Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
-
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
-
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
-
Какви подробности се споделят относно състоянието на бременността и здравето на бебето?
-
Какво е мнението за съхранението на стволови клетки?
Реших първо да ги кача и после да пиша.
Имаше само пиячки на биричка и винце, ама това е позволено 
, иначе сте ми много сладки
Бебо е станал 1.800кг.,а диаметъра на главичката му е 82мм.Сега ще разгледам снимките от срещите ви


браво за бременлийските партита!Сигурно сте си изкарали добре защото днес сте много пасивни/ЗАСЕГА/ ,то иначе човек не може да ви изчете. 
Иве,Бабе!!!
някой като ми чуе проблемите....