Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 13 015
  • 292
# 225
Добро утро  Hug

Катюша , на коя фирма са тия новите бодита които си купила. Много ми харесаха ,аз сега за първо време си имам достатъчно ,но мога да си взема по-голям размер такива за пролетта. Страхотни разцветки са.
Виж целия пост
# 226
...от гроздето изпълзява един огромен 10-15 см гущер и се смугна под чинията ми. щях да получа удар а и като се замислих че едва не го изядох  Sick те такива неща при мен с яденето  Mr. Green
....Ми внимавай бе момиче с храненията... днес едва не си изяла гущер утре може със слон да се задавиш ...то бива апетит бива ама ти ме притесняваш сериозно  Joy

   С глас и  сълзи се смях!!!  rotfImbo Кефиш ме!   bouquet
    ДАРИ, аплодисменти и за теб!
Виж целия пост
# 227
Добро утро мами,  Simple Smile
Анайс-че, и аз се замислих кое точно е смешното в покупките, но определено искам да ти кажа, че за мен съветите на Клер и другите мами са от голяма полза и напълно им се доверявам...то като се позамисля си е точно както казват те...така, че съм им мноооооооого благодарна!  bouquet
Катюшка, ама много са ви хубави бодитата, мернах ги в албумчето...да не би да има възможност да си купя подобни онлайн? newsm78
Ставите и мен ме болят зверски, а и ръцете докато ги раздвижа сутрин си е направо геройство, но няма начин...ще потърпим още мъънинко Wink
Що се касае за стрии...да чукам на дърво...нямам ни една, при все, че изобщо не се мажа...не че не съм си купила 2 тоалетни млека + бебешко олио, но...ей ме на, покрай тази неразбория в къщи около ремонта все не се сещам кое къде е...от какво ли е това забравяне? Wink
Момичета, желая ви хубав и ведър ден! Hug

забравих да ви питам...като спите, внимавате ли на коя страна лягате и как, така че да не притискате, евентуално бебо... newsm78 аз като знам, че главичката му е долу в ляво и като легна на лявата страна все се страхувам да не я притискам Thinking...знам ли...
Виж целия пост
# 228
Добро утро! Simple Smile

Валя, мерси за инфо за еднократните гащи в Штъркел-а! Simple Smile
Стрии ми се появиха на гърдите за съжаление - въпреки това продължавам да давам пари за мазила и да се мажа стриктно, както от самото начало на бремеността!  Моля се да няма повече, но....се съмнявам! Simple Smile
Засега със ставите нямам оплаквания, но какви киселини ме мъчат не е истина! И вече от почти всякаква храна се появяват!
Но ще търпиме! Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Добро утро и от мен!Ох,ужас,още нищо не съм купила за нашата бебочка,а гледам вие доста напредвате с покупките!Катюша,много са сладки бодитата,успях да видя на етикетите,че са на "ЛАРЖ"-фирмата е пловдивска http://www.largeltd.com/.Аз все си мисля,че за една събота и неделя ще се хванем с мъжа ми ,и ще накупим всичко наведнъж!Ама кой знае!
 Днес е отврат времето,вали и е мрачно и тъмно,все едно е вечер!Но няма да позволяваме да ни действа на настроението!Весел и усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 230
  Да се отчета за срещата онзи ден. Както казаха останалите момичета, беше невероятно забавно, но имахме притеснения за майката на БАБЧЕТО. Бабе, както каза - т'ва е малкия дявол. Живот и здраве след някоя и друга седмица ще се възстанови, дано болките не са много силни и изнервящи.
   ВАЛЕНЦЕ, крих се, крих се да не ме снимат - ма ей на, пак саме изтипосали. На една среща обясних причината за нежеланието ми да се появявам на снимки в нета, изтрих и тази, която бях сложила в албумчето ни. Като сме по-малко на брой, мога да взимам мерки овреме да не влизам в кадър, а сега абсолютно неподготвена са ме хванали. Ти мани друго, къде не искам да се снимам, къде и точно в такъв ПЛОНДИРСКИ момент са ме издебнали. С издута до пръсване буза.  ooooh! Както и да е.
   Вчера бях при Велев. Малкия юнак избързва с 2 седмици. 2200 гр. е, за сантиметри не посмях и да попитам. Шока от теглото му ми  беше достатъчен.  Joy Говорихме с дока, че ако върви такъв едър, може да се наложи и секцио, но засега е застанал правилно и до последно ще се борим да се ражда нормално.  Освен мъж ми, татко също влезе с нас в кабинета и гледа бебо на монитора. Само се разтапяше - "Ах, на дядо сладката душичка" и "Ти един път излез на бял свят, да видиш дядо какво ще прави за теб!"  Mr. Green
   По въпроса за стриите - мажа се от началото на бремеността почти. Започнах с "МУСТЕЛА" /ма много гадно ми мирише/, после смених с бебешко олио на "Джонсън", сега редувам зехтин /кожата става фантастична, стига да имаш нерви да чакаш да попие/, мляко за тяло на "ГОШ" /много съм доволна/ и масло против стрии на "Икаров". За сега поражения - няма. Дано остане така и занапред.
   Имам още какво да пиша, но ще ви хване офтиката да четете дълъг постинг.  Whistling
Виж целия пост
# 231
Дани, шишетата B-free се водят, че са против колики, защото имат едни дупчици горе на винтила, от които излиза въздуха и не се създава вакуум. Когато се разклати храната вътре би трябвало да не се образуват мехурчета. Тръбичката, която е вътре е със сензор за температурата в долния край. Ако е много топла храната тръбичката е розова, когато стане лилава тогава вече се води, че не пари.
Иначе пластмасата на шишетата се води за безвредна. Не съдържа Бисфенол А. Цвета им е меден, което било свързано с изчезването на витамин С от храната. Та с този цвят по-голяма част от витамин С остава в храната.
Доклкото мога да се опирам на инфото из нета, шишетата на д-р Браун са различни от тези на B-free. Най-малкото има два сайта за двете марки. Незнам, защо се води, че са едно и също нещо  newsm78
Виж целия пост
# 232
Май наистина много ми се е спало ( даже както съм полегнала - така съм заспала  smile3524 )

dari76  най-обикновенни български са - на Ларж
Виж целия пост
# 233
Добро утро и от мен!
Вещичка разбиме с фрокетите! и аз съм имала такива умопомръчителни действия за които като се сетя и пак и пак си се смея...
друг път ще ви разкажа за първото ми посещение при гинеколог!!! Joy за тези които ме познават, като G Baby, знаят за какво става на въпрос ама друг път че е дълго....

Та днеска Иван Звездев ще показва рецепти за кърмещите майки!!! кото си е в къщи да гледа и после д акаже!

Виж целия пост
# 234
Моля,моля,munieca ,не приписвай на другите моите заслуги.Аз съм с форкетите Mr. Green Чисто мое постижение е! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 235
За спането казват, че най-добрата поза и за майката и за бебето е именно настрани, на ляво! Така най-малко се пристискали органи други такива! Аз по принцип така си спя от малка!
Сега спя с възглавничка м/у краката - така ми е по-удобно, поне докато заспя! Обикновено рано сутрин я намирам на пода тази възглавничка! Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Здравейте,и аз съм станала хем поспалива хем оглупяла.Сутрин така ми се спи немога да стана да заведа детето на градина.А вчера съм забравила,че съм на консултацията ще ходя другата седмица.Ами и изследванията незнам къде съм сложила.Търся,търся ама..... Sad doh Направо да ме #Sniper човек.
Виж целия пост
# 237
Добро утро и от мен!

Гледам за гадни стрии сте се заговорили. Да ви кажа със задоволство от първия път нямам ни едничка, да се надяваме, че и този път ще е така. Засега се мажа само с Икаров, ако видя някакъв зор, обаче, ще мина на по-скъпи мазила.

Anaise, препоръчвам ти до края на бременността да стоиш на разстояние от всякакви електрически уреди!  Joy Но не се притеснявай за бебето, във всички случаи нищо му няма! Hug

Розичке, хубаво е мъжът да е едър, ама ако върви така, зор ще видиш при раждането. Нищо, после пък ще си компенсирана със син-красавец, по който ще припадат мадамите! Grinning

За шишетата - аз съм ползвала само на Авент. Доволна съм, нали ви казах - Ивето почти не е имала колики. Но нямам база за сравнение - нали не съм ползвала други. Виж за залъгалките категорично препоръчвам силиконови на НУК.

И да ви кажа как се стреснах сутринта. Ставам, отивам до тоалетната и ми се видя, че на гащите ми нещо розовее. Брех, викам си, раждам! Сега съм малко нащрек, но някакви други симптоми не откривам. Моля ви, стискайте палци, да ми се размине! Praynig
Виж целия пост
# 238
Добро утро и от мен. Ама много пишете бе хора  Grinning. Оня ден ви оставих на 3-та страничка, прибирам се вчера вечерта и хоп 11-та #Shocked
katiousha, в кой магазин продават дрешки на тази фирма? Много са сладки.
По въпроса за памперсите, имам две приятелки с малки бебета. Едната е с момиче, а другата с момче. Тази с момиченцето ползва Памперс и е много доволна. Момиченцата пишкат на долу, а памперс са с ластици на крачетата и не испускат. Другата ми приятелка с момченцето купува Еви бейби, защото те пък са с ластик на кръстчето . Момченцата пишкат нагоре и Еви бейби неиспускали. Ползвала е и Памерс в началото , но не е доволна защото се подмокрял.
Аз мисля да си взема първоначално от двата модела малки пакети и да пробвам.
Май щях да пиша още нещо  ..... забравих вече какво. Нищо, като се сетя ще се включа пак.
Виж целия пост
# 239
КЛЕРЧЕ, не ме стряскай жено. Какво може да е? Бурна нощ? Лягай в леглото и не мърдай, моля те!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия