Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 821
  • 735
# 435
Cru ....  Sunglasses
Виж целия пост
# 436
Лео -с пица на ул. "Искър" страхотно вкусно,листата с вината много добра ...пълнените маслини мммм...за пиците си знаете Mr. Green
Имат и прясна паста, не се различава от тази, която съм яла в Рим  Wink
Виж целия пост
# 437
Мнение за "Гризини" Пловдив ?
Виж целия пост
# 438
Да похваля френския ресторант L'Etranger! Високо качество на храната, обслужване на ниво и невероятно вкусно! Party
Виж целия пост
# 439
Да се оплача от "Егур,егур", снощи подгонени от глад и дъжд, понеже бяхме наблизо решихме да вечеряме там. Храната си беше на ниво, както обикновено, обаче ни обслужи най-намусения и най-крив сервитьор на света. Аз го питах някои неща за менюто, отговаряше с леден глас, на моята усмивка и "благодаря" ме гледаше като изкопаемо  ooooh! Като ми доливаше вода  ми бутна ръката няколко пъти и дори не му направи впечатление, камо ли да се извини. Принципно го харесвам това заведение, не бях ходила близо половин година, обаче след снощната случка няма да ида и след 2  Sick
Виж целия пост
# 440
Да допринеса за темата с един хубав ресторант в битов стил, който най-вероятно е споменаван досега - Под липите в Лозенец Wink Класика, определено Wink Много приятна кръчмичка с вкусна кухня и поносими цени Heart Eyes Приятно е за зимни вечери край камината с любимия човек Wink
Подкрепям, много е хубаво там.

потвърждавам, снощи го посетихме  Peace

П.П. тази тема ми става много любима... рядко излизаме напоследък и много-много не ги знаем заведенията, но вече два пъти ходим на места, за които съм прочела тук и определено си прекарваме приятно  Hug
Виж целия пост
# 441
Аз специално от "под Липите" съм доста разочарована - тотално са развалили всичко, което преди обичахме да хапваме. Отделно ги чакам винаги мнооого за сметката и ми е изнерващо. Жалко, защото иначе ми е квартално и беше удобно..

Да похваля "Гара за двама" - много приятно, вкусно и уютно местенце. Отзивчив и изълняващ прищевките персонал.. Peace
Виж целия пост
# 442
Попаднах на добър блог с ревюта за ресторанти Peace Ако някой го е поствал преди мен, извинете Wink

http://www.tablehopper.net/archive/

Блогът е страхотен ! Добавих си го към фейсбука.
Виж целия пост
# 443
"Под липите" отдавна не съм го посещавала. Преди беше ок, малко шумно, прекалено много туристи, но добре. общо-взето.

За "Гара за двама" и аз съм на същото мнение - много отзивчив персонал, уютно, различно, артистично, добри попадения от руската кухня Peace
Виж целия пост
# 444
"Гара за двама" ме изкушава от толкова много години, русофил съм и е срамота, че още не съм го посетила... ама нещо все не стигам до него. Добре, че ме подсетихте, ще трябва да измоля любимия да прекараме някоя вечер в симпатичния влак в компанията на водка, селедка и так далее Heart Eyes

Иначе аз да се оплача от "Добро" в Лозенец - хич не ме впечатли въпросния пица-ресторант, както са се обозначили. Особено "остроумни" сервитьори, спагети с някакъв кошмарен сос, поне няколко пъти по-зле приготвени, отколкото си ги правя вкъщи... Изобщо не мисля да го посещавам отново в скоро време. Единствено живата бира май ми хареса, но нея предпочитам да си я пия на друго място.
Виж целия пост
# 445
Шехина, само звънни преди това за резервация, защото Гара за двама е много мъничък и обикновено купетата са заети  Laughing
Виж целия пост
# 446
Аз специално от "под Липите" съм доста разочарована - тотално са развалили всичко, което преди обичахме да хапваме. Отделно ги чакам винаги мнооого за сметката и ми е изнерващо. Жалко, защото иначе ми е квартално и беше удобно..

Да похваля "Гара за двама" - много приятно, вкусно и уютно местенце. Отзивчив и изълняващ прищевките персонал.. Peace
"Под Липите" не съм ходила от година, зле ли е наистина? Напоследък ходя често в "Гара за двама", "Пица Лео" и "Кактус". И трите са много добри, а "Гарата" ми е любима и по сантиментални причини.
Виж целия пост
# 447
"Гара за двама" ме изкушава от толкова много години, русофил съм и е срамота, че още не съм го посетила... ама нещо все не стигам до него. Добре, че ме подсетихте, ще трябва да измоля любимия да прекараме някоя вечер в симпатичния влак в компанията на водка, селедка и так далее Heart Eyes

Иначе аз да се оплача от "Добро" в Лозенец - хич не ме впечатли въпросния пица-ресторант, както са се обозначили. Особено "остроумни" сервитьори, спагети с някакъв кошмарен сос, поне няколко пъти по-зле приготвени, отколкото си ги правя вкъщи... Изобщо не мисля да го посещавам отново в скоро време. Единствено живата бира май ми хареса, но нея предпочитам да си я пия на друго място.

"Доброто" в Лозенец го заобикалям през две пресечки заради персонала и неадекватния управител /преди 1 година/, който след наше оплакване за забавени и объркани поръчки само вдигаше рамене и повтаряше "Ми аз какво да направя?"
Само градината им е хубава.
"Добро" на Гоце Делчев е по-добрият избор.
Виж целия пост
# 448
Шехина, само звънни преди това за резервация, защото Гара за двама е много мъничък и обикновено купетата са заети  Laughing

OK, ще звънна да си резервирам два билета Mr. Green

Мързеланке, явно не само моите впечатления от това Добро (що за малоумно име за ресторант Crazy) са твърде отрицателни Tired Нещо напоследък с любимия случваме все на едни места, ужас.
Виж целия пост
# 449
Влизам да похваля New Lide на Дондуков. Добро покритие с концепцията за creperie. Разнообразно меню, добре приготвена храна, отлични гофрети и палачинки. Много любезен персонал, отличен take away сервиз Peace Единствените забележки: доста силно отопление и прекалено натоварващ интериор Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия