  newsm10
Jutoo и аз имам този проблем...най-вече като се преуморя...
Полежавай си повечко...ще отмине, но наистина ти съчуствам! Дано скоро имаш подобрение!!!  bouquet
Виж целия пост
# 108
ВАРНЕНКИ, има ли желаещи тая седмица за курса на "9 месеца"? Темата ще е “Нормално физиологично раждане”. Аз до сега не съм ходила и много ми се ходи. А и да се запознаем все пак де Laughing
Galaxy_25, кошницата и столчето за бебе за кола е едно и също нещо.
Виж целия пост
# 109
Привет мами!

Досега ви четох и разглеждах покупките ви в албумчето, ама такива сладурски неща има... Simple Smile
Сега качвам да видите какво напазарувахме с татито в събота. Не съм снимала шишетата, термометрите и там другите дреболии, но тях всички ги знаете.  Grinning Лек ден на всички и добро настроение, въпреки мрачното време.
Виж целия пост
# 110
Galaxy_25, да, едно и също са.

Виж целия пост
# 111
m_jov, много сладурски нещица! Heart Eyes
Краси, на мен също до сега не са ми слушали тоновете, ама мисля да запитам на следващия преглед кога ще стане това  Thinking
Виж целия пост
# 112
Laughing  тая работа с памперсите с луда Simple Smile Теди,сигурно така ще ги слагам,че ще е по-добре без тях  Laughing Може би наистина таткото да е по-оправен  newsm78  Но дори да не е - ще го насърчавам много. Мисля отначало да се правя на луда да свиква той  Joy

Тели айде бре жена! Тъкмо се чудех где си,ти работиш,че и за вкъщи си взимаш! Недей така,скоро ще имаш достатъчно работа вкъщи  Crazy 

Краси,спокойно. На мен ми слушаха сърчицето отдавна на 3Д ехографа като ходих още първия път,но тоновете ми ги слушат всеки път с едно като тръба  Laughing  Ох и аз как обясних  ooooh!  Имам в предвид,че ходя във 2-ра градска пти д-р Бонев,който трябваше да ми издаде болничния. И той само ме мери и ми слуша с едно метално тоновете (единия край на ухото слага - другия на корема) и все вика "Добре са" а последния път вика - "А обърнало се е вече" ...(не че не ми бяха казала от ехографа,ама все пак това ме наведе на мисълта,че си знаят работата )

Теди... това със стачките на училищата ...както и да е,ама това с децките градини е простоооооо УЖАСНО! Айде,голямо дете да го оставиш вкъщи,ами такива малки дечица и ако няма кой да ги гледа какво става  Crossing Arms  Naughty  Не е спортемтско
Виж целия пост
# 113
Здравейте, цял ден нямаме нет, то на това дъждовно време и работа няма, та си чудех за какво ли си бъбрите?!Ние изкарахме леко хранително разстроиство/не се разбра от какво/, много ме болеше корем, дори в един момент вчера се изплаших-боли ниско долу, ами ако се започна?За 2-3 часа разтребих стаите и терасите, две манджи по тенджерите, болничния багаж -в чанта, и дрешките за изписването-в коша за бебе.показах всичко на сина си, накрая се изкъпах, и като седнах да си пиина едно рядко кафенце, болка вече не усещах, но бях толкова уморена... JoyСлава бог, всичко се размина без особени подледствия, радвам се ,че и при вас общо взето всичко е наред /като изключим схванатия кръст-знам, много боли/.сега ви казвам "чао" до утре-ще се прибирам, купих нова прежда за бебка, и бързам да я пробвам!  bouquet
Виж целия пост
# 114
Хехехе, Тиха Вода ,направила си една генерална репетиция,а? Mr. Green

Сега се сещам, че и мен ме слушаха с едно смешно нещо като тръба и така исках и аз да чуя ама то няма как... Embarassed Grinning
Виж целия пост
# 115
Здравейте!Да ви кажа във това време ме хващат лудите а и нешите градини стачкуват и малкта си е във къщи.Онзи ден имаше голяма разправия нали взехме от сестра ми количката и нашата госпожица реши че е за нея и искаше да се качва направо щях да падна Joy.
Представям си 20 килограмово дета във 9 килограмова количка сигурно нищо нямаше да остане от нея добре че успяхме да я накараме да разбере че е за бебето.
Да ви кажа и аз не съм била да ми слушат тоновете освен със видеозона и слушалката така че другата седмица като отида ще разпитам доктора дали трябва да ходя до болницата.
Jutoo тово със кръста е много неприятно аз почти постоянно имам болки и вече не им обръщам внимание то почти от началото съм така.
Виж целия пост
# 116
На мен пък нито тонове ми слушат,нито нищо,ама то вие си го знаете моя лекар,едва ли нещо ново ще ви кажа Mr. Green,като слушам за болежките на всички ви,си викам,че наистина края дойде,всичко е май е характерно за тия седмици.TIHA VODA, абе нали "събитието" доста често се предхожда от разстройство newsm78,да не би нещо...ето аз например много се надявам на тая "природна екстра",ма като си знам стомаха едва ли даже и клизма ще успеят да ми направят Embarassed
ПростоАз,аз също не знам как се слагат памперси,но имам чувството,че не е голяма философия и ще схвана бързо,лошото е само,че при нас тука няма Хъджис,а чувам,че другите пропускали newsm78
Виж целия пост
# 117
Здравейте мами!от вчера сам в ужасно настроение.гони ме някаква апатия ,само пла4а .днес 4ак съм стреснала мъжа ми по телефона с тоя реф ,4е се прибра в кащи да ме види. Cry
ние правим ремонт и се нещо не варви и за бебо няма нищо преготвено/ освен комплекта за изписване/и ме е налегнала една апатия.но май сам стреснала вси4ки и скоро ще има резултати. Rolling Eyes Embarassed
някой говореше за кантар за бебо.това е страхотно нещо .аз имах за два -три дена кантар ,когато гледах каката,и следях колко грама изцоква защото ме беше страх 4е не се храни добре и затова пла4е.така4е аз бих си взела такова нещо да ползвам за извесно време в на4алото.дори едно време при консултация сам заси4ала майки ,който кармят там и доки следи с помоща на кантара дали бебо яде достата4но. newsm78
май се улях в писането.исках да питам само за онези суинг/май така се казваше/.някой беше пуснал един сайт за тях -испански.моля да го пусне пак? Praynig
Виж целия пост
# 118
Просто аз и на мен ми ги слушаха с това приспособление за което казваш,слушаха малко и казаха че са добре,а за беба казаха че преди е била напречно с главичката отляво, а сега пак си е напречно но главичката и е надясно,как е успяла да се завърти така Laughing,нещо не може да уцели правилната посока май.
Сладурка много скучно ми минава деня предимно в лежане,като стана и ме почват контракциите,но вече излизах един два пъти,ама не смея повече,поне да вляза в 36г.с.тогава мисля да щъкам повече и по магазини и изобщо.Другия понеделник съм на ултразвук да ми кажат беба колко е пораснала че тия мои притеснения за малкия корем станаха пословични,пък и да имаме насока как ще се раждаме(така ми се иска нормално),но беба нещо много се върти и ме е страх да не се омотае с пъпната връв,дано може да се види на ултразвука.
А за памперсите аз съм сменяла на брат ми ,но това беше преди близо 10 години,не вярвам да помня нещо,но тогава бях станала експерт. Laughing
Виж целия пост
# 119
Momi4eta neznam njakoj zabeljaza li lipsata mi, no az dnes v 13.13 rodih Bojan-3 kg,50 sm.v4era sytin v 4 mi iztekoha vodite I sym v tina kirkova ot togava.
Sega e pri pediatrite,4e ne bjah oste v 9-ija.
Ste davam info.
Az sym ok
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия