На топчица свито като малко мишленце,в корема ни чака НОЕМВРИйско детенце

  • 13 570
  • 284
# 195
Добро утро и от мен,
Аз хубавичко си поспах днес, сега пия кафенце  Simple Smile
Честит празник на всички празнуващи   bouquet
Днес голям студ май е навън - гледам 4 градуса го дават. Планувала съм да довършим нещата за бебо и да купим трико за балет на каката - да видя до къде ще го докарам.
Хайде приятен ден на всички и по-късно пак ще пиша  Simple Smile
Виж целия пост
# 196
Добро Утро и от мен!

Мерги браво за купончето дето сте си го спретнали  Laughing  И аз вчера точно това обяснявах на милото,че мнооого ми се забавлява. Така съм се наточила на едно дискотечно напиване,че не е истина   Embarassed   Само беба да е добричка и да слуша и бабите  Laughing

Юлче - спокойно миличка,ще се оправи мъничето ти. Сигурна съм,че е юнак  Hug

И аз днес трябва да доичистя,чееее... ще ми идват гостите в понеделник    Party

Понякога гледам корема си и си мисля... как се е събрало там 2500гр бебче  newsm78  къде се е сгъбала,дали е добре  Praynig  Оффф искам да раждам вече.Само това ми е в главата проста!

Благодаря на всички за подкрепата и поздравите за изпита   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 197
Добро утро на всички  bouquet

Patricia, аз мисля да раждам в Тина Киркова, при д-р Рени Ковачева.
Виж целия пост
# 198
пак никакво движение,то верно събота и неделя е паднала бомба,що така не знам newsm78аз ще сусна само прахосмукачка,една манджа и ще пера вее дрещките на беба,че досега не успях
Виж целия пост
# 199
Exooo imam bebe pri men! Ve4e sme zaedno I taka dokato reshat da ni puskat
Виж целия пост
# 200
Добро утро!

ПростоАз, "сгъбала" много ми хареса Laughing А моята бобулечка ме рита на такива странни места понякога, чааак отсрани на кръста някак си Mr. Green или пък толкова високо почти до под бюста,а понякога пък е на сантиметър от изхода...абе, шавче голямо е Heart Eyes

Дес, браво, че мъничето на сестра ти е добре  Wink Колко му трябва - любовта на мама и баба, грижите на леля, да си е на топличко у дома и всичко се нарежда. Никой не обича да седи в болница, даже и мъниците. За това стискам палци на Мими в сряда вече да са си у дома с бебока Hug Сега се гушакйте и си се радвайте! Hug

Браво на нашите мами отличнички!  bouquet

Тук е гоооолям студ и аз съвсем я закъсах от към дрехи... Confused Много ми се излизаше, но май ще си седя на климатиче и  ще си гладя дрешоци на беба Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
Exooo imam bebe pri men! Ve4e sme zaedno I taka dokato reshat da ni puskat
newsm44 супееер,много се радвам,как е малкия,храните ли се вече добре?
Виж целия пост
# 202
Exooo imam bebe pri men! Ve4e sme zaedno I taka dokato reshat da ni puskat


E честито Мими. Много да се гушкате и да си гукате двамата ив най-скоро време в къщи.
Лек ден момичета.

Какво чистене  newsm78 аз тъкмо бях запретнала ръкави а то - Петковден днес и не се вършела домакинска работа.
Виж целия пост
# 203
абе мами как сте с болките в кръст,опашка и "ябълки",че отдавна не сме го коментирали...аз снощи направо се сбърках от болки по тия места и не съм мигнала и сега ме боли,май довечера ще си лягам с обезболяващи,а пък миалата седмица всичко ми беше супер и нищо не ме болеше newsm78
Виж целия пост
# 204
Mimi това вече е СТРАХОТНА новина!!! Браво! Много се радвам за теб и малкия ти мъж  Hug   Hug  Hug Сега като сте заедно вече всичко ще се нареди много бързо!

Дита   Joy  голяма съм шушумига  Laughing   И моята беба ме рита отстрани на кръста и се чудя какво е точно това  newsm78  
та да си дойдем по темата - вие на се ли чудите как 2-3 килограма са се "сгъбали" в коремите ви?

Валенсия наистина ли не се чисти днес? Ам...аз мисля да го направя тайно  Whistling

Сладурче сега ли почваш да переш дрешоците?Аз днес искам да си намеря бял гащеризон,ама дали ще успея  Thinking  Тук в Плевен нищо няма!  Crossing Arms
Сладурка - в тези седмици се разширява таза и затова има вероятност да ни понаболва повечко  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 205
Бял гащеризон, Деси, а Wink това ми намирисва на нещо... Whistling Помним ний! Grinning
Виж целия пост
# 206
Здравейте и от мен за днес и Честит Петковден!

Мими, радвам се, че при вас с Боян, нещата се нареждат и ще се гушкате и гладкате заедно. Дано и по-бързо се възстанови сега, като те усеща повече до него и ви изпишат по-бързо.
 
Момичета и аз ви благодаря за подкрепата за изпита. Много сте мили!

При нас едно хубаво слънце е изгряло, но си е студено де. Мисля да се облечем хубаво с Тони и да направим една разходка до Църквата да запалим по една свещичка за здраве и после малко почивка в парка на Редута. Така, че ще ви оставя и си почивате в днешния празничен ден!
Виж целия пост
# 207
Бял гащеризон, Деси, а Wink това ми намирисва на нещо... Whistling Помним ний! Grinning
аха  smile3521,с гащеризон ли бъдеш Деси?
Виж целия пост
# 208
Много мило ми стана като видях, че има вече и момичета за юни! Сега са 5-6 г.с.....Кога бяхме и ние такива пресни-росни бремелинки! Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 209
Здравейте и от мен, че не съм се вясвала от вчера...Първо, Мими!, много се радвам, че вече сте си заедно с Боян! Не се отказвай, пък дано му дойде силата на синковеца и да забрави за АМ-а!  Hug
Честито и на всички отличнички, чудя ви се как учите и как въобще ви влиза нещо в главите......
Аз все още съм на вълна майстори всевъзможни  #2gunfire, май ако се бях хванала сама по-бързо щях да свърша всичко! Но поне се надявам до довечера да съм прибрала всичкия багаж на бебето по местата! Нещо съм превъртяла от вчера и само се хвърлям на някакви силови изпълнения с кофата и парцала, майка ми ходи след мен и ми се моли да спра...Не знам какъв е тоз синдром, но съм като бясна кучка и не давам на никой нищо да пипа, абе откачена работа.
Пожелавам ви хубав ден и приятни емоции. Мен ме каниха на погача, ама не отидох, че хич не ми е до хора, още повече пък толкова жени накуп трудно ще издържа да ме зяпат в корема, да ме разпитват и да ми дават съвети.
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия