Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 820
  • 735
# 150
Хасково- "Алафрангите",и в парк Кенана един от най-вкусните ресторанти в които съм сядала,след малко ще допълня името,че ми изкочи от ума. ooooh!

Калуа? Много е добро.

Няколко пъти съм била в "Калуа" - по мое мнение е ресторант средна класа без нищо изключително или запомнящо се в него. Не бих могла обаче да го сравня с друг в Хасково, защото когато и да съм била в града, все в този ресторант ме влачат.

Пример е карпачото им, което поднасят заледено и на доста по-дебели парчета от тези, които следва да бъдат.
Виж целия пост
# 151
Карпачо не съм яла,това което съм опитвала ме е впечатлявало много.Страхотно крем "Брюле " предлагат и Пилешко по кралски,или царски,не помня вече.Абе на мен ми е много любим,и е нива над всичко останало в Хасково.Понеже живея близо до Хасково съм яла в почти всички тяхни заведения.Въпрос на вкус. Peace
Ако ходиш в Стара Загора,в "Уникато" и "Форум"  карпачото е много хубаво.
Кърджали ресторанта на хотел "Перперикон",и на язовира "Главатарски хан".
Виж целия пост
# 152
Хм..първият ми спомен от Калуа беше кошмарен..един сервитьор, очевидно преуморен и сам на смяна почти ме умори от глад..Беше ми забравил поръчката и нагло излъга че още се приготвя (ципура на сол) и така още час..а всички други се бяха нахранили вече и само мен чакаха..
Иначе другите пъти са били ок.Имат интересни неща, но не всичко е добре приготвено.
Алафрангите - по ме влече..)
Виж целия пост
# 153
Добре,всеки с вкуса си.Аз не разбирам,вие сте прави.За мен Калуа е много по-класен от "Алафрангите".

Търново ресторанта в хотел "Болярски".

Варна ресторанта в хотел "Модус"

Виж целия пост
# 154
Аз в Калуа за последен път съм ходила преди 3-4 години, още беше ново и страшно ми хареса. Кухнята беше невероятна, много се бях впечатлила. Ястията бяха без грешка, личеше, че ползват качествени продукти, а не разни сурогати като на повечето места.
Виж целия пост
# 155
Добре,всеки с вкуса си.Аз не разбирам,вие сте прави.За мен Калуа е много по-класен от "Алафрангите".

Ааа - аз в "Алафрангите" не съм ходила... както казах само в "Калуа" ме водят за това и сравнения не мога да правя.

Фукла, за 4 години що неща могат да се променят...  Whistling Синдром има даже измислен 'Българска кръчма' му викат.  Joy
Виж целия пост
# 156
Записвам се да следя...
Виж целия пост
# 157
Вегетарианският (който беше до Нотариата , на Патриарха) са го открили наново - на ълъга на Борси и Гладстон. Някой ходил ли е да даде отзиви?
Старият вегетариански беше превъзходен като меню и качество на храната.
Виж целия пост
# 158
Вегетарианският (който беше до Нотариата , на Патриарха) са го открили наново - на ълъга на Борси и Гладстон. Някой ходил ли е да даде отзиви?
Старият вегетариански беше превъзходен като меню и качество на храната.

Vegi Home ли имаш предвид?
И какво значи открили на ново? Просто е сменен адреса  Peace
Така че храната едва ли е променена като качество.
Виж целия пост
# 159
Вегетарианският (който беше до Нотариата , на Патриарха) са го открили наново - на ълъга на Борси и Гладстон. Някой ходил ли е да даде отзиви?
Старият вегетариански беше превъзходен като меню и качество на храната.

Vegi Home ли имаш предвид?
И какво значи открили на ново? Просто е сменен адреса  Peace
Така че храната едва ли е променена като качество.

около година го нямаше този ресторант. доколкото разбрах на новото място е по-малко пространството (значително) - така че може и да е различно и качеството на храната и самото меню. Не мисля, че ако някой знае нещо би се затруднил да даде отзиви. Grinning.
Виж целия пост
# 160
Едно място, което не е ново, но което аз скоро "открих" - КАКТУС на Солунска до Ангел Кънчев
Виж целия пост
# 161
Пиано-бар Синатра е невероятен, супер атмосфера, но трябва непременно да резервираш.

В Манастирските магерници кухнята е страхотна, разнообразно меню, оригинална атмосфера. Обстановката е традиционно българска, но от края на 19 и началото на 20 век ( надявам се, че ме разбрахте какво имам впредвид Mr. Green) Няколко пъти съм водила там чужденци и всеки път са много впечатлени. Има един такъв подобен ресторант на Дондуков , но му забравих името, правят невероятни телешки стейкове.

В Борово обичам да ходя във Ветрило- бързо и любезно обслужване, огромно и вкусно меню, а цените са повече от приемливи за София. Дел Сол също много ми харесва. Тихо,приятно, модерна обстановка, въпреки, че последния път сервитьорката  доста ме издразни, но заведението си заслужава Peace

За Пловдив- Макалали и Брилянтин са моят избор. Супер купон е Peace
Виж целия пост
# 162
Някой може ли да ми препоръча заведение за празнуване на 30 годишнина в София? Сестра ми има рожден ден другия петък, живее в Лондон и ме е натоварила с тежката задача да избера аз заведение newsm78.Иска да има жива музика, сигурно ще и хареса да е народна.Миналата година я водих във "Веселото село" и го хареса, но дали пак да е там?
Виж целия пост
# 163
В "Под липите" има жива музика, но е за малко ... народна е музиката, битова обстановка, традиционни български ястия
Виж целия пост
# 164
Моля за отзиви:

"Магнито"

http://www.magnitobar.com/indexsf.html?lang=bg

За по-голямо парти ок ли е? Колко човека е капацитета? Храната ?

10х
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия