Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кога и колко често трябва да поставям бебето на гърне?
Как мога да науча бебето си какво трябва да прави?
Може ли използването на пелени да попречи на бебето да се научи да използва гърне?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кога и колко често трябва да поставям бебето на гърне?
-
Как мога да науча бебето си какво трябва да прави?
-
Може ли използването на пелени да попречи на бебето да се научи да използва гърне?
Използването на пелени може да затрудни процеса на обучение за използване на гърне, тъй като те могат да абсорбират течността и да не предизвикват усещане за мокрота. Постепенното премахване на пелените в домашни условия може да помогне на бебето да осъзнае усещането за мокрота и да се научи да използва гърне.
-
Как мога да помогна на бебето си да използва гърне?
-
Как мога да се справя с прекомерното дебнене и изнервяне от страна на мама и бебе?
Уж до скоро, колкото пъти я заведа, почти не е имало да не пишка, а от 2-3 дни, сигурно от 10 пъти, пишка само 2, най-много 3 пъти и след малко в памперса. Нито интуиция, нито нищо не помага. До скоро като я изпишквах на около 2 часа беше добре, но сега или вече се е изпишкала или малко след като и обуя пак памперса се изпишква. 
), гушва се в мен и си лягаме. Давам цица и се отнасяме.. До следващото пиш 
+ 20тина будения за "нениииии".. Вече така гръмогласно си го търси, че няма как да му откажа 
Та бяхме на гости за уикенда. Пак доста време стискаше и плачеше, като се опитам да помогна, или пък се оглеждаше с интерес. Накрая в полусънено състояние пусна акито на свобода 
