Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 796
  • 735
# 30
Варна

Продадена невеста ул. КРали Марко 1 (ритуалната zала)  http://www.programata.bg/index.php?page=details&city=3&pid=1488&ln=1
Старо село до курортната поликлиника, на Акациите  http://www.programata.bg/index.php?page=details&city=3&pid=4332&ln=1
Виж целия пост
# 31
За Варна препоръчвам "Ла пастерия" на ул. "Драгоман", от към Стоматологията.
Виж целия пост
# 32
За Варна препоръчвам "Ла пастерия" на ул. "Драгоман", от към Стоматологията.

Имат и филиал в Пикадили Парк, межу другото със стол4ета zа хранене, ако някой отиде с малко дете  Wink  Ина4е аz не бях мн впе4атлена от ресторанта....ниЩо особено не е  Thinking
Виж целия пост
# 33
За Пловдив-кръчмата Тарикати на ул.Гладстон,за похапване Даяна,пицария Кастело също.
Виж целия пост
# 34
Вила кафе - срещу Военна болница - много вкусни, на място приготвени десерти

Аууууууу там е най-уникалният крем брюле, който съм опитвала....мммммммммм
Виж целия пост
# 35
        За Пловдив - хапване:
  - ресторант "Скадарлия" - сръбска кухня / на кръстовището на бул. Дунав и ул. Вл Левски/
  - ресторант "Бразилия" - турска кухня / намира се зад "Скадарлията"/ - нищо специално като обстановка, но пък готвят невероятно.
Виж целия пост
# 36
А за клубчета или т.нар. дискотеки никой нищо не казва....  newsm78  Mr. Green

Моля ви, ако е възможно добавяйте и адресите, ако ги знаете  Wink


Виж целия пост
# 37
Другата семица ще бъда най-вероятно пак във Варна и тъй като тук никой не иска да пише, "откраднах" инфо за там от друга темичка  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236633.0

Лошото е , че няма адреси, но ще разчитам на google Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Как бе, писахме тук и zа Варна  Naughty
Виж целия пост
# 39
За Варна прибавям и Гръцкия ресторант "ТАНАСИ"
Виж целия пост
# 40
София
механа Колелата - до Румънското посолство
ресторант Табиет - ул Кирил и Методий 12
ресторант сръбска скара Езерото - на околовръстното , до Суходол
ресторант L'etranger - центъра, ул цар Симеон
ресторант Папийон - Редута
кафе NO name - срещу СУ


Механа Колелата е далеч под нивото, което очаквахме. На празненството обслужването беше бавно, основното ястие го сервираха в 23:15, не ни сервираха две от нещата, които влизат задължително в подобен куверт, двамата човека оркестър бяха евтини и слаби. Компанията ни беше добра затова се получи горе-долу, но никой от нас няма да отиде повече там.
Виж целия пост
# 41
Там за последно бях преди година и половина, храната беше ок, но докато ти я сервират.. Tired
Виж целия пост
# 42
София
механа Колелата - до Румънското посолство
ресторант Табиет - ул Кирил и Методий 12
ресторант сръбска скара Езерото - на околовръстното , до Суходол
ресторант L'etranger - центъра, ул цар Симеон
ресторант Папийон - Редута
кафе NO name - срещу СУ


Съжалявам че се е получило така  ooooh!
Аз често ходя там но никога не е било по празник.
Храната за мен там е много добра. Иначе явно на празника е била българска работа.

Механа Колелата е далеч под нивото, което очаквахме. На празненството обслужването беше бавно, основното ястие го сервираха в 23:15, не ни сервираха две от нещата, които влизат задължително в подобен куверт, двамата човека оркестър бяха евтини и слаби. Компанията ни беше добра затова се получи горе-долу, но никой от нас няма да отиде повече там.
Виж целия пост
# 43
София-


Ресторант "Конака" - ул. "Искър" - посока ИСУЛ

Препоръчвам този нов ресторант, от който останах приятно изненадана. Цените са ОК, кухнята е турска - подбрана, а баницата с лукум е хубава, обстановката е много уютна.
Виж целия пост
# 44
Хубаво започва темата, за което мога да поздравя Samantha Jones, но после чета "Дон Домат"  Rolling Eyes
Някак не връзвам "Дон Домат" с "Да Види"... Или става дума за пицарии и кръчми или за класни места, каквото аз разбирам под Cool Places.

"Модерато" в Изток ми е едно от любимите. http://www.zavedeniata.com/Moderato/index.html
Двата ресторанта "Уно" - на "Левски" и на "Раковска". http://www.uno-sofia.com/index.aspx
"Вишните" е класика, но не и ако искаш да си говориш... Толкова е малко, че ми липсва усещането за уединение.
"Под липите" със страхотната супа от телешка опашка.  Peace Доста класи над "Хаджидрагановите къщи" е и го предпочитам.

Любимият ми ресторант обаче е в Пловдив, Старият град и се казва "Хеброс" http://www.hebros-hotel.com/restaurantbg.html

В Бургас "Београд" е мястото, което посещавам.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия