Хидроцефалия

  • 151 229
  • 802
# 450
 За ТЕЛК, според мен, не е нужно да е оперирано детето. Щом имаш документи, които показват изменения в мозъка, би трябвало да може да се явите на Телк.
 Днес таткото ходи, но трябвало сутрин. Утре ще ти напиша какво точно са му казали,молба се попълва и епикриза за начало.
 После те пращат писмо, в което искат определени документи и тогава се явяваш.
 Милена, ние ходим при д-р Захаринов в Пирогов.
Виж целия пост
# 451
Валенце,от9г живеем в София.Първата клапа я сложиха когато беше на 3г.Поседва ревизия , после друга клапа пак ревизия и така сменихме няколко клапи и нищо.Последната е слагахме в "Пирогов".При Захаринов.Благодаря за отзива ти.
Виж целия пост
# 452
mimi669 ,аз така и не разбрах-в Медицинска Академия при Сурчев и Георгиев били ли сте?
Виж целия пост
# 453
Милена, какъв беше проблема, за да смените толкова клапи - инфектираха ли се?Ние сменихме клапа, защото направихме страхотна инфекция /менингит/ и беше рисковано да използваме старата, но по принцип при ревизия не се подменя клапата. Силно препоръчвам д-р Георгиев, дори да сте доволна от лекуващия ви лекар в момента, може да направите консултация с него, смятам, че ще е от полза.
Виж целия пост
# 454
Как протича ревизията?До колкото  разбрах,се инжектира някаква течност в клапата и се проследява.
Виж целия пост
# 455
РЕвизията си е операция, също толкова тежка. Клапата се вади, проверява се дали е проходима ( инжектира се някаква стерилна течност в нея) и ако работи се реимплантира.
Виж целия пост
# 456
Ако запушването е в дисталния катетър и това се види на рентгена, се слага само нов катетър /или част от него, зависи къде е запушването/ и не се пипа самият шънт. Но за съжаление си е пак операция...  Sad Надявам се да не се случва на никой!
Виж целия пост
# 457
Мами, имам много радостна новина! Дарчето проходи днес! Пожелавам на всички вас да изживеят щастието, което изживявам аз в момента! От все сърце!
Виж целия пост
# 458
 Много се радвам за вас, running baloniИма защо да се радваш.
 Аз днес четох сутринта в юнската отчетна тема как децата се изправят и ходят ,и после съм легнала до Боян да си доспивам.
 Сънувах как го пускам в кухнята на пода и той тръгва да върви, а аз не мога да повярвам. И вървя след него да броя крачките, /че нали 4 крачки се смятат за прохождане/. Blush...Гладна кокошка. Сега се мъчим да го научим да седи, но още се клатушка много. Много е слаб, за нищо не му стигат тия 6 кила. Confused
Виж целия пост
# 459
Браво на детенце Hug,и ние се мъчем но ни е трудно,с паяка обикаля.Като я държа прави крачки,но е нестабилна.
Виж целия пост
# 460
Много се радвам за вас, running baloniИма защо да се радваш.
 Аз днес четох сутринта в юнската отчетна тема как децата се изправят и ходят ,и после съм легнала до Боян да си доспивам.
 Сънувах как го пускам в кухнята на пода и той тръгва да върви, а аз не мога да повярвам. И вървя след него да броя крачките, /че нали 4 крачки се смятат за прохождане/. Blush...Гладна кокошка. Сега се мъчим да го научим да седи, но още се клатушка много. Много е слаб, за нищо не му стигат тия 6 кила. Confused

АЗ месеци наред сънувах...
НЕ губи кураж, вярвай и ще стане Hug
Виж целия пост
# 461
Честити ходещи крачета на Дари  Heart Eyes
Виж целия пост
# 462
Браво на ходещото бръмбарче! Стискам палци на всички бебоци скорошно прохождане и изобщо само хубави неща да се случват на нашите слънца!
Виж целия пост
# 463
Браво на Дарчето!!! Успех и на другите дечица, ние сме още много далече от това. ....
Виж целия пост
# 464
Майчета, синът ми има много лош навик да си блъска главата. Най-вече, когато не стане на неговата от инат започва да си блъска главата в стената, земята или да се удря с ръка. Понякога го прави и без да е сърдит. Аз направо се побърквам като го видя, защото много трябва да я пазим тази главичка, а той... Притеснявам се да не би да има главоболие и от това така да прави. Случвало ли ви се е на вас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия