Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 180
Добро утро!
Мими давай само така и дано скоро всичко с бебчо е наред. newsm10
Мамита качих няколко снимки на нашите придобивки.
Някой ако иска мога да ви напиша рецепта за един чай даде ми го една мама от моите познати и каза че много помагал за кърма.
И яз си взех от този прах Сано и много съм доволна изпира прекрасно и има невероятен мирис много повече ми харесва от Тео бебе.
Момичета на мен май вчера ми падна тапата но не съм много сигурна едно такова розово хлузесто и гъсто който знае да казва.
Аз си правих сметка да ходим с каката да пазарим а то взе че заваля ама че работа.

Тапата трябва да е - отивай на лекар и стискаме палци   bouquet
Виж целия пост
# 181
Добро утро и от мен,
да ви съобщя една хубава новина-на 9.10. във Вита при д-р Илиева се роди поредното октомврииче - момиченце 3300гр,50см
Ти ли роди или някоя друга мама? Да е жива и здрава госпожицата   bouquet
Виж целия пост
# 182
Добро утро!
Мими давай само така и дано скоро всичко с бебчо е наред. newsm10
Мамита качих няколко снимки на нашите придобивки.
Някой ако иска мога да ви напиша рецепта за един чай даде ми го една мама от моите познати и каза че много помагал за кърма.
И яз си взех от този прах Сано и много съм доволна изпира прекрасно и има невероятен мирис много повече ми харесва от Тео бебе.
Момичета на мен май вчера ми падна тапата но не съм много сигурна едно такова розово хлузесто и гъсто който знае да казва.
Аз си правих сметка да ходим с каката да пазарим а то взе че заваля ама че работа.
Ами според мен е това. Дали върви да ти я честитя? Кога ти е термина? Мислиш ли , че е рано още?

Виж целия пост
# 183
Тапата трябва да е - отивай на лекар и стискаме палци   bouquet
[/quote]
Вчера му се обадих на моя доктор и каза че е на работа чак във вторник и тогава да отида да ме види а ако стане нещо да му звъня по телефона.
Виж целия пост
# 184
Добро утро и от мен,
да ви съобщя една хубава новина-на 9.10. във Вита при д-р Илиева се роди поредното октомврииче - момиченце 3300гр,50см
Ти ли роди или някоя друга мама? Да е жива и здрава госпожицата   bouquet
Моя много добра приятелка,аз се надявам да не раждам преди средата на ноември
Виж целия пост
# 185
Super! Честито бебче Lary!! Ето я и първата принцеса в отбора!!! Да ви е жива и здрава и скоро да се гушкате вкъщи!
Мими, много се радвам и за теб! Продължавай все в същия дух!! Сега като текне и бебчо започне да суче, всичко бързо ще се нареди!
Lilcho, креватчето го взехме от Пиротска, мебели Коколино се казваше магазина, аааа, намерих и точния адрес- Пиротска №57, между Опълченска и Хр.Ботев, с/у 18-то СОУ. Дано ти свърши работа  Peace имаше и по-малък вариант, но ние си избрахме големия, а и решетката се маха, което много ми хареса.
И аз смятам да се поразходя в тоя мрачен ден по магазините. Жалко само, че нема кой да измъчвам с мен  Crazy дребния хич не ще да го влачим с мен, а мама днес е цял ден на работа. Нищо, ще поскитам сама, дано харесам нещичко. После ще ви нагледам пак! Хайде сладък ден от мен! пък може като се върна още бебшки новини да има  Hug Hug
dan4e02, и аз мисля, че тапа! ама защо чак във вторник? не е ли далеч? това ти е второ, нали? май по-раничко трябва да те види лекар. Мое мнение де, защото мойто диване се поди на втория ден след падането на тапата, макар да има мами дето и 3 седмици ходят без тапа
Виж целия пост
# 186
Да е жива и здрава госпожицата.
TIHA VODA  незнам дали е рано но нямам във мен нито изследвания нито направление и доста се притеснявам че даже сме седалищтно дано устискавм до вторник поне иначе термина ми е на 4.11.
Виж целия пост
# 187
ааааа, приятелка било  Laughing ама нищо, пак всички да радва!!! пък ти стискай още  Peace
Виж целия пост
# 188
Данче,тапа ще да е обаче нали знаеш че може и седмица да мине преди да родиш след като ти падне тапата.Ама ти го давай по леко и умерено и се вслушвай във всеки симптом.Дано дочакаш лекаря си Peace
Виж целия пост
# 189
Тапата трябва да е - отивай на лекар и стискаме палци   bouquet
Вчера му се обадих на моя доктор и каза че е на работа чак във вторник и тогава да отида да ме види а ако стане нещо да му звъня по телефона.
[/quote]
Хм, не трябва ли поне да те види някой лекар, мислех, че като ти падне тапата по-бързо трябва да се реагира  newsm78
Виж целия пост
# 190
Надявам се да го дочакам само това искам ако знам че се е обърнало няма проблем но не съм сигурна.А пък да ви кажа честно хич не ми се ще секцио но това не го решевам аз Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
Ами знам че може и три седмици да си карам така ще следя за други симптоми.
Виж целия пост
# 192
Ние снощи си купихме креватчето,но за съжаление ще си остане в магазина докато родя,защото мъжа е суеверен и не иска да си го взимаме вкъщи преди събитието.Поне съм спокойна че е налице и когато и да се случи събитието може да си го вземеме.Ако някой още не е решил какво да си вземе разгледайте в Пигис Хаус-там има страхотни неща
Виж целия пост
# 193
Надявам се да го дочакам само това искам ако знам че се е обърнало няма проблем но не съм сигурна.А пък да ви кажа честно хич не ми се ще секцио но това не го решевам аз Rolling Eyes
Стискам палци бебчето да се е обърнало, да дочакаш твоя лекар и да родиш нормално.  bouquet
Виж целия пост
# 194
Мими поздравления за коластрата!  Ако ти го дават малкия Боян и си спокойна мисля, че всичко ще си дойде на мястото до ден-два и ще тръгне кърмата от самосебе си.  Дано всичко  да е наред и стискам палци!

dan4e02, давай я тази рецепта за чая на всички, ако може де. Мисля, че на всеки ще му е полезна, поне като информация, ако не иска да я пробва. А и аз мисля, че са прави другите мамита и е по-добре все пак да отидеш на преглед да те видят. Така и на теб ще ти е по-спокойно. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия