Крем за около очи

  • 111 141
  • 949
# 945
Bastet,моля дай съвет!на 40 съм с доста изразени бръчки около очите и бузите край устата.кожата ми е смесена с отпуснат контур.дори не мога да си избера измиващ продукт...
Виж целия пост
# 946
Няма проблем Simple Smile....За какви парички говориш горе-долу? Каква е иначе кожата ти - мазна, суха, чувствителна?
Виж целия пост
# 947
Bastet, не са ми големи торбичките, и не са много силно изразени след сън. Имам съмнения по-скоро, че са от много стоене на компютъра. Ако трябва да съм съвсем точна - не са точно торбички, а очите ми са като леко уморени, с леко подпухване. Иначе бръчки все още нямам, за годините ми и за моя гордост  Wink

Irina33, нямам здравословни проблеми и едва ли има връзка с цикъла, по един и същи начин са си. Ще разгледам линковете по-късно, че не ми се отваря Ягодка нещо. Вторият линк - може би имаш предвид продуктите на Ериксон, сещам се, че четох да ги коментирате по-назад в темата.
Виж целия пост
# 948
Аз да се отчета малко - по съвет на Bastet, сега привършвам Decleor Vitaroma Prevention Rides, който мисля е чудесен - определено контура ми е свеж, въпреки тримесечното ми бебе. Но понеже тя беше ми предложила няколко неща - продължавам с експеримента - сега си купих Dior Capture R60/80 1eres rides yeux.
Но междувременно станах на 36  Shocked, та се чудя дали не е време да се ориентирам към следващото ниво продукти, или още само превантивни да използвам. За момента нямам особени бръчки, изключително рядко подпухвам, а и сенки нямам, но не си ли сложа кремче усещам контура сух. Иначе кожата ми е смесена към мазна.
Bastet, моля за мнение.
Виж целия пост
# 949
Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331704.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия