Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 13 016
  • 292
# 90
Anaise ти и нашите ли вече разгледа Simple Smile Реших първо да ги кача и после да пиша.
Мога да кажа, че си изкарахме супер, бяхме 17 тумбаланки и шкембетата на всички ни личаха, макар, че някой си бяха направо кльощави и ако не им видиш шкембо, неможеш позна, че са бременни. Пожелавам им, след раждането да са си все така Peace
Снимала съм всички по няколко пъти (всъшност най малко ни има нас с Клер и dix6, но да се надяваме, че другите са ни снимали в цялата ни красота  Mr. Green ).
Ами какво повече да кажа, то се виждаме на снимките (надявам се не съм объркала никовете, ако има объркан, моля да ми простите и да поправите  Embarassed ).
Сега мисля да се опъна в леглото, че нещо ми е уморено, а на следващата среща, трябва да се съберем повече. И понеже разбрах, че е имало пушачи на първите срещи искам да кажа, че сега, както и на предната нямаше такива мами  Naughty Имаше само пиячки на биричка и винце, ама това е позволено Blush
А на мамите от Варна - следващия път заголете тумбаци, че да си проличи  hahaha, иначе сте ми много сладки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 91
Сега като за пореден път гледам снимките - следващия път се строяваме да се снимаме прави, че така не се виждат тумбаците от масите, пък нали с това се хвалим, а не с бузки  Mr. Green
Виж целия пост
# 92
Ей,браво.Личи си,че добре сте си изкарали.Човек може само да ви завиди.
Много сте сладки с тези тумбаци.Ако бях в България можех поне до варна да отскоча за срещата,но уви само ще гледам снимки.
Виж целия пост
# 93
Мами днес бях при доки GrinningБебо е станал 1.800кг.,а диаметъра на главичката му е 82мм.Сега ще разгледам снимките от срещите ви Hug
Виж целия пост
# 94
Да ви се ненагледа човек-толкова сте сладки  love001
Виж целия пост
# 95
цвети всичко разгледах. много ме бива по зяпането ама вече отивам да спя  Hug
Виж целия пост
# 96
Айде Русенска среща. Ще чакам на полусъединител, пък дано успея да се включа.
Виж целия пост
# 97
Супер сте! Само като гледам някои мамчета, направо ми иде да се гръмна откъм килограми  #Cussing out #2gunfire
Много съжалявам, че не можах да ви видя на живо, но пък се радвам, че сте си изкарали хубаво и всички изглеждате толкова добре.. Явно някои от вас са заложили на винцето или биричката, защото днес не сте много дейни и нещо направо сте ми подозрителни  newsm78

Аз отивам на работа и оставям една бойна задача на бабчето - бабе, моля те напиши с две три думи как ти се стори дебата вчера, щото аз не можах да го гледам, а днес разбирам, че май е бил голяма полюция !?!?!?

На всички ви - усмихнат и хубав ден!
Виж целия пост
# 98
Добрютру  Laughing
Супер сте излезли всички на снимките , пу пу  Hug
Русе , казвайте кога ви е удобно, съботно-неделна или седмична среща, на мен ми е удобно по всяко време. Ако искате в събота или неделя към 18:00 на Пристан или на Хепи или на Сити... казвайте.
Виж целия пост
# 99
Добро утро!  Hug
За срещичката ни снощи, изкарахме си страхотно. Amadis е права, че бяхма атракция за заведението. С Меги тази сутрин сме на лекция за безпроблемно нормално раждане, като се върна обещавам да кача останалите снимки (разбира се ако успея, че не съм много наясно).
И софийската среща е минала добре, ако съдя по снимковия материал.
Приятен ден!
Забравих, да поздравя с добре дошла новата мама!  Hug
Виж целия пост
# 100
Привет Hug Ние наистина добре си изкарахме.Много смешно беше в началото,когато се засякохме няколко мами пред заведението(нямаше начин да не се разбере,че сме от една групичка Mr. Green) и влязохме цяла тумба шкембаци,а вътре седи друга такава тумба и ни посреща Laughing Бяха ни сложили в квадрат и,както каза Бабчето,бяхме кат' на конференция Mr. Green,само ни липсваха табелките.
Сега ,като се замисля,бихме могли да турим в средата на масите и един стриптизьор,да разтури малко седянката,а?Mr. Green
Виж целия пост
# 101
Добро утро!
Дари аз съм в къщи и ми е удобно по всяко време. Да кажат работещите мами. Никакви претенции за заведението.
Виж целия пост
# 102
Добро утро!
Момичета.много сте хубави всички и се радвам.че сте си изкарали добре!Трябва да поддържаме винаги добро настроение.независимо.че понякога ни потъват гимийте и си поплакваме.
Вещичка се появи.но Баба Тонка сигурно още спинка.пък и другите сте все още снощни Laughing!
По-късно ще Ви чета.сега тръгвам по задачи.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 103
Добро утро!
 newsm10 браво за бременлийските партита!Сигурно сте си изкарали добре защото днес сте много пасивни/ЗАСЕГА/ ,то иначе човек не може да ви изчете. #Crazy
Добре дошли на новите мами!!!
Поздрави за новите теми  smile3525Иве,Бабе!!!
Лек и усмихнат ден!!!

P.S. Момичета снимките ви са  Peace .Седянката наистина ви е атрактивна!!!!
Виж целия пост
# 104
добро утро
идвам от албумчето. супер снимки, много ми се прииска и аз да присъствах (но не за да се снимам). шантал, изглеждаш по-слаба от мен небременна Simple Smile все си мислех, че си тънчо, ама .....Simple Smile
аз тук няма с кой да се срещам, освен с някои колежки, които също са бременни. оня ден разбрах за още две Simple Smile
днес и утре реших да си бачкам от вкъщи. след като вчера след 8 часа срещи, шефа ми се наложи да ми помогна да стана от стола. всички много се забавляват с мен. но краката ми не успяха да спаднат и през нощта. лошото е, че като лежа и се изкривявам с тоя лаптоп. но ще се раздвижа към обяд до 2-3 мебелни магазини наблизо, че с тоя скрин ми е голяма мъка. искам да изпера дрехите на малкия и да подредя вече покупките от чувалите. но нямам къде да ги наредя Sad някой като ми чуе проблемите....
хайде, весел ден, ще наминавам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия