Ето,че НOЕМВРИ наближава скоро малко бебче ще се гушка в мама

  • 11 461
  • 286
# 180
Добро утро! Не знам какво правя ама за втори път пиша тази сутрин, нещо съм неопитна с форума newsm78 Пак ще пробвам.
Тази вечер за разлика от други съм спала, освен ако не се броят трите ставания до тоалетна.  И аз да споделя, че вчера ми беше най- болезнения с болки в кръста ден - и като започнах да си мисля за раждане...... #Crazy
За етикетите: махам ги всички с ножичка, защото ще дразнят нежното бебовратле.
Вече към напазарувала всичко, освен количката, която татето ще вземе като родя.... - и така ми е по-спокойно, щото знам, че имам всичко необходимо.....
Нашият апартамент  не е голям, така че бебефон няма да ползвам, иначе съм чувала, че е удобен.
И въпреки, че съм кандидат мама за второ дете, - да ви кажа и мен ме тресе тази предродилна хормонална треска, иначе от опит зная, че преживяването си заслужава и е страхотно!!!!! - да си родиш бебо и да го видиш Party
Виж целия пост
# 181
Добро утро!
Аз да се похваля днес най после отиваме да купим кошара някой да ме информира колко струват горе доло със скрина.
Виж целия пост
# 182
Здравейте момичета Hug
    Доста дни не съм влизала, ама нещо хич ме нямаше тия дни - такава умора ме гони, а вечер ми става зле и въобще не се сещам за компа...та тази сутрин намерих малко сили Grinning
    Не знам вие как сте, но аз взех всяка сутрин да ставам точно в 7:10 - какво е това чудо, не знам newsm78 Тая сутрин по изключенив се "оспах" до 8:30, но "лиюбезните" майстори под нас ми напомниха да не се успивам. Не знам как ще я караме, но маи на грандиозн скандал вървят нещата....Нали съм ви споменавала,че се преместихме в нов дом, в нова кооперация...Та някои апартаменти още не са заети, други пък сега ги оправят...та точно под нас ще се нанесе един много известен вратар или по-точно негожия много известен син футболист....та тия много известни хора \тука с ирония малко за известността\ са решили, че могат да си къртят когато и колкото си поискат - през седмицата се почва от 7:30, а събота и неделя от 8:30 - просто честно ви казвам - НЯМА ТАКЪВ ТОРМОЗ - тия хилтита за нищо ги нямат...и аз направо полудявам и мъжо всяка сутрин си започва ден със скандал....Оплаках ви се хубаво #Crazy
    Иначе нищо интересно - вчера довърших прането и гладенето на всички бебешки неща и сега....съм в очакване Praynig
Стискайте палци - днес в 3 съм на преглед да видм бебо как е и да ми пуснат една микробиология, да се види има ли буби Mr. Green
    А утре в 9 сутринта съм пак в ТК да слушаме тоновете....
И едно въпросче имам - за някоя от вас раждалите мами - чували ли сте за инжекцията, която се бие за узряване на дробчетата на бебоците - какво знаете по въпроса???
   Хажде цунки и до по-късно Heart Eyes
Виж целия пост
# 183
Добро утро и от мен  bouquet
Мими, честито!!!Да ти е жив и здрав и да се слушкате.
Виж целия пост
# 184
Леле, ама много съм загубена - нали първо пиша, а после чета...

Мими, честито бебче - да ти е живо и здраво и хубав късмет да има!!! Бъдете много щастливи  bouquet
Виж целия пост
# 185
mimi22, Честито сладко бебе, много да сте здрави, хубави и спокойни и двамата!.

И аз съм в лек шок, тези дни не съм се спряла. Диана Т, Лили33, и ние  сме до никъде дори с преместването, вчера си и поревах, ама малко. Ле-ле и аз днес пак ще пера, че...

За етикетите - режа, ако е за разшиване, разшивам внимателно, но у нас и голямото дете /милото/, и малкото /каката/, не търпят такива екстри по вратлетата...

Много хубав ден от мен.

P.S. Мими гледам ги праща от телефона си съобщенията, явно си има нет връзка към оператора към, който е. Не знам де.
Виж целия пост
# 186
Мими, честита рожба! Да ти е жива и здрава и бързо да се прибирате в къщи да се гушкате!

Ей, снощи тамън съм излязла и новината дошла Simple Smile Ама че се стреснах де - това е второто бебче, а аз си мислех че преди 15-ти няма да има повече бебешорчета Simple Smile Това щото аз не съм си приготвила "сака" за родилното и все се успокоявам че има време Simple Smile

Мишунка, да не би под вас да се нанася на Боби Михайлов сина - Ники май беше?  newsm78 Wink Бяха ми съседи в стария апартамент в Хаджи Димитър и да ти кажа, дано се е кротнал най-после този младеж, че като се сетя какво беше ...  #Crazy А дано скоро свършат и с ремонта, защото аз имам едни съседи, които вече 2 години са в ремонт и онзи ден в 10 часа се качих да им кажа, че вече не мога да ги търпя с тези ремонти, които започват в 8 и свършват в 11 вечерта...А жената най-нагло ми каза, че за тази вечер имали още 20-30 мин работа и не можели да работят денем, защото били на работа...Ама те не знаят с кого си имат работа и какво ги чака ако си мислят, че така ще ме тормозят и в бъдеще Wink

Галакси, успех пък наистина пиши как е минало Simple Smile

тотонто, за болките в кръста - и аз ги имам ама основно вечер като си легна по гръб и ме започват. После слизат леко към тазобедрените кости, а после заспивам и на сутринта вече ги няма. На мен доки ми каза че е много възможно да се появяват от промяната на стойката и търбухчето, което тежи от пред и всъщност натоварва кръста и съм склонна да и вярвам, защото като полежа и ми минава Simple Smile

А пък ние сме отслабнали с 2 кила миналата седмица - нещо апетит нямам никакъв  Rolling Eyes Ама корема ми е порастнал и стърчи на пред и се мърда - ту на ляво ту на дясно Simple Smile Много е забавно Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Добро утро, мами!
ЧЕСТИТО, МИМИ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ БОЯН, МНОГО ДА СЕ СЛУШАТЕ И ДА ПОРАСНЕ ДОСТОЕН БЪЛГАРИН! НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРО ДА СТЕ У ДОМА!
Ееее, тази новина и мен ме шашна много! Като се замисих снощи, мойта докторка ме вика чааак на 22-ри и планираме секциото за 8-ми или 9-ти! Ами аз дотогава ще се побъркам! И нали уж като влезем в 9-тия трябва всяка седмица да ни наблюдават, а аз другата седмица влизам (живот и здраве)! Ей такива размисли и страсти ме вълнуват. Оплаках ви се!
Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 188
mishunka,  в началото на бременността си лежах в Токуда (имах проблеми) и имаше една майка, която и се бяха пукнали водите в седмия месец. На нея й бяха сложили такава инжекция за узряване на дробовете на бебо, бяха и казали да не помръдва 24 часа, след изминаването на които й направиха секцио. Бебо мисля беше изваден, тежащ около 1700 и сложен в кувьоз. Беше ми казала, че всичко с него е наред.
Виж целия пост
# 189
Добро утро, момичета!

След вчерашните вълнения тук днес е по-спокойно. Добре, че Мими влиза отвреме навреме и докладва. И блазе й, че раждането й е минало толкова леко!

За етикетите - нищо не съм рязала и няма и да режа. Никога Ивета не е имала проблем с етикет. Въобще не ми е минавало през ума да го правя!

За видео бебефона. Лично на мен ми е по-спокойно бебето да си е край мен. Затова си спи в количката, а аз я местя с мен от стая в стая. То може да си спи на шум, така че през това време мога да си правя каквото искам - да гледам тв, да си работя нещо, да си говоря и т.н. През нощта също е до мен. Имам обикновен бебефон, но ще го използвам чак като го отделя в детската стая, когато въобще това стане.
Виж целия пост
# 190
Лелеее Мимиии Simple Smile  Simple Smile  Да ти е живо и здраво момченцето!!! Желая ви много хубави мигове заедно и дано късмета ви преследва навсякъде!

Ам... много се радвам,че сте добре с малкия Боян! Той наистина е с доста добри мерки за края на 8-ми месец  Grinning  Аз се моля моята да стане 3килограма до края на 9-ти  Laughing  Та - гушкайте се,цункайте се ии изобщо - бъдете мноооого щастливи!  Hug

totonto    добре дошла сред нас!

Виж целия пост
# 191
Еййй,добре сте си вие.
А аз снощи щях да мръ от зъб. smile3514
Нали от известно време все ви мрънкам,че ме боли зъб,ама до сега винаги е минавал като сдъвча парацетамол върху венците и го подържа.Даже веднъж ходих и на зъболекар,ама дори не можа да се определи кой зъб точно ме боли,че точно там имам 3 облечени с керамика.
И снощи като се почна...2 часа свредел ми пробива в главата.
Имаме приятелско семейство зъболекари,като кабинета на жената е наблизо.Обадихме се и си записах час за днес следобяд.Звъня после на гинеколога за питам до къде можем да се разпрострем с работата-забрани само снимка.Каза,че може и упойка и арсен-били в минимални количества и не се отразявали на бебо.После звъня на бившата ми зъболекарка да я питам има ли възможност да се сложили керамика на жив зъб.Жената обясни,че няма такава опция,но мъртъв зъб също можел да ме заболи.През цялото това време свределът достигна до ухото и стана нетърпимо.
Обадихме се пак на другарчетата зъболекари,та мъжът дойде,отвори кабинета в 11 часа и се почна едно гадаене кой ли зъб може да е.Сложи ми упойка на определено място,та по това разбрахме горе-долу кой може да е.Отвори едната гад,почисти каналите и му сложи само паста,че ако има гной да изтече.
През нощта не съм имала болки и се надявам да се уцелили,че иначе трябва да къртим керамиката.

Стелка,и аз съм на лекар на 22-ри чак и аз точно това си мислих-нали като се влезне в 9-я месец се гледа всяка седмица!?! newsm12
Виж целия пост
# 192
Мишунка, тези инжекции се бият до 34г.с. доколкото знам. Май не си прочела, колко хора се притесниха за теб? Simple Smile

Галакси, предполагам Мими пише през телефона си.

Етикетите на дрехите нямам спомен да съм ги рязала...или да е имало 1-2 случая. Не се вталясвам чак толкова. Отделно, че малките бебета имат много ниска сетивност на кожата и ако за нас това нещо е осезаемо за тях надали.

След малко ще излезна с малкия да си взема едни дрехи, които бях оставила на химическо и д аси поръчам пердетата  Flutter Искам да изчистя максимално много неща, че ако и аз зараждам...мъжа ми какъвто е заплес ще забрави всичко Simple Smile
Днес обмислям и да направя списъци с дейности разни...пък жива и здрава аз ще си ги върша. Но ако вляза в болница да се действа по тях и да съм си спокойна. Ей, това раждане на Мими ме разтърси из основи  Laughing

Виж целия пост
# 193
Здравейте пак от мен! Прибрах се от болницата и дето се вика, вече съм в Матрицата. Всички документи и изследвания са готови вече, само ме чакат да се явя... Поговорих си с екипа и съм спокойна вече, че всичко ще е наред.
Малко се поразстроих като стоях предприемния кабинет и там едни треперещи и развълнувани татковци.....По едно време изкараха едно момиче след секцио и пуснаха там роднините да я видят и нацелуват, толкова трогателно беше, че се разплаках Embarassed
Сега ще извъртя една баница, да нахраним тялото и душата, и пускам поредното бебешко пране. Пък утре и ние ще сглабяме легълцето и скрина.
Хубав ден на всички и дай Боже все хубави новини! Hug

Катерино, и мен ме боли един зъб, та умирам, все едно шило ми се забива в мозъка, ама няма да ходя на зъбар. Той зъбът е умъртвен и облечен, предполагам че е някаква свръхчувствителност от бременността, защото и други зъбки ме наболяват, та ще чакам да родя и да видя ще боли ли, или няма да боли....че да си спестя поне тези емоции.
Виж целия пост
# 194
МИМИ ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ДЕТЕНЦЕТО И ДА ТИ НОСИ МНОГО РАДОСТ.
Момичета като гледам как почнаха да се появяват нашите бебоци и почна да ме хваща страх.Някой знае ли кога и е бил термина на МИМИ??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия