Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 105
Ami gryckite sa lilav paket s zylto po nego I s golemi 4erveni bukvi pishe. MAXI.specialno za rodilki sa.
Виж целия пост
# 106
Ami gryckite sa lilav paket s zylto po nego I s golemi 4erveni bukvi pishe. MAXI.specialno za rodilki sa.

 много благодарности, май се сетих за пакета превръзки:)

Jutoo - то със стискане не става само, я се поспри малко,4е с тър4ане, 4истене и готвене и т.н ще си докараш рано бебешока.
Виж целия пост
# 107
Jutoo,и аз с тези контракции сам се шашнала.всяка ве4ер имам много .снощи бях ве4е решила,4е ще ходя в болницата.болеше ме краста и контракции и си викам времее. Praynigреших да ги заси4ам по 4есовник и след парвото заси4ане сам заспала.а до тогава бях ве4е готова със сценария/кой ,каде,какво/най- ве4е каде ще е дащеря ми,най -много се притиснявам за нея.а пак 4е с ремонта сме до под кривата круша ,незнам,дигнала сам ръце. newsm03
Galaxy,и аз сам си харесала сащата ,и на същата фирма и сащите десени  коли4ка -много леки4ка комбинирана и много свежа.
Виж целия пост
# 108
Милата Мими как ни снабдява с необходимвата информация  Heart Eyes Благодарско! Ше зема и аз да ги потърся тез гръцките! Стискам палци бебчо скоро да си е при мама и да си се храните както трябва  Peace
Juto, дръж кълките и не пускай беб да излиза още. Но и нас дръж в течение какво става с теб, че ще има да те мислииим   bouquet
Чакайте да питам аз нещо - има ли мами, като мен, които не са избрали лекар при когото ще раждат и ще отидат на късмет в болницата? Аз тъй съм решила, ама като чета кой какво пише за болници, лекари и т.н.  newsm78
хихихи, много ме развесели това за "патронажната сестра"  Joy аз си нямам такава /по нейн избор/, визирайки свеки, но пък мойте мама е страхотна и си ми е напълно достатъчна, ако имам нужда от помощ. То и сега я влача с мен по магазините, ако искам да купувам нещо, а тя милата е работи до обяд, пък аз я тормозя.
Скроих си чершафетата и съм мн.доволна от това което се получи. Не че е голяма хамалогия, но едно е на парче плат, друго е да си го видиш полуготово, Сега само трябва да стигне до Дупница, та леля да ми го мине на машина, че аз си нямам. А десенчето е много сладинко, то и без друго нещо хич на ми харесваха готовите по магазините, та сега им се радвам тука.
Да се оплача и за следобеда - наложило се е милото да смени пералнята с друга марка, че тия давали много дефекти. От дена страна добре, но отдруга - тази много си ми харесваше  Thinking
олях се от писане, пак  Embarassed
Виж целия пост
# 109
Крисич на мой много добър приятел сестра му ражда преди около месец и нещо в Токуда. Не му вързали пъпчето като хората (или там каквото се прави) и онзи ден му правиха операция под пълна упойка заради този пъп.Казаха ми,че това била абсолютна лекарска небрежност...
А вчера седях с моя близка,която от доста време ходи по лекари,че се мъчат за второ детенце и лежала в Токуда (та ходила ли там на някакви по-обстйни прегледи...) и ми разказава за жена,която родила близначета,заченати инвитро ина едното мъниче при раждането му счупили ръчичката (както и да е ... ) не стига,че се случил този инцидент,ами и превързали ръчицата с шиничка и детенцето за доста кратък период наддало 400грама,е да ама никой не сменил шината и сега детенце има големи проблеми с ръчицата и така... (познатата ми фактически е видяла това последното  - дето не му сменили шиничката)  Та...това чух за Токуда

            
Иначе момичета,благодаря ви за помощтта и подкрепата.И аз се моля всеки ден за Беба да ми в жива и здравичка.Днес по тоя повод и нахраних вече 3 пъти и то в такива порции,че стомаха ми сега ще се пръсне  Tired

Мими,радвам се че сте наред ... а съм сигурна,че скоро ще сте още по-добре.Малчугана ти е с доста добри килограмчета ииии Simple Smile скоро ще си стъпи на яките мъжки крачета! Simple Smile

А вие момичета наистина не се карайте.. .

относно това кой кога ще идва вкъщи при беба - и аз никой не искам (освен майка ми)
Виж целия пост
# 110
Jutoo  я скръсти бедра пред телевизора и никакво ставане Simple Smile
Виж целия пост
# 111
Сега прочетох, че за да се обърне бебето в стартова позиция, трябва да взема една четка и да изпера килима  Joy Вярно отдавна се каня, но и си мислех да оставя тази работа на помощниците-доброволци, докато аз съм в болницата. Но щом ще помогне на бебо ще опитам  Laughing Този метод ми звучи по-надеждно, от другия - да си сложа замразено грахово зърно на корема  Shocked Joy
Виж целия пост
# 112
Kanela защо не пробваш нещо смесено - да чистиш,докато на корема ти има замръзено грахово зърно  hahaha  само не знам какво ще чистиш...тавана може би  Laughing
Виж целия пост
# 113
Сега прочетох, че за да се обърне бебето в стартова позиция, трябва да взема една четка и да изпера килима  Joy Вярно отдавна се каня, но и си мислех да оставя тази работа на помощниците-доброволци, докато аз съм в болницата. Но щом ще помогне на бебо ще опитам  Laughing Този метод ми звучи по-надеждно, от другия - да си сложа замразено грахово зърно на корема  Shocked Joy
бих пробвала с граховото зърно, я не се нагърбвай с килими...........
Виж целия пост
# 114
Оле аз докато изчистя и вие сте изписали света,а вечер що ви няма поспалани такива Mr. Green аз сега изпратих моята "патронажна".нмяма да ви казвам как ми дигна нерва,не мога да я издържам!!! Аз капнала от умора от чистене(няма да ви казвам какво съм правила,само за пример ще посоча как разглобих почти фурната и изцяло котлона и съм киснала всички чаркове в Доместос) едва гледам искам душ да си взема,а тя вместо да ми помогне ми казва как съм трябвало да бъда "по-земна" в исканията си за бебето и за живота въобще Shocked,това по повод обсъжданията какво ще купуваме утре,тя изяви желание да купи това,което ни остана....как ще издържа утре не знам ooooh!,успокоявам се,че поне ще имам хубави работи за бебчо..
Мимка,не се тревожи за това колко ядял малкия,дали имаш кърма или не,все пак в момента е под наблюдение,а и си мисляче като се успокоиш и кърма ще имаш и всичко,а и да нямаш ти казах колкото и да отричат АМ бебета и така растат живи и здрваи,дано се оправи малкия по-бързо и да не стоите повече в болница да се депресираш и ти Praynig
ПростоАз,абе я наистина си ги избии от главата тия неща Naughty Аз дето имам повече причина от теб да се тревожа го бях забравила това,мисля,че или има грешка или моя е некадърник наистина,но тъй или иначе очаквам добър развой на нещата,а вече и няма за кога да се тревожиш-то не остана,сега и света да изядеш няма смисъл,защото нали знаеш,че няма връзка м/у това колко си изяла,то ако беше така моята трябваше поне 4 кила да е Joy
ох,малко объркано стана и дълго
Виж целия пост
# 115
Та от цялата тази идилия за награда получих едноседмичен престой в болница! На печалившите-честито Confused
Поне лежането в болница малко ме отрезви,та се взех в ръце да купя и аз нещо за беба, че абсолютно нищо налично нямах. И вече си имаме малко дрешоци, 2 шишета и помпа Laughing
Е кво стана? Защо ако не е тайна влезе в болница?
Виж целия пост
# 116
Та от цялата тази идилия за награда получих едноседмичен престой в болница! На печалившите-честито Confused
Поне лежането в болница малко ме отрезви,та се взех в ръце да купя и аз нещо за беба, че абсолютно нищо налично нямах. И вече си имаме малко дрешоци, 2 шишета и помпа Laughing
Е кво стана? Защо ако не е тайна влезе в болница?
ми кво...сигурно контракции е получила,то и нейните не я оставиха на мира без нерви Twisted Evil
Виж целия пост
# 117
Я само да ви се оплача и аз от роднини малко -само от това не се бях оплаквала  Laughing

Свекърва ми попринцип иска момче...не че има някакво значение  Twisted Evil  но оня ден седиме в офиса и тя като разправя как зълва ми обмисляла как ще празнуват. Та започна една плеада от 10мин кой къде щял да се събира,кой какво щял да яде и пие  ooooh!  А аз седя и съм си заровила главата в пода и се подхилквам.По едно време викам "Я чЕкай да се обадя и аз" ... и като и викам
   - Браво Бе! Вие мислете къде ще празнувате,пък аз да му мисля как ще раждам!
   И милото като се притесни,че ме е засегнала и като я нахока горката (аз знам,че не го прави с лоша умисъл,ама някак го прави собственически а това ме дразни) ... и си седна на дУпАРАта  hahaha
Виж целия пост
# 118
 hahaha ProstoAz, ти си №1 и това си е  Peace
да ви кажа нема такъв карък кат нас тия дни. не стига, че новата пералня не работеше, че трябваше да я сменяме с друга, ми сега като доде човека за кабелна+цифрофа ТВ, ко се оказа - ми не работи устроиството за цифровата  Confused е, нема що, отгоре на всичко се оказа че било последното и щели да получат чак др.седмица... вече де ви кажа не знам какаво да очаквам да се случи ..., но ще гледам на нещата от смешната им страна и това си е! Аааа, пропуснах да кажа, че сутринта бях решила да купя нещо за изписването на нашата принцеса, но уви - таман предния ден го купили и за мен - нъц, нема, а то само едно е било, че са внос и не внасят бройки. Та какво да ви разправям - смехория у нас  Joy  #Crazy
леле, а представям си, ако имах "патронаж" и ме подразнеше, какво ли би се случило както съм набрала инерция  hahaha
Виж целия пост
# 119
Здравейте и от мен! Сядам за малко, да ви се оплача, като направих бъбречна криза, получих контракции, но се размина болницата, обаче сега неможели да ми открият какви бактерий имам за да ме лекуват. Малко ме е страх, защото първо мислех секцио, докторите ме навиха нормално, защото всичко било наред за нормално, но тези бактерий как ще изчезнат, аз няма ли така да ги предам на бебо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия