Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какъв режим ще имат бебетата?
Как се стимулира кърмата с помощта на помпа?
Какви са препоръките за превръзките на Libresse и еднократните гащички за родилки?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какъв режим ще имат бебетата?
-
Как се стимулира кърмата с помощта на помпа?
Използването на помпа за кърма не замества стимулацията, осигурена от бебето при сучене. Помпата обикновено се използва в началото, когато гърдите са препълнени, за да помогне за облекчаване на напрежението и регулиране на производството на мляко. С течение на времето използването му може да бъде намалено с развитието на кърменето от бебето.
-
Какви са препоръките за превръзките на Libresse и еднократните гащички за родилки?
-
Какви са симптомите на ранния родилен стрес?
-
Какви са препоръките за лечение на настинка и грип по време на бременност?

Все хубави въпроси,дето отговора им е "точен и ясен"
Живот и здраве ,като се роди ще се адаптираме на момента!
След обяд дано да е готово сглобено и да ви се изфукам и аз с по-едра покупка
И като говоря за легло,я да ви питам-колко обиколници имате?Аз се чудя коклко трябват 1 или 2бр.?



Галакси,то ти хубаво си била на линия,ама аз отде да знам,пък и викам да спра да ви тормозя с моите писания среднощни 
,щото нали трябва да я гледам мойта кви ги върши вечер,ще е точно с/у мен
Аз мойто даже не го знам как е,но предполагам поне като ходя да раждам да го видят
, че иначе до този магазин можеше и въобще да не се замъкна.