Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 13 015
  • 292
# 180
Иве,моите са против колики и със сензор за температурата и наистина са много сладки smile3521За ходенето до WC и аз ставам по 5-6 пъти през ноща,но нямя начин още малко ни остана Peace
Виж целия пост
# 181
Здравейте! Simple Smile
По снимки те излгежда сте се забавлява ли много снощи! Simple Smile

Знаете ли къде се продават гащи за еднократна употреба в София ?
Виж целия пост
# 182
Тъкмо прочетох, че на Къци Въпцаров му се е родил 3-ти син - 4 400гр. Да е живо и здраво бебчето Simple Smile
Бабче, прочетох и това за децата на 60-, 70- и 80-те години. Много си е вярно, както и последния пост с това какво ли ще пишат нашите деца след 20-тина години....Аз лично много обичах летата на село, няма комп., телевизията е само 1-ва и 2-ра програма, и най-много да слушаш Хоризонт, ама си беше готино. Хвърчахме с колелетата, ходехме на реката, играехме карти...абе...дете да си Simple Smile А сегашните деца май излизат само по дискотеки и заведения Sad то няма и къде да идеш, да не говорим, че може и да ти се случи нещо. Защо така се промениха нещата  ooooh!
sofilina има още снимки, но явно довечера ще бъдат качени. iety е направила другите, ама имала проблем с нета снощи, та дано тази вечер всичко е ок и видим снимките от нейното фото  Wink
Виж целия пост
# 183
Иве, тези са, да.
В един магазин ми бяха дали брошурка и много хубави неща пишеше.
Виж целия пост
# 184
За шишетата ми казаха,че най -добри са комплектите на Авент (нали се сещате всичко за всеки  е най-добро!) но все пак аз мисля от тях да си взема! така или иначе помпата ми я дава една мама и тя е на Авент! ето к-та http://family-bg.com/prX_563.htm казват че е напълно достатъчен! и няма нужда от други шишета или биберони....

За гащите....  Laughing  Joy не мога да се стърпя и скоро ще снимам моите да видите до колко може да падне една жена!!!! винаги съм носила прашки, но онзи ден майка ми пристигна с два чифта памучни гащи от по 1,50лв, чист памук, модел "бабичка с памперс", бели на цветчета, стигат ми почти до гърлото,айде добре допод гърдите и гледката е ужасяващо стряскаща!!! Чак родната ми майка ме посъветва така да не се показвам пред милото ама аз не се стърпях  smile3532 но ако оставиш шегата настрани са супер удобни, понеже преспах с тях, нищо не се усеща, не убиват, няма следи от ръбове, дантели и т.н. и ако има някакви шевове след раждането може би ще са ми необходими! мисля да си купя още поне 4 броя за родилното, че като ги сваля направо на боклука!

НАМЕРИХ И ТЕЗИ ЕДНОКРАТНИТЕ http://family-bg.com/prX_2512.htm
Виж целия пост
# 185
Какви са тези шишета Би-фрий?
Тези шишета са с една трба вътре уж против колики. Казват, че били хубави. На вид са абсолютно същите като на Dr. Brawn , даже не знам дали не е едно и също. Аз си купих  на Dr. Brawn , пък дано върши работа
Виж целия пост
# 186
Аз съм от Варна.На 21 години съм.В момента съм в 30 седмица казаха ми че ще имам момиченце.
Виж целия пост
# 187
Забравих да напиша термина ми е на 12.12 но ще се наложи да раждам секцио
Виж целия пост
# 188
Ох, муниека, аз откога ходя с такива!  Embarassed Но съм се примирила - който ме обича, ме обича всякак! Crossing Arms

Shantal, и твоите ли са с тръба вътре?
Виж целия пост
# 189
Относно шишетата аз мисля да си купя помпа за кърмене Avent Isis мисля че се казваше, мноого я хвалят, струва 82 лв, върви в комплект с 2 шишета, пък после ако те са ми малко ще купувам допълнителни шишета
Виж целия пост
# 190
Аз още нищо не съм купила на бебето. Въпреки че ходя да плакна очи по магазините покрай покупките за каката.
Най-вероятно ще купя само нещата за изписването, но като вляза в 9-ти месец /първия път направихме така/ пък и сега имам някои неща кото ще ползвам от каката.
Смятам да си купя шишета AVENT - много бях доволна с Марина.
За преваряването на водата най-правилно е да се купи някакъв съд /тендажерка или канче, но не алуминиеви/ и в тях да се преварява само вода за бебето, а после същата тенджерка може да се използва за приготвяне на пюретата.
Виж целия пост
# 191
Клер напълно съм съгласна с теб  относно даването на вода на бебчето . Тук например е абсолютно забранено на бебетата да им се дава вода поне до 6-тия месец , че някой и до годината не дават . На мен това ми се струва повече от варварско , още повече , като знам сина ми с каква охота пиеше при това промишлени количества вода още от първия ден и определено си личеше , че изпитваше нужда да пие .Стигали сме до 2 -2,5 литра вода на денонощие , а памперсите му бяха тежки като гюлета Laughing Затова смятам да си дам вода  на  бебка , пък ако трябва и тайно и ако я приеме и пие с наслада ще продължа да и давам  . Между другото сина ми и до ден днешен е такава водоноска , че направо е събирал очите на приятели , като го видят как пие и никога не сме имали проблеми с обезводняване , защото при болест дори и да не яде течности си кърка здраво
Виж целия пост
# 192
ОЩЕ нещо се сетих да питам: какви памперси ще ползвате, на коя фирма? и как и кога се смянят? след хранене или като периодично проверямаш и ако няма изненада тогава!

ЗАБРАВИ да добавя отговора от Пурна за йогата
"zdraveite!
kursyt shte se provejda v nedelia ot 17.30 i v sriada ot 19.30 ili petyk 17.30 v centyra blizo do Lyvov Most.
Kursa obhvashta 10 poseshtenia i struva 60 lv.
kolkoto i vreme da vi ostava do rajdaneto dobre e da go opolzotvorite za podgotovka - vinagi ima polza! I si zaslujava zashtoto e naistina mnogo specialen i vajen moment v jivota na vsiaka jena
pozdravi
Rosi "Uka Hanuman <purna@abv.bg>


 
Виж целия пост
# 193
Аз също не съм купувала нищо.Всичко ще е в последния момент.
Виж целия пост
# 194
Знам че памперсите на Памперс били най хубави.Много мои познати ги ползват и са доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия